سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! (/showthread.php?tid=8617)

صفحه ها: 1 2 3

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - tondar12 - 06-03-2013 06:45 PM

ممنون از همه دوستان به خاطر کمکشون!

جناب ابراهیم وند چرا بهداشت گیر میده؟!

من امروز دستگاه سیل رو قیمت گرفتم حدود 6 تومن میگفت طرف تازه آشنای یکی از دوستان بود!!
گاز زن رو هم می گفت 16 تا 14!!
الان به نظرتون این وکیوم رومیزی چند در میاد؟!

http://www.kiansanatco.com/ServicePic/35Big.jpg

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - mir abbas - 06-03-2013 09:40 PM

دستگاه وکیوم رو میزی خیلی کوچک با ابعاد 40*40 قبل از عید از یک اشنا که وارد کننده هست خریدم 1.100.000 تومان الان فک کنم 200 تومنی گرون شده باشه .
این دستگاه گاز نمیزنه ولی برای شروع کار دستگاه خوبیه.
اگر خواستید میتونم قیمت دقیقش رو براتون بگیرم .

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - ebrahim.ev - 06-03-2013 09:52 PM

(06-03-2013 06:45 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستان به خاطر کمکشون!

جناب ابراهیم وند چرا بهداشت گیر میده؟!

من امروز دستگاه سیل رو قیمت گرفتم حدود 6 تومن میگفت طرف تازه آشنای یکی از دوستان بود!!
گاز زن رو هم می گفت 16 تا 14!!
الان به نظرتون این وکیوم رومیزی چند در میاد؟!

http://www.kiansanatco.com/ServicePic/35Big.jpg

سلامی دوباره...
تا اونجایی که دیدم و میدونم هر شرکتمعیار های خاص خودش برای قیمت
ذاری روی محصولش داره و دقیق نمیشه روی دستگاه های صنعتی قیمتگذاری کرد.

ولی در کل پیشنهاد شخصی من دستگاه وکیوم هست چون دامنه کاربرد وسیعی داره یعنی برا بسته یندی گوشت تا سبزیجات و حتی میوه و ترشی میشه از اون به نحو احسن استفاده کرد و اصولا یکی از دستگاه های مورد علاقه من وکیوم هست چون اگه خلاقیت داشته باشین به راحتی میشه با استفاده از اون درامد کسب کرد.

ولی به نظر من برا شروع از تلفیقی از پیشنهاد استاد گلد من عزیز و آقای میرعباس استفاده کنید بهتره چون هزینه دستگاه نمیدین و محصولتون هم ماندگاری بالایی داره

پلاستیک نانو+دستگاه دوخت حرارتی+فریز کردن محصول=محصولی با دوام و بازار پسند

امیدوارم از راهی که وارد میشین موفق و سربلند از اون بیرون بیاین.10_004

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - ebrahim.ev - 06-03-2013 09:58 PM

در مورد بهداشت هم باید بگم جدیدا به شدت دارن به محصولاتی که با سلامتی مردم در ارتباط هست گیر میدن.
قبل از هر کاری سری به اداره بهداشت بزنین

بدون تایید بهداشت هم میشه کار کرد ولی مشکلات خاص خودش رو داره مثلا نمیتونین روی محصولتون هیچ لیبل و برچسپی بزنین و یا این که اکثر مغازه ها از خریدن محصولتون خوداری میکنن

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - tondar12 - 06-04-2013 12:12 AM

(06-03-2013 09:40 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  دستگاه وکیوم رو میزی خیلی کوچک با ابعاد 40*40 قبل از عید از یک اشنا که وارد کننده هست خریدم 1.100.000 تومان الان فک کنم 200 تومنی گرون شده باشه .

ممنون می شم اگه سوال بگیرید!

پیشنهادتون بسیار عالی و به جاست! منظورتون از فریز کردن دقیقا چیه؟!یعنی کلا یخ بزنه؟!

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - mir abbas - 06-04-2013 10:28 AM

(06-04-2013 12:12 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  
(06-03-2013 09:40 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  دستگاه وکیوم رو میزی خیلی کوچک با ابعاد 40*40 قبل از عید از یک اشنا که وارد کننده هست خریدم 1.100.000 تومان الان فک کنم 200 تومنی گرون شده باشه .

ممنون می شم اگه سوال بگیرید!

پیشنهادتون بسیار عالی و به جاست! منظورتون از فریز کردن دقیقا چیه؟!یعنی کلا یخ بزنه؟!
به دلیل اینکه بازار تا شنبه بسته است اگر لطف کنید شنبه یک یاداوری بکنید براتون قیمت دقیق بگیرم .
اگر دستگاه خاصی هم مد نظرتون بود بفرمایید قیمت بگیرم.

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - ebrahim.ev - 06-04-2013 11:59 AM

فریز کردن برای بسته بندی سبزیجات سرخ شده کاربرد داره و برای تازه خوری سبزی نیاز به فریز کردن نیست

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - sinior - 06-04-2013 01:27 PM

میوه و سبزی بصورت بسته بندی شده و دارای برند ، و مجوز بهداشت رو در سوپرمارکتها پخش میکنن؟؟؟
و اینکه این محصولات تا چه حدی جا افتاده بین مردم؟؟؟

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - شوییچی - 06-05-2013 01:54 AM

سوپر مارکتها بعضیا شون خودشون میوه میگیرن بسته بندی میکنن و بدون هیچ نام و نشونی میفروشن ،
سبزی آماده هم فریز شده هم تازه که خب داریم میبینیم توی بازار ...

شرکتهای مثل بامیکا هم هستن که خب یه مدت توی سوپر مارکت ها دیده میشدن ، الان مثکه فقط با رستوران ها و کیترینگ ها کار میکنن.

RE: مشاوره در مورد دستگاه بسته بندی سبزی و میوه! - م.ع - 09-18-2013 10:38 PM

(06-03-2013 09:58 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  در مورد بهداشت هم باید بگم جدیدا به شدت دارن به محصولاتی که با سلامتی مردم در ارتباط هست گیر میدن.
قبل از هر کاری سری به اداره بهداشت بزنین

بدون تایید بهداشت هم میشه کار کرد ولی مشکلات خاص خودش رو داره مثلا نمیتونین روی محصولتون هیچ لیبل و برچسپی بزنین و یا این که اکثر مغازه ها از خریدن محصولتون خوداری میکنن

سلام دوستان این کار بهداشت اسمش گیر نیست نظارته که خیلی هم لازمه