سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - azunited - 04-12-2012 02:18 AM

ما رومون نمیشه تو جمع بزرگان سرمون رو بلند کنیم ...

من عدنان زارعی هستم 23 ساله دانشجوی مهندسی صنایع ( تا الان که چیزی ازش سر در نیاوردیم) از شهرستان پارسیان استان هرمزگان .
من راننده منطقه ویژه عسلویه هستم ولی خب نتونسته منو برای میلیاردر شدن قانع کنه.
مثل همه پتانسیل میلیاردر شدن رو در خودم میبینم . اینجا هم عضو شدم تا از تجربیات دوستان استفاده کنیم و بتونم قدم میلیاردر شدن رو تو سال 91 بردارم .

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - کامیار کاظمی - 04-12-2012 07:58 AM

(04-12-2012 02:18 AM)azunited نوشته شده توسط:  ما رومون نمیشه تو جمع بزرگان سرمون رو بلند کنیم ...

من عدنان زارعی هستم 23 ساله دانشجوی مهندسی صنایع ( تا الان که چیزی ازش سر در نیاوردیم) از شهرستان پارسیان استان هرمزگان .
من راننده منطقه ویژه عسلویه هستم ولی خب نتونسته منو برای میلیاردر شدن قانع کنه.
مثل همه پتانسیل میلیاردر شدن رو در خودم میبینم . اینجا هم عضو شدم تا از تجربیات دوستان استفاده کنیم و بتونم قدم میلیاردر شدن رو تو سال 91 بردارم .

سلام عدنان عزیز
واقعا خوشحالیم که شما را در جمع خود میبینیم.
امیدواریم همیشه از تجربیات یکدیگر، بتوانیم به نحوی شایسته بهره کافی را ببریم.

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - m_grate29 - 04-12-2012 01:32 PM

با سلام
محمدرضاقربانی 22 سال تهران
در یک خانواده فرهنگی پدر و مادرم استاد دانشگاه ولی نمیدونم چرا درس خون نشدم. از همون اول عشق پولدارشدن.
ترم آخر رشته مهندسی استخراج معدن از دانشگاه آزاد تهران جنوب
من کارهای زیادی کردم یه مدت تو کار آژانس هواپیمایی بودم ولی عمده کارم تجارت به صورت تخصصی این کارو شروع کردم.
فوتبالیست بودم ولی به علت مریضی (پیوند کلیه کردم) نتونستم ادامه بدم.
یه زمانی عشق زبان داشتم و ادامه دادم و هرازگاهی تدریس میکردم.
عاشق سفرم.احتمالا تابستون 91 مزدوج میشم.
بدون شک مهمترین اتفاق سال 91 تا الان رو آشنایی با انجمن میلیاردر ها میدونم و در خدمت تمام اساتید هستم.
30 تا ایده ی جدید دارم پر از انگیزه . امیدوارم بتونم برای انجمن مفید باشم.
و همتونو از صمیم قلب دوست دارم

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - کامیار کاظمی - 04-12-2012 01:38 PM

(04-12-2012 01:32 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  با سلام
محمدرضاقربانی 22 سال تهران
در یک خانواده فرهنگی پدر و مادرم استاد دانشگاه ولی نمیدونم چرا درس خون نشدم. از همون اول عشق پولدارشدن.
ترم آخر رشته مهندسی استخراج معدن از دانشگاه آزاد تهران جنوب
من کارهای زیادی کردم یه مدت تو کار آژانس هواپیمایی بودم ولی عمده کارم تجارت به صورت تخصصی این کارو شروع کردم.
فوتبالیست بودم ولی به علت مریضی (پیوند کلیه کردم) نتونستم ادامه بدم.
یه زمانی عشق زبان داشتم و ادامه دادم و هرازگاهی تدریس میکردم.
عاشق سفرم.احتمالا تابستون 91 مزدوج میشم.
بدون شک مهمترین اتفاق سال 91 تا الان رو آشنایی با انجمن میلیاردر ها میدونم و در خدمت تمام اساتید هستم.
30 تا ایده ی جدید دارم پر از انگیزه . امیدوارم بتونم برای انجمن مفید باشم.
و همتونو از صمیم قلب دوست دارم

محمدرضای عزیز
واقعا از وجود شما در انجمن خوشحالیم.
در تاپیک صادرات و واردات و تجربیات بسیار جذابتان و نیز جلسه حضوری بسیار از محضر شما استفاده کردیم.

