سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور (/showthread.php?tid=10895)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - sir-mahyar - 03-13-2014 01:17 AM

سلام جناب سیلور

شما میتونید با من هماهنگ کنید

در صورت تمایل به همکاری پ.خ ارسال کنید

با تشکر

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - mamalo - 03-13-2014 02:05 AM

من از کرمانشاهم اگه خواستید منم میتونم کمک کنم پیغام خصوصی بدید وقیمت هاشم بگین البته اگه مایل به همکاری بودید

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 03-13-2014 02:58 AM

(03-11-2014 05:10 PM)psycho نوشته شده توسط:  چرا به مشهد نمیرسه پس؟ Sad
من یه غرفه رو از دست دادم Sad

پس از دریافت سفارش ، یک یا نهایتا دوروز بعد ، و اگر امکان پذیر بوده باشه برای برخی نماینده ها همان روز ارسال شده ، مشهد هم به همین منوال عمل شده . شب عیده و باربری ها شلوغ ، علارقم پیگیری های مداوم و سفارش ها و انعام ها بازهم شاهد بی مسئولیتی باربری ها هستیم و متاسفانه نمی دونم چیکار باید کرد.

(03-11-2014 12:08 PM)BEYOND نوشته شده توسط:  درود
باید صبر کنم تا عاملیت های فروش هر شهر مشخص بشن تا ازشون خرید کنم یا باید درخواست کتبی بدم؟؟

بله الان اکثر نمایندگی ها جنس دستشون هست (البته اونهایی که سفارش دادن. بفرمایید برای چه شهری می خواهید تا خود نماینده باهاتون هماهنگ کنند

(03-12-2014 12:25 AM)hadi1987 نوشته شده توسط:  مهدی جان چه خبر...همه چیز اوکی هست ؟

بله هادی جان ، امروز صبح تلفنی سفارشتون دریافت شد و یکی دو ساعت بعد هم ارسال شد ، شماره بارنامه 19384 بقیه موارد را هم تلفنی خدمتت عرض کردم ، دوستانی که از اردبیل می خوان فعالیت کنند می توانند با آقا هادی نماینده اردبیل هماهنگ کنند.

(03-12-2014 12:32 AM)esijm نوشته شده توسط:  آقا مهدی مثل اینکه در دسترس نیستند، خدا کنه سفارشات سر وقت برسه

متاسفانه من یک اشتباهی کردم و الان هم مثل ** توش موندم ، اومدم و برای پخش خرده توی اصفهان چند تا آگهی توی نیازمندی های روزنامه دادم ، الان گوشی کاملا غیر قابل استفاده شده ، یک لحظه قطع نمی شه و مدام زنگ می خوره ، فعلا گزاشتم روی سایلنت و شماره های آشناها و نماینده ها را ببینم جواب می دم یا تماس می گیریم تا یک فکری بکنم. از همه دوستانی که احیانا تماس گرفتند و همان لحظه قادر به پاسخگویی نبودم عذرخواهی می کنم.
جناب آقای جعفری گرامی هم نماینده اهواز هستند و اجناس هم خدمتشون ارسال شده و الان دستشون هست ، دوستان اهوازی و اطراف اهواز می تونید برای خرید و بازاریابی یا ... در اهواز با جناب آقای جعفری هماهنگ کنید.

(03-12-2014 11:43 AM)dr.jahani نوشته شده توسط:  با کمال تشکر بنده هم اعلام آمادگی میکنم.

با سلام لطفا تاپیک را علی الخصوص اطلاعیه یک و دو را مطالعه کنید اگر شرایط را داشتید و مورد موافقتتون بود ، مطابق همان روش اعلام شده عمل بفرمایید.

