سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست مشورت از دوستان و استادان در مورد فروشگاه اینترنتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چند ماه پیش قبل از اعزام به خدمت چون میخواستم در حین خدمت درآمدی داشته باشم و هم علاقمند به فعالیت اینترنتی بودم با یه شرکت آشنا شدم (از طریق روزنامه) که فروشگاه اینترنتی با محصولات لوازم خانگی دلونگی و فلر ارائه میکرد و منم قرارداد بستم! (شاید یکم عجله کردم!) الانم یه سری محصولات دیگه مثله گوشی و لب تاپ و تبلت و دوربین اضافه کردن، البته من به دلیل شرایط خدمتی که پیش اومد نتونستم روش کار کنم الان میخوام شروع کنم فقط محصولاتی که دارن قیمت بالاست و سایت های قوی در این زمینه هستند حالا من شانسی دارم؟! چه محصولاتی میتونم اضافه کنم؟! شما جای من بودید جیکار میکردید؟!
نمیدونم میشه آدرسو بزارم یا نه!!
(11-08-2013 07:47 AM)ali32 نوشته شده توسط: [ -> ]چند ماه پیش قبل از اعزام به خدمت چون میخواستم در حین خدمت درآمدی داشته باشم و هم علاقمند به فعالیت اینترنتی بودم با یه شرکت آشنا شدم (از طریق روزنامه) که فروشگاه اینترنتی با محصولات لوازم خانگی دلونگی و فلر ارائه میکرد و منم قرارداد بستم! (شاید یکم عجله کردم!) الانم یه سری محصولات دیگه مثله گوشی و لب تاپ و تبلت و دوربین اضافه کردن، البته من به دلیل شرایط خدمتی که پیش اومد نتونستم روش کار کنم الان میخوام شروع کنم فقط محصولاتی که دارن قیمت بالاست و سایت های قوی در این زمینه هستند حالا من شانسی دارم؟! چه محصولاتی میتونم اضافه کنم؟! شما جای من بودید جیکار میکردید؟!
نمیدونم میشه آدرسو بزارم یا نه!!

سلام

به نظرم فروشگاهت رو به چند بخش تقسیم کن و تو یه قسمت همین محصولات رو بزار و تو بخشهای دیگه هم محصولات دیگه ای که راحت تر فروش میره

اینجوری به خاطر اون محصولات درامد نصبی به دست میاری و اونای دیگه هم که میگی گرونه هر وقت مشتری داشتی میفروشی

اگر درامد برات مهمه سعی کن محصولات خاصی که بقیه ندارن با قیمت و کیفیت مناسب عرضه کنی

تبلیغات یکی از موثر ترین چیزهاییه که میتونه باعث داشتن فروش بهتر و بیشترت شه

موفق باشی
لینک مرجع