سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... (/showthread.php?tid=8414)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - sir-mahyar - 10-12-2013 09:55 AM

(10-12-2013 08:52 AM)hadi_bnd نوشته شده توسط:  سلام و صبح بخیر
بله دوستم
امروز میخوام
از شغلی که دارم انصراف بدم
یه دلایلی نمی صرفه برام
باید فراتر قدم بردارم
باید افق های بزرگتری رو ببینم
باید پیشرفت کنم توی مسیر زندگیم
خدایا به امید تو
می دونم همیشه همراهم بودی و خواهی بود...

هادی جان بعضی وقتها یه تصمیم هایی هست که ادم میگیره و کل زندگیش به بهترین شکل تغییر میکنه

امیدوارم این تصمیم از همون تصمیم ها باشه

موفق و پیروز باشیHeart

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - saman. - 10-13-2013 01:00 AM

(06-17-2013 05:38 PM)hadi_bnd نوشته شده توسط:  امروز کاری من هم تمام شد و با رفتن و آمدن برق منطقه همراه بود
روز بدی نبود
فردا طراحی فلکس یه آشپزخانه رو به عهده خواهم داشت
ایده ها برای طراحیش در سر دارم
باید یه طراحی موفق رو اجرا کنم

واقعاٌآفرین به تو هادی جان.عجب انرژی داری،آفرین به تو که با خودت هم روراستی.امیدوارم به تمام هدفات برسی

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - Elixir - 10-13-2013 12:27 PM

(10-12-2013 08:52 AM)hadi_bnd نوشته شده توسط:  سلام و صبح بخیر
بله دوستم
امروز میخوام
از شغلی که دارم انصراف بدم
یه دلایلی نمی صرفه برام
باید فراتر قدم بردارم
باید افق های بزرگتری رو ببینم
باید پیشرفت کنم توی مسیر زندگیم
خدایا به امید تو
می دونم همیشه همراهم بودی و خواهی بود...

چرا نمی صرفه؟؟

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - Fela.Want - 11-17-2013 10:58 PM

با سلام و درودي فراوان به دوستان و همراهان هميشگي
در ادامه ي روند فعاليتم بايد به تفصيل اين ماجرا بپردازم که در طي دو ماه و نيم من هيچ در آمدي نداشتم
و فعاليتي نداشتم و در ازاش هم در آمدي نبوده برام
اين دوره رو مي تونم بهترين دوران براي شکوفايي ذهني و توانايي هاي ارتباطيم و همچنين فن بيان و تبديل شدن به انساني حداقل صادق با خودش مي دونم
بسيار مطالعه کردم و اطلاعات وسيعي رو در رابطه با اقتصاد ، دانش بازاريابي ، فن بيان کسب کردم
توي اين مدت دو ماهه مسافرتها داشتم در کنار لذتي که از مسافرت بردم دانش اقتصادي و فرصت هاي زيادي رو درک کردم
به خيلي نکته ها پي بردم
به نابود کردن خيلي از موانع ذهني و همچنين بر طرف کردن ضعف هاي شخصيتي که داشتم
به تعيين درست اهداف و به روي کاغذ آوردن آنها و بازم روي کاغذ آوردن آن ها...
به خيلي خصوصيات مثبت خودم ايمان پيدا کردم
به برقراري روابط کاري و مشاوره هاي کاري که به چندين نفر دادم و فهميدم که مي دونم توي مسائلي مي تونم مشاور خوبي باشم

به خودم ايمان دارم
و ايمان به اين دارم که توانايي تحولي عظيم رو در دنياي کنوني و ارتباط با تمام شرکتهاي سر شناس دنيا و تبديل به بزرگترين برند جهان
امروزم رو تفصيل و توضيح بدم و يکي از نقاط ضعفم رو همين لحظه بشناسم
عدم تمرکز و سر سري مطالعه کردن....
به مدت 5 ساعت مطالعه داشتم و به اين نکته پي بردم که فقط دوست دارم کتاب ها رو تمام کنم و به سراغ کتاب ديگه برم...
پس اين يه نکته مثبت به نکات مثبت ديگه من
شناخت ضعف هاي خودم و حل کردن اونها
اين لحظه بهترين لحظه براي اين کار هست
پس شروع مي کنم

