سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه (/showthread.php?tid=1881)

صفحه ها: 1 2 3

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - goldmen - 02-15-2012 02:47 PM

مهتاب خانوم:
ار امكانش هست يك حالت دمو يا پيش فرض هم بزارين...با يك كد نويسي ساده ميشه براش قفل زماني گذاشت
اينطوري كسي كه آشنايي بهش نداره ميتونه يك مدت كوتاهي ازش استفاده كنه... درصورتي كه مورد پسندش بود خريداري كنه

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - مهتاب - 02-15-2012 03:14 PM

گلد من جان ممنون از راهنماییتون.
یک نسخه آزمایشی دارم ازش البته نه این شکلی که شما فرمودید این نسخه 50 فلش کارت از 5000 فلش کارت رو به عنوان نمونه داره اگر بتونم آپلود کنم حتما اینجا میزارم.

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - pesar368 - 02-15-2012 06:01 PM

سلام
بسی خرسند شدیم از این اتفاق .

من یه صحبت ویژه در این باره با شما خواهم داشت .

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - مهتاب - 02-15-2012 06:05 PM

ممنون از لطف شما علی جان.
من هم به صورت ویژه آماده شنیدن نظرات شما هستم.

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - مهتاب - 02-15-2012 08:44 PM

طبق راهنمایی دوستان امکان دانلود نرم افزار آزمایشی رو هم به وبلاگ اضافه کردم و تغییرات لازم رو دادم تا وبلاگ کمی ظاهر بهتری پیدا کنه.
وبلاگ نرم افزارجی 5 کارشناسی ارشد طراحی شهری

با هماهنگی های انجام شده امکان خرید محصول از فروشگاه انجمن با پرداخت از طریق کارت بانکی و امکان خرید از طریق فروشگاه فیلم روز با امکان پرداخت به مامور پست نیز فراهم شد.

دوستان لطفا مجددا وبلاگ رو ببینید منتظر نظرات بسیار خوب و مفید شما دوستان هستم.
ممنونم از این همه کمک و لطف

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - مهتاب - 02-15-2012 11:20 PM

یک خبرجدید

دوستان طبق صحبت های انجام شده قرار بر این شد که مسئولیت فروش و جذب بازاریاب برای این محصول رو به آقا سجاد با نام کاربری sajad1441 بسپارم.
دوستانی که قصد همکاری برای فروش این محصول رو دارند با ایشون در ارتباط باشن.
ممنون از همراهی همه دوستان

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - ناصر صادقی - 02-15-2012 11:44 PM

بنده هم برای به نتیجه رسوندن پروژه عملی شما نهایت تلاشمو میکنم من کارمند دانشگاه شاهد تهران هستم و در این دانشگاه دانشجویان زیادی در این رشته تحصیل میکنن بنده با یکی از دانشجویانی که تبلیغات این گونه چیزهای ارزنده رو در درو دیوار های دانشگاه نصب میکنن صحبت میکنم تا تبلیغ محصول شما به صورت بنر بزرگ در گوشه کنار دانشگاه نصب کنن ما برای به نتیجه رسیدن پروژه عملی شما که جا داره تبریک ویژه بگم نهایت تلاشمونو میکنیم اصلا نگران نباش تا دوستان خوب و گلی در این انجمن داریم نگران نباش هر چند دوستانمون یه خورده کم لطفی کردن و کسب و کار های عملیشونو شروع نکردن ولی امیدوارم که در این راه با شما باشن و کمکتون بکنن .

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - مسعود کوچولو - 02-16-2012 12:06 AM

موفق و سربلند باشید.
برای منهم دعا کنید.اگه طبق محاسبات پیش بره کار منهم همین روزا شروع میشه.
امیدوارم اراده و پشتکار شما دوستان خصوصا کسانی که کارهای عملی شون رو شروع کردند به من هم سرایت کنه.
راستی اگه فکر کردید خدمتی از دست من بر میاد اشتباه کردید چیز ببخشید اشتباه شد یعنی شوخی کردم اگه کاری بود مطمئنا دریغ نمیکنم.

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - مهتاب - 02-16-2012 05:38 PM

از لطف همه دوستان سپاسگزارم. آقا ناصر از لطف و توجه شما هم سپاسگزارم اگر به فرمتهای تبلیغاتی نیاز داشتید بفرمایید تا براتون ارسال کنم. در زمینه هزینه های بازاریابی هم می تونید با آقا سجاد هماهنگ کنید که زحمت کشیدن و یک پلان برای این قسمت کار طراحی کردن.
مسعود جان اگر اشتباه نکنم شما شت زندگی می کنید رشت هم دانشکده های معماری خوبی داره می تونید تو این دانشگاهها محصول رو تبلیغ کنید.
امیدوارم شما هم در راه اندازی کارتون موفق باشید.

RE: جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه - pulaki - 02-16-2012 11:36 PM

مهتاب خانم ضمن عرض خسته نباشيد و آرزوي موفقيت براي همه جوانان ايراني مخصوصا دوستان انجمن و علي الخصوص شما خواهر محترم لطفا اين طرح رو براي ساير رشته هاي دانشگاهي هم اجرا كنيد و اگه ميشه پارتي بازي كنيد و رشته حسابداري رو در اولويت بعدي قرار بديد! ضمنا هركمكي هم از دستم ساخته باشه بدون هيچ چشمداشت مادي درخدمتم