سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
برای شروع راهنماییم کنید دوستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: برای شروع راهنماییم کنید دوستان (/showthread.php?tid=12356)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - arezu - 11-11-2014 10:15 PM

با سلام
ب نظر بنده 10 میلیون ببر رستوران همشو همبرگر بخر بخور حالشو ببر..
اخه شما ک میترسی ریسک کنی چرا از بقیه ایده میخوای....شما فکر کن 1000 نفر براتون ایده گذاشتن شما ک قدرت ریسک ندارین و شرایط زندگیتونو نمیتونین تغییر بدین همون بهتر 10 تومن بخورین تا بریزین دور....
ولی ی ی ی ....ولی اگه میخواین یه تغیر تحول بدین ب زندگیتون...یا علی بگو به خدا توکل کن و شرو کن...من ایده خاصی ندارم براتون.ولی اینو میدونم اگه میخوای پیشترفت کنی نترس....
به قول پسر خاله {برنامه کودک .کلاه قرمزی} : نترس.نترس.نترس بچه جون.برو. برو. بازم ب میدون.
موفق یاشی

سلام دوستای گلم ممنون از راهنماییاتون
من دنبال شغل خونگی نیستم میخوام بیرون از خونه تو اجتماع فعالیت داشته باشم .. در مورد غذای خونگی هم من الان امکان و اختیار تام درست کردن هر تعداد و هر نوع غذایی رو در رستوران محل کارم دارم اما خب مساله اینه من از کجا شرکتی پیدا کنم که غذای منو بخره Huh

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - bibak@zah - 11-11-2014 10:35 PM

مانتو ام خوبه البته قیمت های جدید خرج ومخارج مانتو این چیزارو نمیدونم. . .
ولی فقط یه ایده است ها.
من خودم دوستی داشتم کت وشلوار فروشی داشت بنا به دلا یلی جمع شد دکور مغازش که5میلیون شده بود داد به صاحب جدید مغازه. . .
کت وشلوارهاش باهم بردیم یه جای خوب پر رفت امد همشون مث دست فروش ها به فروش رسوندیم بازار های هفتگی ام اصلا فرواموش نکن .
راستی میتونی ترشی لواشک الوچه دست کنی اگه خوب خوش طعم باشه مشتری های خاص خودش داره. . .همه ام تقریبا میخرن
میتونی خیلی کارها بکنی من پیشنهاد میکنم حتمن حتمن یه سر به تایپک زنان کار افرین بزن شاید ایده ای که میخوایی پیدا کنی اگه ایده مورد نظرت پیدا کردیم حتمن یه سرچ بزن توی انجمن حتمن مطالبی در این زمینه پیدا میکنی.

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - DJ MehrDL - 11-12-2014 09:37 AM

(11-11-2014 05:57 PM)iranboy نوشته شده توسط:  
(11-11-2014 05:28 PM)DJ MehrDL نوشته شده توسط:  مغازه نمیخواد فقط تو خونه باید غذا درست کنی
اول با یه شرکت که حدود حداقل 20 30 تا پرسنل داره صحبت کن بگو من ناهاراتون رو با تخفیف ارایه میدم کم کم پیشرفت میکنی انشاللله

سلام جهت ارتباط آدرس این نوع شرکتا رو از کجا چجوری میشه پیدا کرد؟

از اداره کار شهرتون بپرسید

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - arezu - 11-21-2014 07:24 PM

من به توصیه شما چند تا آگهی توی اینترنت دادم همینطور تعدادی تراکت با تیتر ((غذای ارزان برای موسسات و شرکت ها همراه با پیک رایگان نقد و اقساط در هر تعداد و هر نوع غذایی که شما بخواهید)) پخش کردم متاسفانه استقبال نشده هنوز اداره کار هم مراجعه کردم که باهام همکاری نکردن و گفتن خبرت میکنیم ولی من ادامه میدم و هر نوع پیشرفتی در این زمینه را به اطلاع میرسونم.
حال یه سوال داشتم من برای ایجاد یه کار مستقل میوه فروشی رو در نظر گرفتم به نظرتون برای یه خانوم جواب میده راهنماییم کنید عزیزان مرسی

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - سزار3 - 11-28-2014 03:45 AM

سلام من خیلی کم پست میذارم بیشتر میخونم اما چون میوه فروشی داشتم خودم میخوام راهنمایی کنم و امیدوارم موثرباشه..

