سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نحوه آشنایی دوستان با انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: نحوه آشنایی دوستان با انجمن (/showthread.php?tid=808)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - پارمیدا - 02-16-2013 01:34 AM

سلام من هم به خاطر داشتن مشکلات مالی با وجود اینکه همه می گن در امدم خوبه ومن در پاسخ می گم من از این پولها نمی خوام درامد میلیاردی دوست دارم به فکرم رسید ببینم سایتی هست راه و روش در امد بالا رو نشون بده سرچ کردم . وارد این انجمن شدم امیدوارم که به ارزو هایم برسم

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - مهدی ر - 12-31-2013 08:37 PM

من از طریق سرچ گوگل با این سایت اشنا شدم. دقیقا یادم نیست دنبال چه موضوعی بودم اما اینو میدونم که وقتی سایتو بررسی کردم خیلی ذوق کردم . دوس داشتم همه قسمتاش برم . جامع و گسترده بودن موضوعات واسم خیلی جالب بود . خلاصه اینجا بود که اعتیاد من شکل گرفت !!!

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - حمید رضا غ - 12-31-2013 08:53 PM

منم یه روز تو تابستون داشتم کلمه "کار آفرینی" رو سرچ می کردم که به اینجا رسیدم و لنگر انداختم!!!!

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - aria898210 - 01-23-2014 07:50 PM

وقت دوستان بخیر
من سال قبل به صورت اتفاقی(وبگردی) با این سایت آشنا شدم و چون نمیتونستم مطلب بردارم و مجبور شدم عضو بشم و بعد رفتم ... تا چندی پیش با خوندن کتابه(بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل) تصمیم گرفتم ثروتمند بشم و زندگی جدیدی آغاز کنم و یادم اومد که سایتی وجود داره که آدم 100 ساله مفلوج هم سر بزنه جوگیر میشه میره کشتی کج....12_00212_00212_002
انرژی مثبتی که این سایت به من داد هیچ جای دنیا دیگه پیدا نمیشه اینو از ته دل میگم. میدونی چرا. چون آدمایی که تو این سایت میان خودشون یه پا انرژین10_004

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - iren - 01-23-2014 11:42 PM

من گرچه پست زیادی نذاشتم ولی شاید چندین ماهه این سایتو میشناختم
تو گوگل در مورد این مطالب سرچ میکردم با 10 تومن چیکار کنیم یا با 2 تومن سرمایه چکارهایی میشه کرد که رسیدم به این سایت و چشممو گرفتBlush
چون قبلا با مباحث تکنولوژی فکر آشنا بودم خیلی خوشحال شدم وقتی با ی جمعی آشنا شدم که همه مثل خودم فکرمیکردند. اینجا همه با هم همدلند و سطح فکر و اندیشه بالایی دارند
البته کاش تبلیغات بیشتر یبرای سایتمون میشد تا همه مردم ایران می اومدن و استفاده می بردند12_002

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - nafas_jan - 06-24-2014 02:18 PM

من عضو تازه وارد این سایتم.قبلا کارمند بودم واز اول امسال استعفا دادم وهمش تو این فکر بودم که برا خودم ی کسب و کاری راه بندازم. همش تو نت دنبال ایده های خوب میگشتم. اتفاقی این سایت رو دیدم و از وقتی بحثای بچه های انجمن رو دیدم و خوندم خیلی روحیه گرفتم و حتما میخام منم یکی از میلیاردرهای ایران باشم. البته با کمک و همفکری دوستان

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - MARYAR - 06-24-2014 02:20 PM

به انحمن خودت خوش اومدی
موفق باشی دوست عزیز

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - abdolhossein - 06-25-2014 01:03 PM

(01-23-2014 11:42 PM)iren نوشته شده توسط:  من گرچه پست زیادی نذاشتم ولی شاید چندین ماهه این سایتو میشناختم
تو گوگل در مورد این مطالب سرچ میکردم با 10 تومن چیکار کنیم یا با 2 تومن سرمایه چکارهایی میشه کرد که رسیدم به این سایت و چشممو گرفتBlush
چون قبلا با مباحث تکنولوژی فکر آشنا بودم خیلی خوشحال شدم وقتی با ی جمعی آشنا شدم که همه مثل خودم فکرمیکردند. اینجا همه با هم همدلند و سطح فکر و اندیشه بالایی دارند
البته کاش تبلیغات بیشتر یبرای سایتمون میشد تا همه مردم ایران می اومدن و استفاده می بردند12_002

فکر نمی کنم لازم باشد همه مردم ایران با این سایت آشنا باشند.
اینجا محلی است که هر کس واقعا به دنبالش باشد قانون جذب او را به آن راهنمایی می کند!

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - jahanagahi - 06-25-2014 02:29 PM

مقدم همه شما عزیزان گلباران.

RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن - mahi_1 - 08-04-2014 04:40 PM

سلام به همه دوستان Smile
منم یه تازگی (دیروز) به جمع میلیاردها اضافه شدم.
از آشنایی با دوستان خوب و صمیمی این سایت خوشحالم.

راستش منم مثل خیلی از دوستان ، از طریق سرچ در گوگل ، به دنیای پر پیچ و خم ، امـــــــا پر از انگیزه دوستان راه پیدا کردم.

برای همگی آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.