سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-09-2013 10:20 PM

دوستان گل و بلبلممم من منتظر برنامه های پیشنهادی تون برای تولد هستمااااا
اولین پیشنهادو خودم می گم:
1- کیک تولد بخریم و 3 تا شمع روش بذاریم. Yosef.gif (خیلی روی این پیشنهاد کار کرده بودم اصا Yosef.gif راستی می شه سبحانم تو کیک کار بذاریم مث بمب Yosef.gif)

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-09-2013 11:51 PM

دوستان اگر بتونیم یه ایده کسب و کار الکترونیکی برای خودتون تا روز همایش انتخاب کنین و تا یه جایی در موردش هم تحقیق کنین و هم اجرا. می تونیم روز همایش از دوستان و خبرگانی که دعوتن مشاوره های خوب و کاربردی بگیریممممم.

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - azim - 11-10-2013 12:02 AM

آقا من الان شاکیم بدجوووووووورررر !!
از خودم ، ار کامیار ، از معاونت محترم ! از محمد شموسی ، از استاد قربانیان ، از محمد گل محمدی ، از آقای رضایی از همه از همه از همه !
اضن از سایت شاکیم ، از از اینترنت اکسپلورر ، از فایر فاکس ، از ایالات متحده میخوام به این شکایت من رسیدگی کنه !

آقا یعنی چیییییییییییییی!!
دلم میخواد سرمو بکوبم به دیییوااار ! یعنی چی از وقتی ما متاهل شدیم شما برنامه هاتون رو یه جوری میچینین که با من جور در نمیاد !!
به خدا بعد مشهد که با همسرم اومدیم پیشتون انقد دلمون میخواست بازم بیایم. ولی اصن برنامتون با من تنظیم نیست Sad
معاونت محترم ، کامیار عزیز ! شما دلتون برا ما تنگ نمیشه ولی ما دلمون واسه شما تنگ میشه به خدا !
لا مصب اصن به هیچ چیز زندگیم نمیرسم ! اصن همچین زمان میدووه که بهش نمیرسم :|
فقط خواستم یکم سبک شم ، ببخشید Smile

منو همسرم آرزو به دل موندیم ببینم آخر طرف با پراید رفته بود خواستگاری یا با پرادو !! =)))))

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-10-2013 12:26 AM

(11-10-2013 12:02 AM)azim نوشته شده توسط:  آقا من الان شاکیم بدجوووووووورررر !!
از خودم ، ار کامیار ، از معاونت محترم ! از محمد شموسی ، از استاد قربانیان ، از محمد گل محمدی ، از آقای رضایی از همه از همه از همه !
اضن از سایت شاکیم ، از از اینترنت اکسپلورر ، از فایر فاکس ، از ایالات متحده میخوام به این شکایت من رسیدگی کنه !

دلم میخواد سرمو بکوبم به دیییوااار ! یعنی چی از وقتی ما متاهل شدیم شما برنامه هاتون رو یه جوری میچینین که با من جور در نمیاد !!
به خدا بعد مشهد که با همسرم اومدیم پیشتون انقد دلمون میخواست بازم بیایم. ولی اصن برنامتون با من تنظیم نیست Sad
معاونت محترم ، کامیار عزیز ! شما دلتون برا ما تنگ نمیشه ولی ما دلمون واسه شما تنگ میشه به خدا !

منو همسرم آرزو به دل موندیم ببینم آخر طرف با پراید رفته بود خواستگاری یا با پرادو !! =)))))

سلامممممم آقا داماد فراری از سایت
آقا ما هم از شما شاکی هستیممممم
متاهل شدی
میلیاردر شدی دیگه ما را نمی شناسی!!!!
هیچ وقت که نمیای!
گوشیتم که اس هاتو ج نمی دی
یا اصا خاموشه
ما خیلی دوست داشتیمممم شما هم باشیییی مخصوصا اینکه کلی تحصیلات کسب کردی Yosef.gif
ما بیشتر دلمون تنگگگ شما و خانومتون شده
اصلا آخرشم نیومدی سور بدی به ما هااااا
بازم اگه می ونی برنامه هاتو جابجا کنی 5 شنبه و جمعه اونجا باشی عالی می شه

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - azim - 11-10-2013 12:32 AM

(11-10-2013 12:26 AM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(11-10-2013 12:02 AM)azim نوشته شده توسط:  آقا من الان شاکیم بدجوووووووورررر !!

سلامممممم آقا داماد فراری از سایت
آقا ما هم از شما شاکی هستیممممم
متاهل شدی
میلیاردر شدی دیگه ما را نمی شناسی!!!!
هیچ وقت که نمیای!
گوشیتم که اس هاتو ج نمی دی
یا اصا خاموشه
ما خیلی دوست داشتیمممم شما هم باشیییی مخصوصا اینکه کلی تحصیلات کسب کردی Yosef.gif
ما بیشتر دلمون تنگگگ شما و خانومتون شده
اصلا آخرشم نیومدی سور بدی به ما هااااا
بازم اگه می ونی برنامه هاتو جابجا کنی 5 شنبه و جمعه اونجا باشی عالی می شه
tفقط میتونم بگم من معذرت میخوام Sad

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - habib tousi - 11-10-2013 08:15 AM

سلام عزیزان دلم.امروز پولو واریز میکنم.منم هستم.شرمنده اگه دیرشد

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - محسن قلي زاده - 11-10-2013 10:17 AM

نمي شد تهران هم چند روز ديرتر جشن بگيرين؟SadSadSad

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - MARYAR - 11-10-2013 10:39 AM

همسفران عزیز در سفر شیراز:

1- آقای قربانیان عزیز: 100ت بیعانه پرداخت شد
2- آقای کاظمی: 100ت بیعانه پرداخت شد
3- معاونت: 100ت بیعانه پرداخت شد
4-ملینای عزیز (کتایون) و مادر بزرگوارشون: 200ت بیعانه پرداخت شد
6-خانم خارابی: 100ت بیعانه پرداخت شد
7- مهیار عزیز: 100ت بیعانه پرداخت شد
8- علی محمدیان: 100ت بیعانه پرداخت شد

9- مرضیه 100ت بیعانه پرداخت شد
10- سبحان عزیز (بدون بلیط رفت و برگشت)
11- آقای مهدی دولتی (کارآفرین گرامی) 100ت بیعانه پرداخت شد
12- خانوم صدفی عزیزززز 100ت بیعانه پرداخت شد
13- هدی (عکاس باشی) 100 تومان بیعانه پرداخت شد
14 و 15- آقای جواد و همسر گرامیشون: 60 تومان بیعانه پرداخت شد (بدون بلیط رفت و برگشت)

16- آقا حمزه گل
17- محمد شموسی
18- آقای مصطفی قبادی: 100ت بیعانه پرداخت شد
19- آقای حبیب طوسی گرامی: 100ت بیعانه پرداخت شد.

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - karafarin - 11-10-2013 10:51 AM

عنوان واگن -- نوع -- ظرفيت کوپه -- تاريخ و زمان حرکت -- موجودی -- سهمیه خانواده -- کل قيمت (ريال)
پلور سبز-- کوپه ای -- 4 -- سه شنبه 28 آبان 1392 19:15 -- 58 -- 61 -- 470,000

RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی - محسن قلي زاده - 11-10-2013 05:07 PM

جواب نمي دين؟!