1: برای یک خانم چرا جواب نمیده من خودم با دختر خالم شریک هستم تو مغاذه دوتامون کار میکنیم.
2: یه مسئول خرید میخوایید که هر روز بره خرید کنه و باید وارد باشه.
3: برای مغاذه از دکور دیوار آیینه استفاده کن تا میتونی از چراغ های کم مصرف زیاد استفاده کن میدونی چرا چون که هر چی بیشتر میوه هات برق بزنه مشتری پسندتره.
4: تا میتونی میوه لک دار نذار تو برد این نوع میوه هارو برای مصارف خودتون در نظر بگیرید.
5: سعی کنید که روی شیشه مغاذه هیچ نوع تبلیغی نکنید دید مغاذه رو کم میکنه.
6: این کار سرمایه کمی میخواد همه خرید هارو میتونید با 1 ملیون تومان انجام بدید .
7: قیمت میوه 150% قیمت خریده ینی اگه مثلا" کیوی یا آناناس یا موز رو بخرید کیلویی 2000تومان میفروشید 4500 میشه 1/5 برابر.
8: اتفاقا" زن ها خیلی عالی کار میکنن چون حساس میشن رو کار. سعی کنید که مغاذه نظافت خوبی داشته باشه و بوی خوبی بده.

امیدوارم موفق باشید و به چیزی که میخوایی دبرسید.

یا علی

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - arezu - 11-29-2014 08:57 PM

دوست خوبم ممنون دلگرمم کردید میشه برام پیام بزارید و بیشتر راهنماییم کنید

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - سزار3 - 11-30-2014 08:32 PM

سلام بله پیام شما جواب داده شد اما اگه بازم کافی نبود بگید تا بیشتر راهنمایی کنم...

که امیدوارم خوب براتون توضیح داده باشم...

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - secret.t9 - 12-27-2014 02:35 PM

سلام دوستان،
من تازه عضو این سایت شدم.
هنوز طریقه درست عملکرد این سایت رو نمی دونم و اینکه کسانی که عضو می شن برای موفقیت باید دقیقا چه کارهایی رو انجام بدن، یا اینکه چه کسی راهنمایشون میکنه؟
خوشحال می شم راهنماییم کنید.
من به دلیل تلف شدن 4 سال از بهترین لحظات عمرم در دانشگاه و رشته ای که بهش علاقه نداشتم از دانشگاه کاملا زده شدم.
من ده ها طناب اطرافم آویزون هست که نمی دونم باید کدوم رو بگیرم و به تک تکشون هم علاقه دارم.
در حال حاضر در یک شرکت تبلیغاتی کار می کنم که یک حقوق خیلی پایین میگیرم و میخوام خودم برای خودم یک درامدی رو ایجاد کنم.
ایده های خیلی زیادی به ذهنم میرسه در زمینه طراحی تیزر برای برندهای مختلف ولی چون تحصیلاتی و اطلاعاتی در این زمینه ندارم فقط این ایده ها رو برای خودم یادداشت می کنم و هیچ کدوم اجرا نمیشن.
طراحی لباس هم انجام میدم ولی توی این زمینه هم باز تخصص خاصی ندارم و فقط برای خودم طراحی می کنم.
نقاشی هایی هم انجام می دم که سبک خاص خودم رو دارم ولی حتی اینها هم باز در حد یک طراحی روی کاغذ هست بدون هیچ رنگی که نمیدونم کجا میتونم استفادشون کنم.
خیلی ها بهم میگن ذهن خلاقی دارم ولی به نظرم خلاقیت ذهنم تا موقعی که نمیدونم چه استفاده ای و به چه طریق باید ازش داشته باشم هیچ فایده ای نداره.
من حتی ایده هایی هم در زمینه طراحی یک سایت خاص و یا یک سری اپلیکیشن رو دارم
ولی همه وهمه در حد یک سناریو نویسی هستن.
و به همه ی اینها علاقه دارم
و میدونم اگه مسیر بهم نشون داده بشه حتما موفق میشم.
مرسی که حوصله ی خوندنش رو داشتید و ممنون میشم که راهنماییم کنید.

