سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
من اگر... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: من اگر... (/showthread.php?tid=10093)

صفحه ها: 1 2

mohsen.66 - saraa.h1982 - 11-29-2013 02:16 PM

اگرها رو دونه دونه کنار میزدم

RE: من اگر... - tan-graphic - 10-10-2014 11:24 AM

من اگر همراه داشتم الان میلیاردر شده بودم در واقع میگن بدبیاری مال وقتیه که،بد بی یاری......
شایدم اگه مرد بودم میلیاردر بودم هرکاری می کنم از دم همه مخالفن و میگن نمیتونی آدم انقد انرژی منفی دورش نباشه بیشتر نتیجه میگیره
من معمولا در شروع هرکاریبجای تمرکز روی کارو اینا درگیره مبارزه با نه گفتن بقیه هستم
الانم هم طراحی پارچه و لباس قبول شدم هم طراحی صنعتی درحال مبارزه برای رفتن به طراحی صنعتی هستم که میگن زنونه نیست ولی من به عشق این رشته اصلا کنکور دادم حتی بچم رو نگه نمیدارن برم امتحان عملی بدم که بلکه منصرف بشم!!!!!!!! شما ببینید من با چه ذهن داغونی رفتم کنکور دادم
حالا بماند نزدیکترینها چقدر تو کار برام سنگ میندازن

RE: من اگر... - Donya Dide - 10-10-2014 01:56 PM

(11-18-2013 05:11 PM)mohsen.66 نوشته شده توسط:  من اگر (......) میلیاردر میشدم.!!
جای خالی رو دوستان جمله بذارن.
من تمام اگر ها رو تو زندگیم پاک کردم.از خودم و از زندگیم راضیم.خدا رو شکر.
فقط مشکل من مشتری...من معدن دارم.(بنتونیت و فلدسپات ).این اگرها رو اینطوری باس بنویسم
اگر برام مشتری تپل پیدا میشد.یا.اگر یه بنده خدایی پیدا میشد که برام مشتری ردیف کنه
اونوقت هم خودم هم اونو مولتی بیلیونر میکردم.Hanghead

RE: من اگر... - goldokhtar2 - 10-10-2014 02:12 PM

اگر مرد بودم
اگر خانوادم حمایت میکردن.و هر کاری را نه نمیگفتن

RE: من اگر... - محسن دوستوندی - 11-13-2014 06:47 AM

حدود ی سال از این پستی ک گذاشتم میگذره، سیصد و اندی روز پخته تر شدم،این سیصد و اندی بهم فهمونده ک خودتو باور کن،وگرنه سال دیگه میای پستتو میخونی و فقط پیرتر شدی.
باور داشته باش ک میتونی و میتونی.
یا علی.

RE: من اگر... - nava752 - 11-13-2014 10:25 AM

من اگه یه حامی مالی با سرمایه کلی 50 میلیون داشتم ، با راه اندازی چندین کار که خیلی روشون کار کردم و بهشون ایمان دارم ، هم خودم و هم اونو میلیاردر میکردم و در نتیجه این کارامون یه شرکت با حوزه کاری جهانی راه می انداختیم .

RE: من اگر... - irandac - 11-21-2014 04:06 AM

(10-10-2014 11:24 AM)tan-graphic نوشته شده توسط:  من اگر همراه داشتم الان میلیاردر شده بودم در واقع میگن بدبیاری مال وقتیه که،بد بی یاری......
شایدم اگه مرد بودم میلیاردر بودم هرکاری می کنم از دم همه مخالفن و میگن نمیتونی آدم انقد انرژی منفی دورش نباشه بیشتر نتیجه میگیره
من معمولا در شروع هرکاریبجای تمرکز روی کارو اینا درگیره مبارزه با نه گفتن بقیه هستم
الانم هم طراحی پارچه و لباس قبول شدم هم طراحی صنعتی درحال مبارزه برای رفتن به طراحی صنعتی هستم که میگن زنونه نیست ولی من به عشق این رشته اصلا کنکور دادم حتی بچم رو نگه نمیدارن برم امتحان عملی بدم که بلکه منصرف بشم!!!!!!!! شما ببینید من با چه ذهن داغونی رفتم کنکور دادم
حالا بماند نزدیکترینها چقدر تو کار برام سنگ میندازن

سلام و درود خواهر گرامی ، اراده شما قابل تحسین هست ان شا الله که با توکل به خداوند متعال پیروز و سربلند باشید .

RE: من اگر... - محسن دوستوندی - 03-15-2015 06:34 AM

برای من دیگر،اگری..وجود ندارد.

RE: من اگر... - samiar afshari - 03-15-2015 03:48 PM

انسانهای بزرگ همه ابعاد زندگیشون بزرگه >>> پس همانطور که فرمودید: اگری وجود ندارد Smile به قول استاد قربانیان عزیز " دیوارهای ذهنیمونو بشکونیم"