(03-12-2014 07:19 PM)Silver123 نوشته شده توسط:  دوستان من قیمت عمده این برچسب ها رو میخواستم و اینکه اگه تو رشت نماینده داره تهیه کنم

لطفا شرایط خرید رو اگه کسی داره برای من بفرسته گویا صاحت تاپیک فعلا نیستن که جواب بدن

با درود
برای رشت ، با آقا مهیار هماهنگ کنید ، نماینده انحصاری رشت و حومه ! زحمتش با آقا مهیار هست 10_004

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - مهدی 1 - 03-13-2014 03:12 AM

(03-12-2014 11:21 PM)esijm نوشته شده توسط:  
(03-12-2014 08:55 PM)elmvile نوشته شده توسط:  پلن ها توسط کدام یک از نمایندگان خریداری شده؟
کی ارسال شده؟

سلام من خرید کردم و طبق گفته دوستان امروز ارسال شده ایشالا فردا برسه دستم

(03-12-2014 10:04 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  سلام دوستان 10_004
کسی شماره تماس از آقای کاظمی داره ؟

جناب مهدی1 که ظاهرا سرشون شلوغه و جواب نمیتونن بدن!

ممنون 10_004

حمید جان نماینده مشهد مجیک اگ هستند ، با ایشون تلفتی صحبت شد و مجیک اگ انشالله از فردا در مشهد هم قابل تهیه هست 12_002 ، عذرخواهی از اینکه در لحظه تماس قادر به پاسخگویی نبودم، دوستان مشهدی می توانند جهت بازاریابی و خرید با آی دی آقا حمید و به زودی با آی دی آلما هماهنگ بشوند

(03-13-2014 01:06 AM)Silver123 نوشته شده توسط:  بنابراین بنده که رشت هستم باید از نماینده رشت خرید کنم؟
قیمت فروش عمده همون 900 تومن در میاد واسم؟
فقط خواهشا سریع تر که ببینم کمی دستم میرسه

نماینده رشت رو لطفا معرفی کنید بهم

ببخشید می شه بفرمایید این عدد 900 را شما از کجا آوردیدش !! Huh
بله همینطور که دوستان گفتند ، نماینده رشت ، آقا مهیار گرامی هستند و در شهرهایی که نمایندگی هست ، ما فروش مستقیم به هیچ عنوان نداریم. 10_004

(03-13-2014 02:05 AM)mamalo نوشته شده توسط:  من از کرمانشاهم اگه خواستید منم میتونم کمک کنم پیغام خصوصی بدید وقیمت هاشم بگین البته اگه مایل به همکاری بودید

با درود
از خود کرمانشاه نمایندگی نداریم ، لطفا تاپیک علی الخصوص اطلاعیه یک و دو را مطالعه کنید ، اگر شرایط را داشتید و مورد موافقتتون بود ، مطابق همان ها عمل کنید ، اطلاعیه سه به صورت خصوصی خدمتتون ارسال می شه

از همه دوستان علی الخصوص نمایندگان محترم که این فشار را تحمل می کنند ، سپاسگذاری می کنم و امیدوارم که همه کارها به خوبی و خوشی به سرانجام مورد نظر همگی برسه . به احترام سایر نمایندگان ، به دلیل اینکه رعایت عدالت شده باشه یک دونه پکیج هم در اصفهان پخش نشده تا همه دوستان همزمان کار توزیع را انجام بدیم. بازم از همه دوستان خواهش می کنم ، تجربیات روزانشون را داخل تاپیک بزارن ،

10_00410_00410_004

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - alma - 03-13-2014 08:34 AM

با تشکر از آقا مهدی عزیز که مطمئنا بیشترین فشار کاری رو این روزها تجربه میکنند.

با توجه به تاخیری که در آماده کردن و ارسال محصول پیش آمد که به موقع مورد نقد قرار خواهم داد معتقدم هم اکنون زمان همدلی تمام دوستانی است که در این کار دست اندر کار هستند تا این طرح به سر انجام برسه و خدای ناکرده کسی متضرر نشه.
در همین راستا به عنوان نمایندگی مشهد پیشنهادی دارم که در صورت توافق دوستان صرفا برای بالا رفتن فروش و نه سود نمایندگی ها ارائه میکنم.به دلیل از دست رفتن زمان طلایی برای فروش این محصول شخصا حاضرم بر چسب ها رو تقریبا با قیمت خرید به متقاضیان ارائه بدهم تا پروسه ی پخش محصول با قدرت بیشتری جریان پیدا کند .این پیشنهاد صرفا در صورت توافق مسئولین و همکار گرامی آقا حمید قابلیت اجرا خواهد داشت.

به امید موفقیت تمام عزیزان

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - elmvile - 03-13-2014 09:42 AM

نمیدونم بقیه نماینده ها از کجا فهمیدند که موقع خریدن پلن هست که اقدام به خریدن کردن، البته من هم جز نماینده ها هستم اما تا همین الان نه کسی به من خبری داده که پلن آمادست نه ...