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - پارمیدا وحیدی - 12-27-2014 04:43 PM

آرزو جان سلام
شما خودت میگی تخصصت آشپزیه و چون توی رستوران کار کردی بچه ها بهت پیشنهاد آشپزی رو میدن
عزیزم علایق شخصی خودت و نگاه کن
ببین دلت میخواد چه کاری رو انجام بدی؟
من فعلا زده تو کله ام جنس بیارم بفروشم
پنجشنبه رفته بودیم واس خواهر النگو بخریم
پسرخاله ام گفت تا جایی که میتونید طلا بخرید و دلار و سکه گفت خیلی داره گرون میشه و هنوزم گرون تر میشه
از نظر من یه دو سه تومانش رو توی یکی از بانک ها که سود خوبی هم میدن سرمایه گذاری کن
حدود دوتومانی هم دلار بخر ببین فایده داره یا نه!البته اگه ارزون شد نندازید گردن من این به شانس هم بستگی داره
مثلا یکی از زن های فامیل ما حدود سال86-85با ما همسایه بودن و هیچ سرمایه و درآمدی هم نداشتن شوهرش هم یه بنای ساده بود
البته ایشون از اون آدم های سرزبون دار و با سیاستیه که نظیرش کم پیدا میشه والبته مثل من پرحرف
همون سال ها اون هر روز صبح میرفت توی این بانک و اون بانک سرک میکشید هیچ سرمایه ایی هم نداشت
اما تونست سی میلیون تومان وام بگیره
همه ی پول وامش رو داد به برادرشوهرش که زرگر بود و البته ازون زرگرهای بسیار خداشناس
الان در عرض 7-8سال اون خانم تبدیل شده به یکی از زن های ثروتمند فامیل
ماشینشون از پیکان تغییر کرد به سوناتا
سه تا دختر داره که با خودش سرویس طلاهاشون از همه فامیل بهتر و بیشتره
دختربزرگیش و چندشال پیش جهاز داد که به گفته خود ش جهازش حدود سه سال پیش یه چیز حدود80-90میلیونی شد
چندوقت پیش واسش سیسمونی کرد که همه ی فامیل انگشت به دهن موندن
ماشالله دکوراسیون خونه ام هم که کلا 4-5ماه یه بار عوض میشه
البته اون ؛ موقعی طلا خرید که خیلی ارزون بود الان طلا سه برابر اون موقع شده بلکه هم بیشتر
منظورم اینه شمایی که از ریسک کردن میترسی سعی کن کار اصلی خودتو داشته باشی این ده تومان هم یه جایی سرمایه گذاری کن و از سود پولت استفاده کن
یا مثلا دوستم میگفت من 5میلیون وام گرفتم اومدم پول وامم رو حساب بلند مدت باز کردم و سودش و پول یارانه ام و ریختم به حساب وامم به جای قسطش چند سال پیش این کار و کرده بود الان اصل پول و داره قسطش هم داده ضرر هم نکرده تو هم که میترسی تقصیری نداری شرایط جوری شده که آدم باید محتاطانه عمل کنه ریسک بکن اما جوری که همه ی پولت هاپولی نشه

RE: برای شروع راهنماییم کنید دوستان - پارمیدا وحیدی - 12-27-2014 04:45 PM

بچه ها منظورم این بود که 7-8 تومان و داد به برادر شوهرش تا روش کار کنه سود کار خودش و برداره سود پول اون و هم بده