سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سومین جلسه آنلاین انجمن میلیاردرها 29 فروردین 93 - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سومین جلسه آنلاین انجمن میلیاردرها 29 فروردین 93 (/showthread.php?tid=11171)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: سومین جلسه آنلاین انجمن میلیاردرها 29 فروردین 93 - اقاي ايـــده - 04-19-2014 12:53 AM

(04-19-2014 12:40 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  بچه ها ایده طراحی روی لباس تو خونه ای مادران ، به راحتی عملی هست ، کافیه کاغذ مخصوص پرینتش را بگیرید اگر خودتون پرینتر رنگی دارید که چه بهتر ، اگر ندارید بدید بیرون براتون پرینت بزنند و بعد هم با اتو منتقل می کنید روی لباس
درود مهدي عزيز
در مورد اين روش انوقت مدت ماندگاري چگونه هست
بخاطر دارم در كودكي يك سري لباس داشتم كه تصوير كارتون ها يا حيوانات بصورت پلاستكي روي لباس درج شده بود و در زير لباس هم پلاستيك ان قرار داشت. بعد از چند بار شست شو اين پلاستيك ها تيكه تيكه شدند و ميريختند.

حال كيفيت اين كار چاپ با اتو همانند همان چاپ پلاستيكي نيست كه بعد از يكي دوبار شستشو كنده شود؟؟؟

اگر اينطور نشود كه ايده خوبي هست و جاي كار زيادي دارد

RE: سومین جلسه آنلاین انجمن میلیاردرها 29 فروردین 93 - مهدی 1 - 04-19-2014 09:29 AM

به دو صورت صنعتی و هنری چاپ می شه
صنعتی اش را با چاپ افست و رنگ های مخصوص روی کاغذ مخصوص چاپ می کنند . هنری اش هم کا کاغذهاش به صورت A4 , A3 توی بازار هست

کنده که به هیچ عنوان نمی شه ولی با چندین بار شستشو کمرنگ می شه ، یعنی مقاومت رنگی اش از نقش و نگار خود پارچه کمتره و زودتر از پارچه رنگ پریدگی پیدا می کنه. ولی برای چنین کارهایی کیفیتش قابل قبوله

RE: سومین جلسه آنلاین انجمن میلیاردرها 29 فروردین 93 - saeed2412 - 04-19-2014 01:23 PM

سلام
شرمنده من ثبت نام کردم و نیامدم.اینترنتم قطع شد!
من بة 12-17 رای میدم