دوستانم همتونو خيلي دوست دارم
همتون برام عزيزيد
آينده ي من تا 15 سال آينده:
............
نابغه ي ميلياردري قرن بيست و يکم

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - Fela.Want - 05-14-2014 09:37 PM

سلام بر دوستان و همراهان همیشگی
امروز روز بزرگیه برای من
همیشه زادروزم رو بهترین روز زندگی می دونم
امشب اتفاق بزرگی توی این دنیا افتاده
یکی از قائم مقام های خدای متعال پا به دنیایی زیبا گذاشته
فردا از سن 23 خارج و به سن 24 می رسم
خدا را شکر می کنم از تمام لحظات عمرم به نحو احسن استفاده کرده ام
همیشه از خدا سه چیز رو خواستم
امشب هم همونا رو میخوام
اول از همه سلامتی خانواده ی عزیزم
دوم سلامتی خودم و هم میهنان من
سوم تبدیل شدن ایران به مرکز تجارت دنیا

سخن را کوتاه می کنم
خلاصه...
امشب شادترینم

مراقب خوشی هاتون باشید
دوستتون دارم

"سلطان اعتماد به نفس"

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - sir-mahyar - 05-14-2014 10:37 PM

تولدت مبارک هادی جان پر انرژی

خیلی وقته نوشته های پر انرژیتو کم میبینیم

بازم بیا و صبحامونو پر از شور و حال کن

بازم تولدت مبارک دادشی

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - MARYAR - 05-14-2014 11:28 PM

تولدت مبارکککک سلطان اعتماد بنفسسس
هر چند که رفیق نیمه راه بودی تو باشگاه زیبایی افکار اما ما از خدا میخوایم هر جاهستی شاد باشی
سال تولدت مهم نیست سال تبلورت مهمه.
موفقتر باشی

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - mori9331 - 05-20-2014 11:07 AM

س. چوک بندری تو شهرتون تا جای که من گشتم گیم نت وبازی های رایانه ای خیلی کمه میتونی یه وام از صندوق مهر بگیری ( 15000000) نیازی نیس حتماً توی بازار باشه توی کوچه هم باشه مشتریایی خودشو داره اینو هم بگم سودش خیلی عالیه
اگه 10 تا پلی استیش (2) و10 تا (کامپیوتر) داشته باشی گیریم هر دستگاه ساعتی 2000 تومان کار کنه هر ساعت 40 هزار تومان کار میکنی اگه در طول 10 ساعت حساب کنیم روزی 400000 هزار تومان در میاری اگه در طول ماه حساب کنیم 12000000میلیون تومان سود میکنی اگه در طول سال حساب کنیم 144000000 میلیون بدست میاری یه ایده خوبه خودم دنبال کارای وام هستم تا ایشاله اگه خدا بخواد .خودت فکرشو بکن بدون احتساب کارای خدماتی مثل کارای اینترنتی ، فروش بازی وفیلم ، فروش شارژ ، کارای نرم افزاری وسخت افزاری و غیره . اینم بگم این کار خسته کننده نیست بلکه خودت هم لذت میبری اینم بگم پولاتو پس انداز کن برو تو خط دامداری وکشاورزی به نظرم توی این حال وضع کشورمون بهتره بریم تو خط کشاورزی و دام داری به امید روزی که میلیاردر بشیم Smile)

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - Fela.Want - 06-07-2014 10:46 PM

