سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در دنیا (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- موضوع: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا (/showthread.php?tid=80)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - perex.tk - 07-08-2011 01:33 AM

اولین چیزی که میخواد پارتی هستش و بعد از اون تسلط به شرایط بازار(مثلا خودت یکی از وارد کننده های بزرگ باشی).
مهمترین اصل تو این بازار قیمت محصول هستش.با توجه به بازار قاچاق این کالا فکر نکنم بتونی رقابت کنی.
با توجه به نگارشی که تو مطرح کردن سوال به کار بردی من احساس میکنم با این بازار آشنایی زیادی نداری، اگه من درست فکر میکنم بهتره اصلا طرفش هم نری.چون الان هاله که شرکتش تو استان یزد هستش دیگه تقریبا وارد کننده شده تا تولید کننده.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-08-2011 03:57 AM

نه من اصلا تو کار لوازم ارایش و مشتقاتش نیستم !
پارتی دم کلفت دارم ، زمین هم دارم ! این ها مشکل من نیستن حتی اشنا واسه وام هم دارم
ولو منظور من چیزی دیگه ای بود ! اره با بازار قاچاق نمیشه رقابت کرد ، ولی میشه با بازار وارداتی ها رقابت کرد ! قیمت ها باید جوری کم و زیاد شن که احساس نشه ، به نظرم مواد از خارج وارد بشه ( درجه 1 هم وارد بشه ) تو ایران بسته بندی بشه و به اسم ایرانی فروخته بشه ، بتونیم سود کنیم !

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - perex.tk - 07-08-2011 04:48 AM

صد در صد روشی که گفتی سود داره.در واقع در اون حالت رقیب اصلیت شرکت هاله است که اون هم فکر کنم با اون پارتی ای که گفتی حله.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 07-08-2011 09:35 AM

شما میتونی از بانه لوازم بهداشتی بیاری و با یه سود خوب تو تهران و جاهای دیگه بفروشی. این کارم سود خوبی داره .

برای راهنمایی بیشتر از آقای قربانیان(jahanagahi) سوال کنید ایشون تو این زمینه فوق العاده حرفه ای است.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-08-2011 12:04 PM

اره این کارم سود داره ، ولی میخوام
1. فعلا وارد کنم ، بسته بندی شکیل انجام بدم ، بازاریابی و تبلیغات کنم و به عنوان جنس ایرانی بفروشم
2. در صورت موفقیت 100% تولید داخل انجام بدم .
یه چیز شبیه گوشی های glx که 3-4 سال فقط بدنش تو ایران ساخته شد ولی الان 80-90 درصدش تو ایران ساخته میشه . با تبلیغات درست ، تو زمره ی قیمتی خودش رقیب سرسختی واسه برند های معروفه ...
بدجور رفتم تو فکرش !
بعد جناب perex.tk منظور دقیق شما از پارتی چیه ؟ تو صنایع و معادن ، بازرگانی ، بازار ، موسسه استاندارد و ...
منظورتون دقیق چیه ؟

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 07-08-2011 12:31 PM

اگر کارتونو شروع کردید رو کمک من هم حساب کنید(برای تبلیغات و بازاریابی)

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - jahanagahi - 07-08-2011 05:49 PM

قبل از تولید حتما نمونه های مشابه را ببینید. ایرانی و خارجی. و تولید آتی خود را با این تولیدات مقایسه کنید. اگر حس کردید خوب است , مهلت ندهید و سریعا تولید کنید.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - 3ObHaN - 07-08-2011 10:33 PM

این کار تو زمینه تخصص نه تنها من بلکه هیچکدوم از اعضای خانواده و دوستان من نیست ! باید حسابی قبل از هرکار دیگر در این مورد تحقیق کرد .

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - کامیار کاظمی - 07-08-2011 11:22 PM

(07-08-2011 10:33 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  این کار تو زمینه تخصص نه تنها من بلکه هیچکدوم از اعضای خانواده و دوستان من نیست ! باید حسابی قبل از هرکار دیگر در این مورد تحقیق کرد .

روی کمک دوستان انجمنی می توانید حساب کنید.من هم به شخصه هر کاری از دستم برآید دریغ نمی کنم.

RE: تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا - مهدی گل محمدی - 07-08-2011 11:25 PM

بنده هم کمک خواهم کرد تا آنجا که بتوانم
برای چاپ و تبلیغات اصل نگران نباش من با کمترین قیمت این کار را برایت انجام می دهم فقط از هدفت دلسرد نشو تا آنجایی که توان داری تلاش کن و به خودت ایمان داشته باش که می توانی.مطمئن باش موفق خواهی شد.
موفق هستی ، موفق تر باشی.