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - phoenix021 - 03-13-2014 10:06 AM

میشه لطفا نماینده ی تهران رو معرفی کنید آقا مهدی ؟

ممنون

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - MARYAR - 03-13-2014 12:05 PM

(03-13-2014 10:06 AM)phoenix021 نوشته شده توسط:  میشه لطفا نماینده ی تهران رو معرفی کنید آقا مهدی ؟

ممنون
برای نمایندگی تهران با شماره 02144296399 تماس بگیرید

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - Silver123 - 03-13-2014 06:16 PM

[/quote]

ببخشید می شه بفرمایید این عدد 900 را شما از کجا آوردیدش !! Huh
بله همینطور که دوستان گفتند ، نماینده رشت ، آقا مهیار گرامی هستند و در شهرهایی که نمایندگی هست ، ما فروش مستقیم به هیچ عنوان نداریم. 10_004

(03-13-2014 02:05 AM)mamalo نوشته شده توسط:  من از کرمانشاهم اگه خواستید منم میتونم کمک کنم پیغام خصوصی بدید وقیمت هاشم بگین البته اگه مایل به همکاری بودید

الان دوباره چک کردم صفحات قبل رو اون 900 مربوط به چیز دیگه ای بود که یکی از دوستان اشاره کرده بود و تو ذهنم مونده بود.بله کاملا درسته
تماس گرفتم با ایشون هماهنگیا داره انجام میشه

RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور - esijm - 03-14-2014 02:12 AM

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
گزارش روز اول فروش :
من امروز ظهر یک بسته شامل 864 برچسب دریافت کردم. بسته ها رو بردم خونه و سفارشاتی رو که از قبل گرفته بودم بسته بندی کردم و 100 برچسب رو هم به یک بازاریاب دادم و 120 برچسب رو هم برای شهرستان بهبهان آماده کردم.
بعدازظهر بسته بندی ها رو یکی یکی توزیع کردم اکثرا رو نقدی گرفتم بعضی ها رو 50 درصدشو گرفتم بعضی ها هم امانی تحویل دادم چند مسیر هم طولانی بود با پیک فرستادم
حدود ساعت 7.5 بود که بازاریابم زنگ زد و گفت تموم شدم و دوباره میخوام خودم هم علاوه بر سفارشات قبلی هر سوپری و یا نوشت افزاری که مشتریم بود رو ویزیت کردم و میفروختم حدود 100 تا برام مونده که اونهم چون بازار دیگه تعطیل داشت میشد رو دیگه نرفتم چون طبق تجربه ام هیچوقت توی ساعاتی که مشتری خسته و کلافه س نمیتونم خوب بفروشم اون ها رو گذاشتم برای بعدا

نکات خوب :
- دوباره من برگشتم به بازاریابی و حس خوب فروش مستقیم و لذت هم کلام شدن با مشتری (آخه من پخش دارم و اکثرا توی انبار و بخش حسابداری م کلا پشت صحنه بودم که امروز برگشتم به صحنه)
- خیلی ها جواب نه دادن (یه عده حتی با حالت خیلی بد) ولی وقتی خانمم از خونه زنگ زد و گفت چند تا از برچسب ها رو روی تخم مزغ زده و با شوق و ذوق از رنگ و جذابیتش گفت با خودم گفتم اگه حتی همه رو خودم تکی بفروشم به شما ها نمیدمشون.
- سود خوب بود کلا همه رو 2 تومن فروختم به غیر از یه فروشگاه که ارزون فروش بود و تعداد بالا خرید.

یکی از دوستان بالا گفته بودند که به قیمت خرید میخواد بفروشه ولی من فکر میکنم هنوز زوده برا این کار . حدود 25 ام یا 26 م من این کاررو میکنم
در ضمن واسه نمایشگاه هم برنامه دارم(شروعش شنبه س) ولی نمیخوام از الان غرفه بگیرم همون روز شنبه میرم که غرفه رو زیر قیمت بگیرم یا حتی بهشون میگم من فقط یک میز میخوام چون واقعا به یه غرفه نیاز ندارم(حالا ببینیم چی میشه)