ممنون از شما

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - pourmousa - 04-12-2012 03:05 PM

با سلام به دوستان عزیز
من پورموسی هستم و 38 سال دارم...
تحصیلاتم در زمینۀ کارشناسی کامپیوتر سخت افزار بوده و هم اکنون نیز دانشجوی ترم 3 EMBA و همینطور ترم 3 Interior Designing (( طراحی دکوراسیون داخلی )) هستم.
من در رشتۀ تحصیلی ام یعنی کامپیوتر مدرس و استاد برنامه نویسی بودم اما این برمی گرده به سالهای خیلی دور و سابقۀ برگزاری دوره های روانشاسی و موفقیت و هستی شناسی را دارم ... در حال حاضر هم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انجام میدم و استاد یکسری از کلاسهای موفقیت و تحول آگاهی هستم . خودم در کلاسها و دوره های بسیاری هم بعنوان شاگرد شرکت کردم اما در این زمینه خودم را صاحب سبک می دانم و امیدوارم که بتوانم مطالب و تجربیاتم را در اختیار شما دوستان ( چه بصورت آنلاین و چه بصورت کلاسهای حضوری ) قرار دهم.

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - کامیار کاظمی - 04-12-2012 03:14 PM

سلام جناب پورموسی عزیز
که بارها افتخار استفاده از نظرات ارزشمند و بسیار آموزندتان را داشته ایم.
و خوشحالیم که در انجمن می توانیم از تدریس فوق العادتان بهره ببریم.

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - jahanagahi - 04-12-2012 03:18 PM

قدم همه عزیزان به انجمن گلباران. موفق هستید , موفقتر باشید.

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - hoorsa - 04-12-2012 05:06 PM

سلام .منم 29 سالم هستش و دیپلم ریاضی فیزیک . لیسانس حسابداری .یه مدت ساز ویولن میزدم که متاسفانه به دلایلی خیلی وقته ازش دور شدم ایشالا یه موقع مناسب مجددا شروع میکنم .
من همیشه سرمایه گذاریو دوست داشتم و واقعا لذت میبرم .من فکر کنم اگه پسر بودم مشاور املاک میشدم Yosef.gif
یا طلا فروش .الان تو شرکتمون هر کی قیمت سکه طلا دلار زمین خونه میخواد از من میپرسه .
مسخرم نکنین .
به نظر من هم آدمها اگه اراده کنن و بخوان واقعا میتونن به هر چی که میخوان برسن .ولی معتقدم هیچ وقت هیچ چیزو نباید به زور از خدا خواست .باید تمام تلاشو کرد و به خدا سپرد که اگه به نفعمونه بهش برسیم .به قول استاد پور موسی رهاش کنیم .
خیلی خوشحالم که اینجام و دوستهای خوب و موفقی پیدا کردم و از موسسان انجمن هم تشکر میکنم .
مرسی از تک تکتون

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - کامیار کاظمی - 04-12-2012 05:37 PM

سلام هورساخانم
خوشحالیم که شما را در کنار خود و در انجمن خودتان میبینیم.
امیدوارم همیشه بتوانیم شاهد موفقیت های یگدیگر باشیم.

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - hoorsa - 04-12-2012 08:58 PM

(04-12-2012 03:05 PM)pourmousa نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان عزیز
من پورموسی هستم و 38 سال دارم...
تحصیلاتم در زمینۀ کارشناسی کامپیوتر سخت افزار بوده و هم اکنون نیز دانشجوی ترم 3 EMBA و همینطور ترم 3 Interior Designing (( طراحی دکوراسیون داخلی )) هستم.
من در رشتۀ تحصیلی ام یعنی کامپیوتر مدرس و استاد برنامه نویسی بودم اما این برمی گرده به سالهای خیلی دور و سابقۀ برگزاری دوره های روانشاسی و موفقیت و هستی شناسی را دارم ... در حال حاضر هم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انجام میدم و استاد یکسری از کلاسهای موفقیت و تحول آگاهی هستم . خودم در کلاسها و دوره های بسیاری هم بعنوان شاگرد شرکت کردم اما در این زمینه خودم را صاحب سبک می دانم و امیدوارم که بتوانم مطالب و تجربیاتم را در اختیار شما دوستان ( چه بصورت آنلاین و چه بصورت کلاسهای حضوری ) قرار دهم.

وای من عاشق طراحی داخلی هستم اگه لطف کنین تو قسمت سرمایه گذاری یه کم بیشتر صحبت کنیم راجع به این رشته ببخشید به خاطر اسپم