سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جوان میلیاردر افغانی در تهران... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: سرگرمی ها، دردودل ها و سلامتی یک میلیاردر (/forumdisplay.php?fid=50)
+---- انجمن: متن و مطالب جالب (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: جوان میلیاردر افغانی در تهران... (/showthread.php?tid=338)

صفحه ها: 1 2 3

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - 3ObHaN - 07-11-2011 01:57 PM

سختی باعث شده که بدونند که چگونه باید از حاصل بازو هاشون استفاده کنند .Heart

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - mostafa ghobadi - 07-12-2011 07:20 PM

نابرده رنج گنج میسر نمی شود

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - jahanagahi - 07-12-2011 11:20 PM

این ضرب المثل سالها است بعنوان یک دیوار ذهنی ذهن همه ما را فرا گرفته است.شاید عزیزان تعجب کنند من اعتقادی به این ضرب المثل ندارم.این افراد کارگری میکنند و خستگی و رنج زیادی را تحمل میکنند ولی در نهایت اندک پس اندازی خواهند داشت که با رضایت از کسب آن به مملکت خود بر میگردند. افرادی از اینان موفق خواهند شد (بسیار انگشت شمار که با داشتن ایده میلیادرشدن کوچ کرده اند و بدون زحمت زیاد درآمد کلانی نصیبشان می شود.پروژه ای را میگیرند و اینان را مشغول بکار میکنند و خود نظارت دارند.).
عوامل موفقیت (راز موفقیت):
نوشتن هدف
ایمان به رسیدن آن
باور قوی
شکستن دیوارهای ذهنی
تجسم رسیدن به هدف
حرکت
حرکت در این را ه رنج نیست بلکه شور و شوق و شادی است.مطالعه تحقیق و استفاده از نظرات افراد موفق.
افراد موفق به راحتی راز موفقیت خود را برایتان بازگو میکنند و حتی بشما انرژی مثبت می دهند. چون خودشان توانسته اند باور میکنند شما هم می توانید

شاید باور نکنید وقتی این موارد رعایت شود اسباب موفقیت خود بخود ایجاد می شود.

من در 50 سالگی متوجه این راز شدم. توانستم . شما که در سن جوانی هستید و به این راز پی بردید می توانید.
موفقتر باشید.
------------
دوستی گلایه کرده بود فلسفه بافی نکنید بلکه حرکت را شروع کنید. میخواهم بپرسم چه حرکتی؟ مگر می شود من یا دیگر عزیزان کاری را شروع کنیم که بقیه عزیزان تجربه ای در آن کار ندارند.
با نوشتن مطالب ما ایده هائی که در ذهن هست به جوشش در می آید و هر عزیزی با توجه به مطالب سایت و علابق و امکانات خود شروع بکار میکند.
در لابلای این نوشته ها هم ممکن است حرکتی هم شروع شود برای تشویق اعضای انجمن.

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - 3ObHaN - 07-13-2011 12:03 AM

خیلی قشنگ بود اقای قربانیان !
به نظر من تا وقتی ایمان به هدف و توانایی های شخصی انسان بوجود نیاد گنج که صحله ، یک 100 تومنی گیر ادم نمیاد

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - jahanagahi - 07-13-2011 12:55 AM

آیا تلاش برای موفقیت رنج است؟ یا شور و شعف و شادی و در نهایت رضایت از زندگی.همچنانچه به واژه شکست ایمان ندارم و میگویم راه را اشتباه رفتن . به واژه نابرده رنج گنج میسر نمی شود هم هیچ اعتقاد ی ندارم.
برای برای بدست آوردن گنج تلاش میکنیم بعنی داریم زندگی پر از شادی را طی میکنیم.

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - jahanagahi - 07-13-2011 02:47 PM

سعی کنیم زندگی ما بر اساس ضرب المثل ها نباشد.بلکه بر اساس توانائیها و استعدادهای خودمان پایه گذاری شود.

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - مسعود کوچولو - 02-09-2012 02:53 PM

خوشحالم که انسان با هر نژادی تونسته تو ایران اینکار رو انجام بده و موفق بشه.برایت آرزوی موفقیت دارم وامیدوارم روزی نه چندان دور کشورت آباد شود.
برای ما ایرانی ها هم دعا کن تا بتوانیم از فرصتهای مان استفاده کنیم.
رنگ و نژاد و زبان دلیل بر برتری نیست بلکه برتری از آن کسی است که نزد خداوند عزیز تر باشد و آنکس نزد خداوند عزیزتر است که تقوایش بیشتر باشد.
پیامبر بر دست کارگری بوسه زد و فرمود این دستس است که در آتش نمیسوزد.

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - mhe - 02-09-2012 04:21 PM

نميدونم چه رازي در كاره كه وقتي اكثرا مهاجرت ميكنند بيشتر از وطن خودشون پيشرفت ميكنندمثلا ايرانيهاي مهاجر كه اكثر موفق هستند.شايد يكي از دلايلش شكستن پلهاي پشت سره.اينجوري فقط آدم ملزم به حركت به سوي آينده ميشه و حتي فكر برگشت به گذشته هم به مغزش راه نميده

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - مسعود کوچولو - 02-09-2012 04:28 PM

(02-09-2012 04:21 PM)mhe نوشته شده توسط:  نميدونم چه رازي در كاره كه وقتي اكثرا مهاجرت ميكنند بيشتر از وطن خودشون پيشرفت ميكنندمثلا ايرانيهاي مهاجر كه اكثر موفق هستند.شايد يكي از دلايلش شكستن پلهاي پشت سره.اينجوري فقط آدم ملزم به حركت به سوي آينده ميشه و حتي فكر برگشت به گذشته هم به مغزش راه نميده

البته در تکمیل حرفتون باید بگم که ما فقط افراد موفق رو میبینیم چون دنبال موفقیتیم.
وگرنه کم نیستند ایرانیهای مهاجری که بدبخت ان یا افغانی های مهاجری که در ایران و سایر کشور ها اوضاع بدی دارن.

RE: جوان میلیاردر افغانی در تهران... - MARYAR - 02-09-2012 04:56 PM

آقا مسعود ما هميشه بايد بهترين ها و موفق ترين آدم ها را ببينيم و از اونا سرلوحه بگيريم نه اينكه پايين تر و بدبخت تر از همه را ببينيم...