سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هر 130 تومن 20 تومن سود - در ایران پول درآوردن راحته بخدا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: هر 130 تومن 20 تومن سود - در ایران پول درآوردن راحته بخدا (/showthread.php?tid=10760)

صفحه ها: 1 2

RE: هر 130 تومن 20 تومن سود - در ایران پول درآوردن راحته بخدا - yahyaaaa - 02-15-2015 07:38 PM

(02-15-2015 12:33 AM)niazpayam نوشته شده توسط:  
(02-13-2014 05:47 PM)iphoone نوشته شده توسط:  سلام
کار خوبی میکنی از هر فرصتی باید در زمان خودش استفاده کرد
فکر کنم دوست عزیز با من همشهری باشه . البته از شماره دوستش که زده بود برای مثال فهمیدم

در هر حال موفق باشید

زرنگی کثیفیست بخصوص که باید اصل موضوع رو نگی یا دروغ بگی یا خودتو نماینده شرکت معرفی کنی
هر فرصتی فرصت نیست امتحان وجدان شماست

باهات موافقم عزیز واینکه اون دوستمون در47خط 900خورده ای سود کرده ایا به انرزی که روش گذاشته می ارزهHuh

RE: هر 130 تومن 20 تومن سود - در ایران پول درآوردن راحته بخدا - mah114 - 02-19-2015 12:57 AM

ایشون از مهارتش استفاده کرده
کلابرداری و این حرفا هم اصلا مطرح نیست...
بازاریابی هنره...
هرکدوم از شما اگه فک میکنید میتونید این کارو انجام بدید.

RE: هر 130 تومن 20 تومن سود - در ایران پول درآوردن راحته بخدا - احمد کامروا - 04-18-2015 10:36 AM

تفکراتتون کاملا اشتباهه
ایشان واسطه میشن و حق الزحمه خودشون رو دریافت میکنن . دزدی که نمیکنن ........
چرا از کلمه کثیف استفاده میکنین ؟ دزدی پس لایق چه کلمه ای هست ؟
الان کل دنیا رو بازاریابی داره میچرخه . اکثریت به اتفاق ثروتمندا رو بازاریابی کسب درآمد میکنن .
واسه طرز تفکرتون که به کسب درآمدی این چنین از این کلمه قبیح استفاده میکنین متاسفم.
آقا جون برین دزدی و ربا و رشوه خواری و ... بکنین حلالتون باشه ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: هر 130 تومن 20 تومن سود - در ایران پول درآوردن راحته بخدا - saghi_gh - 05-03-2015 08:50 PM

من نمیدونم ملت ما به چی میگن دزدی و کلاه برداری؟؟ بابا اون فروشنده جنش چینی تو مغازه از همه دزد تره پس وقتی رو ی عروسکش 30 تومن میکشه :|
من خودم چند بار بهم زنگ زدن که خطتتو میفروشی یا نه .. بدون واسطه .. حالا چ اشکالی داره شما این کارو کنی ؟ خیلی خوبه افرین همینجوری ادامه بده ولی سود و خرید فروشتو ی جور تنظیم کن که با هم جور در بیاد 47 تا 900 تومن زیاد نیست .. Smile دمت گرم یا علی .. تو به درد بازاریابی میخوری به من ی پیام بده Big Grin

RE: هر 130 تومن 20 تومن سود - در ایران پول درآوردن راحته بخدا - امیر صاحبدل - 04-06-2016 10:49 AM

شاید هفته ای چند بار به من زنگ میزنن و میگن مشابه شماره شما با فلان پیش شماره هست و اگه بخواید با پست میاد درب منزل و بعد از تحویل سیم کارت وجه رو پرداخت کن و از این حرفا... این دوستمون که خودش میره سیم کارت میگیره و به این و اون میده خداییش خیلی پتانسیل کاسبی داره و به قول خودمون زرنگه... واسه همچین جوونایی واقعا حیفه استعداد و تواناییهاشون اینطور هدر بره...