سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سرگردانی بین ایده ها! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: سرگردانی بین ایده ها! (/showthread.php?tid=4459)

صفحه ها: 1 2 3

RE: سرگردانی بین ایده ها! - اقاي ايـــده - 09-29-2012 12:57 PM

(09-29-2012 12:31 PM)پرواز نوشته شده توسط:  اصلا با این وقت آزاد کمی که من دارم به نظرتون میتونم راه خوبی پیدا کنم؟!

تا راه خوب از نظر شما چي باشد
ببيند ما چند نوع كار داريم و كارهامون رو به چند نوع انجام ميديم
بطور مثال من خودم يك كاري رو انتخاب كردم مثل ايده يار
وقتي سرمايه اي نداشته باشم.مجبور هستم خودم به تنهايي انجام بدم.
و اين كار يعني سختي هاي فراوان-نااميد شدن در راه-مشكلات فراوان و...

اما اگر سرمايه داشته باشم چند نفر رو استخدام ميكنم. هربخش رو به يكي ميدم و يك تيم قوي تشكيل ميدم كارهارو انجام ميدم
هم كيفيت كارها بسيار ميره بالاتر هم خستگي كمتري وجود دارد

در نوع اول بايد شبانه روز خودم وقت بذارم
اما در نوع دوم من ميتونم هزينه كنم و حتي خودم فقط روزانه 15 دقيقه كارهارو نظارت كنم و ببينم نتايج چي شد

پس اول نوع كار كردن رو مشخص كنيد
بعدش مشخص ميشود كه راه مورد نظر چطور خواهد بود

ايده درست هست كه مهم هست.ولي اگر به خوبي اجرا نشود ميتواند به جاي سود ضرر هاي فراوان هم برساند.

توصيه اي كه به شما ميگم بخاطر اينكه داراي فعاليتي هستيد و داراي زندگي متاهلي كه شرايط خاص خودش را دارا هست
نميتواند مثل من نوعي 24 ساعته بر روي كار باشيد
بهتر هست دنبال كارهاي همكاري سرمايه اي باشيد
سرمايه رو شريكي يا خودتان جمع اوري كنيد و يك كار اينطوري بزنيد.تا حداقل كار و فعاليت را نياز داشته باشد

اين يك پيشنهاد هست و حق انتخاب با شما خواهد بود

موفق باشيد

RE: سرگردانی بین ایده ها! - rad86 - 09-29-2012 01:01 PM

ساکن کدام شهر هستید؟

پتینه کاری بلید هستید؟اگر بلدید در چه سبک هایی؟

RE: سرگردانی بین ایده ها! - پرواز - 09-29-2012 01:58 PM

خیلی ممنونم. فرمایشات شما درسته آقای دانشفر. ولی من در حال حاضر سرمایه ای ندارم. از اون طرف هم نمیتونم بی خیال بشینم و بگم من راهی ندارم.شده یه راه کوچیک هم باشه پیدا میکنم!

از شما هم ممنونم آقای راد. من اصفهان هستم. نه پتینه کار نکردم. فقط آشنایی دارم.

RE: سرگردانی بین ایده ها! - اقاي ايـــده - 09-29-2012 02:23 PM

من براتون يك پيشنهاد دارم
كه ميتونه براتون درامد بالايي نسبه اين موارد كه ياد داري داشته باشد
اما چون در ايران تازه وارد شده است
بصورت پيام خصوصي برايتان ارسال ميكنم
اينم يكي از هزاران ايده اي هست كه در ذهنم دارم

RE: سرگردانی بین ایده ها! - rad86 - 09-29-2012 02:36 PM

من چند تا دختر رو میشناسم که باهمدیگر یک کارگاه خاگی راه انداخته و بر روی سفال و مجسمه انواع سبک های پتینه را اجرا میکنند و هر 3 ماه یکبار در بالا شهر یک نمایشگاه چند روزه برپا میکنند و فروش بسیار جالبی دارند.

این کار هزینه اولیه بسیار کمی دارد و فقط بستگی به استعداد هنری شما در شناخت رنگ و ترکیب رنگ و اجرای ظریف و زیبا بر روی کار را دارد.
بعنوان کار دوم ، کار پرسود و خوبی هستبرای افرادی که مثل شما دارای استعداد هنری می باشند و در آخرین نمایشگاهشان هم دیدم که خیلی خوب استقبال شده بود وکلی سفارش گرفتند.

RE: سرگردانی بین ایده ها! - پرواز - 09-29-2012 04:16 PM

چه جالب. پس اگر پتینه روی سفال اینهمه فروش داشته، طراحی روی سفال هم قطعا اینطور خواهد بود

RE: سرگردانی بین ایده ها! - اقاي ايـــده - 09-29-2012 04:24 PM

(09-29-2012 04:16 PM)پرواز نوشته شده توسط:  چه جالب. پس اگر پتینه روی سفال اینهمه فروش داشته، طراحی روی سفال هم قطعا اینطور خواهد بود

فكر ميكنم پتينه كاري راحت تر از طراحي سفال باشد
و با توجه به كار پتينه محدوده كاري بيشتري نظير استفاده از تصاوير نسبت به سفال داشته باشد
البته خودتان داراي مهارت هستيد و بهتر ميدونيد

RE: سرگردانی بین ایده ها! - rad86 - 09-29-2012 04:49 PM

پتینه مخصوصا سبک ایتالیایی و کار با برگ طلا ، بعلت حالت لوکس بودن و ست شدن با لوازم لوکس خانه، مورد تقاضا توسط افراد مرفه می باشد و بازار بهتری دارد ، بخصوص اگر بعد از مدتی حرفه ای شوید می توانید بر روی دیوار اجرا کنید که همین دوستان ما الان سفارش کار بر روی دیوار رو متری 50 تومن تا 150 تومن میگیرن.چون کار دست و تک هست استقبال جالبی شده.

RE: سرگردانی بین ایده ها! - پرواز - 09-29-2012 09:57 PM

آخه ببینید دوستان اینم در نظر بگیرید که من نصف روز رو به یه کار دیگه مشغولم. کاری به درد من میخوره که تو نصف روز بشه انجام داد

RE: سرگردانی بین ایده ها! - rad86 - 09-29-2012 11:19 PM

دوستانی که من میشناسمشون همگی شاغل هستند و گروه جالبی رو در زیر زمین خانه یکی از آنها تشکیل داده اند.
کار هنری و جالبی هست و اگر نخواهید وارد بحث های پیشرفته و پولساز ساختمانیش بشوید.در حد همان کار خانگی هم بر روی سفال و مجسمه و ... آنطور که من دیدم سود بسیار خوبی دارد.

موفق باشید