سلام مرتضی جان
بسیار متشکرم از طرح عالی شما
همونطور که اطلاع داری بندرعباس مث معدن طلا می مونه از هر شهری از کشور عزیزمون هموطنای خوبی رو اینجا داریم
حتی با یک دکه کنار خیابون هم میتونی امرار معاش معقولی داشته باشی
امیدوارم در اجرای طرحت موفق باشی دوست خوبم
من به دنبال سودهای زیاد نیستم بلکه پی سودهای کم و پایدار هستم
با بازاریابی در استان میتونم در آمد بالای 3.000.000 تومان یا بیشتر رو در ماه داشته باشم
ولی برای خودم اصولی دارم
موفقیت پله به پله.
ثروت هزار به ده هزار - ده هزار به صد هزار - صد هزار به پانصد هزار - پانصد هزار به یک میلیون تومان - و ....
من به مدت خیلی زیادی آدم کله شقی بودم و از کار فقط پشت میز نشینی و دستور دادنهاش رو میشناختم
جاهایی که برای استخدام می رفتم معمولا با بحث هایی که در زمینه ی در آمدم و ارزش بالایی که برای فعالیت خودم میدونستم که البته حقم بود! ناچارا خدانگهداری می کردم و از محل بیرون می آمدم
خلاصه خدمت شما عرض کنم کارفرما رو از دست خودم عاصی می کردم
مسیر درازی برای میلیاردر شدن در پیش روی من هست دوست من این مسیر را طی خواهم کرد و از سختی های راه هراسی نخواهم داشت
نه وامی می گیرم و نه از دوست و آشنا طلب کمک نقدی می کنم ! این اصول زندگانی من هست
اگر این اصول را زیر پا می گذاشتم اکنون با حقوق بالای 2000000 تومان و مزایای بالا در پمپ بنزین فعالیت می کردم

طرح شما عالیست مرتضی جان
امید دارم موفق می شی

با آرزوی بهترین اتفاقات برای شما

RE: هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... - Fela.Want - 06-07-2014 11:07 PM

درود بی کران بر دوستان همباشگاهی خوب و با

نشاطم
خیلی وقت بود که از روند کارم هیچ برداشتی نداشتم
یک سال گذشت
تقریبا 8 ماه بیکاری رو تجربه کردم
توی این مدت برخی دوستانم رو شناختم!
الان نزدیک به یکماه هست که پی یک کار هستم که
بتوانم بوسیله ی آن هزینه ی ادامه ی تحصیل خودم
رو به دست بیاورم
از طراحی در تابلوسازی ها ، تعمیرات پرینتر ، آش
فروشی ها ، پخش پیک ، کانون تبلیغاتی ها و... سر
زدم شماره ای ازم گرفتند و دیگر خبری نشد
امروز صبح هم برای پخش پیک در حضور یکی از
مدیران نیازمندیهای بندرعباس بودم
وقتی گفتم میخوام پیک پخش کنم جا خورد و گفت
تو با این پرستیژ و تیپ و قیافه می خوای پیک پخش
کنی (هندوانه زیر بغل بنده گذاشتند] گفتم برای من

مسئله تیپ و لباس هایی که پوشیده ام نیست میخوام

تجربه کنم گرمایی که پخش کنندگان دیگر در تن خود

احساس می کنند مهم نیست پوستم بسوزد مهم نیست

لباسم خیس عرق شود میخواهم وارد این کار شوم

طبق معمول شماره ی مرا گرفتند و قرار شده که

صبح دوشنبه با من تماس بگیرند.
شروع می کنم نه طوفانی ، نه رعد آسا ، و نه سیل

آسا!
شروع می کنم آرام و بطور پیوسته
پله های پیشرفت من بدین صورت هست
-
--
---
----
-----
------
-------
--------
---------
----------
-----------
هنوزم همان سلطان اعتماد به نفس هستم! ولی دیگر تکبر و غرور را در خودم خواهم کشت غرور من نسبت به صرفا شرافت و انسانیت هست من نه از کسی بالاترم و نه کسی از من بالاتر است.!!!
به کسی اجازه نخواهم داد مرا تحقیر کند و به خودم نیز چنین اجازه ای نخواهم داد کسی را مورد تمسخر خویش قرار دهم
پیش می روم دوستان خوبم
این بار آرام ولی پیوسته.

باید عذر منو بپذیرید دوستان خوبم مدتی نبود من رو به پای نبود اینترنت بگذارید باور بفرمایید هم اکنون برای فرستادن این پست چندین بار قطع و وصل بودن را تجربه خواهم کرد
خانم معاون برام دعا کنید کار من در پخش پیک درست بشه بهتون قول می دم خیلی زود برگردم و در کنار هم باشگاهمون رو رونق بدیم

همیشه عاشق این بوده ام که در کنار دوستان خوبم باشم همیشه...

دوستتون دارم
"استاد خوبم مراقب خوبیاتون باشید، دوستت دارم عمو هوشنگ گلم"