سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت (/showthread.php?tid=14373)

صفحه ها: 1 2

RE: نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت - سعید یوسفی - 11-12-2015 11:28 PM

(10-28-2015 01:40 PM)niazpayam نوشته شده توسط:  بعد اگر ظاهرا عملکرد ماده خوب بود میتونیم بخش بخش هر دفعه حداقل ۱۰۰ کیلوگرم وارد کنیم

میشه لطفا این جمله رو بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون از اینکه "اگرظاهرا عملکرد ماده خوب بود" چیه؟ یعنی شما هنوز فرمول دقیق رو نمیدونید. و سرمایه گذار باید ریسک کنه روی چیزی که هنوز معلوم نیست جواب میده؟

RE: نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت - niazpayam - 11-13-2015 12:08 AM

(11-12-2015 11:28 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  
(10-28-2015 01:40 PM)niazpayam نوشته شده توسط:  بعد اگر ظاهرا عملکرد ماده خوب بود میتونیم بخش بخش هر دفعه حداقل ۱۰۰ کیلوگرم وارد کنیم

میشه لطفا این جمله رو بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون از اینکه "اگرظاهرا عملکرد ماده خوب بود" چیه؟ یعنی شما هنوز فرمول دقیق رو نمیدونید. و سرمایه گذار باید ریسک کنه روی چیزی که هنوز معلوم نیست جواب میده؟

سلام

ماده رو قرار است وارد کنیم ابتدا نمونه کوچیک برای تست و اون ۲۵۰ هزار تومان واسه همون هستش
ماده رو تولبد کننده بر اس تکنولوژی خودش تولید میکنه نهایت اطلاعات فنی رو میگیریم کار ما ترکیب ماده با دوز پیشنهادیه

RE: نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت - niazpayam - 11-13-2015 12:15 AM

یک چیزو نمی فهمم !

سرمایه گذار ما شریک ما خواهد بود و باید روی استراتژی فروش با هم کار کنیم بازار تبلیغات پخش بحث رقبا محصولات جایگزین مجوز میزان تولید ....
متاسفانه برخی تولید کنندگان فقط سارق اطلاعات هستند نمونه خودم اطلاعات فنی در اختیار شرکت تولیدی گزاشتم که حاصل تجربه و تحقیق در سیایتهای زبان اصلی بود و رفتن که رفتن میرن آدمو دور میزنن متاسفانه تو بازاریابی هم همین شد در بازرگانی قرارداد ncndaمینویسند که عدم افشا و دور زدن هست حالا من اونو انجام ندادم و دور خوردم چه دلیلی داره توضیح بیشتر بدم پشت خط تلفن

مگر نه اینکه تو ایران سه یک قرص ۲ ساعت پشت مطب دکتر میشینیم پول میدیم خم و راستم میشیم آخرشم تشخیص و داروی اشتباه میگیریم ولی کار فنی تولیدی مهندسی میشه همه حاضریم با نازل ترین قیمت کار کنیم بچه ها واسه خودتون ارزش قائل شید

RE: نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت - هاشم بیات - 12-27-2015 09:26 PM

(10-28-2015 01:40 PM)niazpayam نوشته شده توسط:  سلام یک ایده ساده تولید خانگی دارم حدود ۲۰ م نیاز داره
ترجیحا شخص متقاضی همدان ساکن باشه تا با هم کار رو پیش ببریم
اول ۲۵۰۰۰۰ تومان نیاز داره یک نمونه از ماده وارد کنیم
بعد اگر ظاهرا عملکرد ماده خوب بود میتونیم بخش بخش هر دفعه حداقل ۱۰۰ کیلوگرم وارد کنیم
ماده با آب ترکیب و در یک سری فوطی اسپری دار پر میشه

لیبل و برچسبم متناسب ظرف میدیم طراحی و رو بطری می چسبانیم

توزیع هم توسط دست فروش ها فروشندگان لوازم بهداشتی. خرده فروش مترو ..... میدیم انجام بدن.

هر کس پایسیت بیاد
یا حق
سلام دوست عزیز من از همدان هستم و خوشحال میشم بتونیم با هم همکاری کنیم
شماره موبایلی چیزی بده تا با هم در تماس باشیم

RE: نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت - BEHSPORT - 06-17-2016 11:56 AM

سلام. آقا من هستم. اهل همدانم. سرمایه هم تا حدی دارم. دنبال سرمایه گداری هم هستم.
فقط به ایمیل من توضیحات بیشتر بفرست.
ممنون
BEHSPORT2@GMAIL.COM
TELEGRAM/BEHSPORT22