سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظر شما در مورد ایده من - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: نظر شما در مورد ایده من (/showthread.php?tid=13272)

صفحه ها: 1 2

RE: نظر شما در مورد ایده من - aff70 - 05-01-2015 01:27 PM

من روش دوم رو بیشتر میپسندم چون واسه یه جنس مثل لباس که ما نمیدونیم مشتری چقدر میخواد خرید کنه یا چه قیمتی درمیاد فکر میکنم گرفتن یه پول کم از مشتری بهتر باشه و همچنین یه سامانه پیامکی داشته باشیم که اگه یکی تخفیف رستوران میخواد باارسال کلمه رستوران ما تمام رستوران هایی که تخفیف دارن بهش ارسال کنیم از دوستان میخوام یکم راهنمایی کنم بنظم این کار میتونه موفق باشه ممنون

RE: نظر شما در مورد ایده من - hamedmoez - 05-01-2015 10:26 PM

با صدور کارت عضویت و دریافت هزینه از مشتریان ، هر بار که محل جدیدی به لیست تخفیف ها اضافه شد میتونید با ارسال پیامک اطلاع بدید. یا هر 5 محل جدید رو یکجا اطلاع بدید و کارت جدید صادر کنید.

RE: نظر شما در مورد ایده من - aff70 - 05-03-2015 10:48 AM

ممنون از دوستان عزیز که پیشنهاد های خوبی دادن یه سوال دیگه داشتم امکان این هست که یه سامانه پیامکی داشته باشیم و مشتری رو عضو کنیم و به مشتری واسه تخفیفی که میخواد یه کد رهگیری بدیم و مبلغ که ما میخوایم از مشتری بگیریم از شارژ خط مشتری کم بشه که اینجوری هم نیاز به مغازه ای واسه فروش بن نیست هم سریعتر انجام میشه واسه اینکار باید با مخابرات صحبت کرد؟

RE: نظر شما در مورد ایده من - hamedmoez - 05-03-2015 03:32 PM

شما با استفاده از یک پنل پیامک و روش ارسال آبونمان ، میتونید افراد رو مشترک کنید در ارسال پیامک ها و هزینه هر پیامک از مشترک گرفته بشه. اما منفعتی ندارید.
در حالت دیگه ای به نام سرویس اضافه به لیست میتونید از مشترک هزینه بگیرید و بهش در پنل پیامک اختصاص بدید تا در هر ارسال به اون مشترک ، از اعتبارش کسر بشه. که در این صورت میتونید مبلغ هر پیامک رو تعیین کنید و خودتون هم سود ببرین.

اما این در طولانی مدت و با فعالیت مداوم به سوددهی خوبی میرسه.

شما برای اجرای این طرح نیازی به محل ثابت ندارید (اما اگه باشه بیشتر فروش میکنید). کافیه تعدادی کارت عضویت تهیه کنید و محل به محل این طرح رو ویزیت کنید. هر کارت رو به مبلغی مشخص بفروشید و براش تاریخ تعیین کنید تا مدتی بعد مشترک دوباره پرداخت داشته باشه براتون (البته در صورتی که محل های جدیدی به مرور اضافه بشه)