سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظرتون : 2 میلیون با سود 10 الی 15 درصد چه کاری خوبه؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: نظرتون : 2 میلیون با سود 10 الی 15 درصد چه کاری خوبه؟ (/showthread.php?tid=10823)

صفحه ها: 1 2

RE: نظرتون : 2 میلیون با سود 10 الی 15 درصد چه کاری خوبه؟ - saj0182 - 02-18-2014 10:52 PM

(02-18-2014 04:02 PM)hamedmoez نوشته شده توسط:  از شرکت های نرم افزاری که به صورت عمده میفروشن. شرکت هایی مثل زیتون. نوین پندار . صنوبر و ... . سعی کنید از شرکت های خورده پا خرید نکنید تا جنستون مشکل نداشته باشه.

معمولا این شرکت ها نرم افزار رو حلقه ای 1000 تا 1200 میدن. قیمت پشت جلد تک DVD ها معمولا بسته به نوع نرم افزار از 3000 تومن هست تا 8000 تومن
دو DVDها هم از 5000 تومن هستن تا 15000 تومن
نرم افزار های خاصی هم هستن که بالای 20000 تومن هستن.

شما وقتی خرید میکنید باید جنستون رو جور بگیرید تا تخفیف خوبی بگیرید. از شرکتی تهیه کنید که جنس های کم فروش رو عودت بگیره و بجاش جنس دیگه بده.

به عنوان مثال شکتی رو میشناسم که اخیرا حضوری رفتم پرس و جو. گفت خرید های معمولی رو به قیمت عمده میده. ولی اگه شهرستان باشید و بتونید 20 تومن خرید کنید نمایندگی میده. با این حساب هر مشتری که در شهرستان شما باشه و بخواد از این شرکت خرید کنه ، شرکت مشتری رو پاس میده به شما. چه عمده ، چه خرده

اینکار زمانی سود خوبی داره که بتونید تک فروشی کنید. یعنی حداقل یه مغازه 4-5 متری داشته باشید در یک محل مناسب.

ولی اگه بتونید به روش های دیگه تک فروشی کنید با سرمایه دو تومن و یکمی زحمت بیشتر میتونید هر ماه 1 تومن کاسب باشید.

به نظرت تو یه شهر کوچیک با عصر اینترنت پر سرعت یع مغازه شیک و باکلاس فروش نرم افزار و کتا بهای کامپیوتر جواب میده ؟

RE: نظرتون : 2 میلیون با سود 10 الی 15 درصد چه کاری خوبه؟ - hamedmoez - 02-20-2014 01:51 AM

(02-18-2014 10:52 PM)saj0182 نوشته شده توسط:  به نظرت تو یه شهر کوچیک با عصر اینترنت پر سرعت یع مغازه شیک و باکلاس فروش نرم افزار و کتا بهای کامپیوتر جواب میده ؟

بسته به جمعیت و وضعیت بازار این کار در اون شهر ممکنه جواب بده و ممکنه نده. ولی در هر حال کاری هست که با سرمایه کمی میشه راه انداخت و سود خوبی کسب کرد.

RE: نظرتون : 2 میلیون با سود 10 الی 15 درصد چه کاری خوبه؟ - stoemen - 02-20-2014 01:16 PM

سلام از اینکه پیگیر قضیه هستی برات ارزوی موفقیت میکنی
یکی از مشاغل خانگی پر درامد در شهری که من زندگی میکنم که شهر امل هست
شیرینی های سنتی و نانهای سنتی مثل نان کوهی - قطاب -اب دنو-الان که نزدیک عید هم هست فکر میکنم درامد خوبی داشته باشه قدیم ترا این شیرینی ها رو با فر دستی یا تنور اماده میکردند اما امروزه با فرهای خانگی هم میشه تیراژ بالا داشت و هم کیفیت بهتر من تو یکی از فروشگاههای شهر امل دیدم یک کیلو شیرینی خانگی به قیمت 10000 تومان فرخته میشه در حالی که با حد اکثر 3000 تومان ارد و مخلفات و مصرف گاز هزینه داره حالا اگه شما حال و حوصله کار داشته باشی فکر کنم ایده بدی نباشه البته نمی دونم کدوم شهری و اونجا چه نوع محصولات خانگی و سنتی داره
شما اگه خانم باشی میتونی از دوستات هم دعوت به همکاری کنی و درصدی هم به اونا بدی
هم دور همی سرعت کار بیشتر میشه همه شما کار افرینی کردی و هم به چند نفر نون رسوندی هم خودت به سود میرسی
پیروز و سربلند باشی

RE: نظرتون : 2 میلیون با سود 10 الی 15 درصد چه کاری خوبه؟ - saj0182 - 02-20-2014 11:06 PM

از همه شما دوستان عزیز متشکر جواب دادید .
در مورد سی دی تو شهر و مغازه های دوست آشنا سر زدم که همه مینالند میگن سی دی ویندوز عفت ایکس پی و هشت خریدم نزدیک 9 ماه هست تو مغازه داره خاک میخوره و غیره ...
در مورد شیریتی هم باید بگم شیریتی فروشی قوی تو شهرمون هست که غرب گیلان رو داره پوشش میده و من اگه این کاره شروع کنم به هیج نتیجه ایی نمیرسم (بنده آقا هستم )

نظراتتون واقعا برام خوب بود
میشه ایده های دیگه ایی تو این رنج قیمت بدید بهم
منتظرم از همه تشکر دارم