سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سه برابر کردن پول در عرض یک ماه بدون ریسک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه دوستان گرامی، درحال تهیه لیوان وظرف یه بار مصرفم ودر کنار اون گلاب و خرما و زعفران برای ماه عزیز،ماه محرم هستم واز سودی که از این راه بدست میاورم مقداری را در راه امام حسین خرج میکنم،انشاالله که خدا قبول کند.
امکانش هست بیشتر توضیح بدید ؟
(11-05-2013 01:17 AM)aminmh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان گرامی، درحال تهیه لیوان وظرف یه بار مصرفم ودر کنار اون گلاب و خرما و زعفران برای ماه عزیز،ماه محرم هستم واز سودی که از این راه بدست میاورم مقداری را در راه امام حسین خرج میکنم،انشاالله که خدا قبول کند.

خو این که گفتی چه ربطی به تیتر داره؟
امیدواریم در این را ه موفقتر باشی. حرکت خوبی است و انشالله سرمایه ات چند برابر خواهد شد.
موفقیت هر عزیزی در انجمن موفقیت تمام عزیزان انجمن است.
(03-16-2014 06:30 PM)ainstein نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-05-2013 01:17 AM)aminmh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان گرامی، درحال تهیه لیوان وظرف یه بار مصرفم ودر کنار اون گلاب و خرما و زعفران برای ماه عزیز،ماه محرم هستم واز سودی که از این راه بدست میاورم مقداری را در راه امام حسین خرج میکنم،انشاالله که خدا قبول کند.

خو این که گفتی چه ربطی به تیتر داره؟

دوست عزیز با این حرکت زیبا ایمان دارم که اگر عاشقانه ادامه پیدا کند بیش از سه برابر هم سود می دهد.
سلام استاد بزرگ انشاالله که سال جدید خوبی داشته باشید من در کارهام پیشرفت کردم وآروم دارم پله های ترقی رو دارم طی میکنم وتو همین اواخر سال گذشته تو بازارهای بهاره غرفه زده بودم محصولات که من میفروختم شیرینی وشکلات بودکلی پیشرفت وسود کردم وبا سودم میخوام یک وانت مدل بالا برای کارهای پخش بگیرم درضمن ازسود خودم نیز کار خیر هم انجام دادم وکلی از بخشش خودم حال کردم.در ضمن استاد بزرگ آقای قربانیان، از تشویق شما برای پیشرفت اعضای گروه متشکرم.
كار خوبي ميكني ولي من مخالف شديد تظاهر هستم كارت به موضوع ربطي نداره البته اين نظر شخصي منه
یه سوال جناب aminmh

شما چطوری اقدام به تهیه لیوان و ظروف یکبار مصرف کردید ایا نیاز به دستگاه خاصی هست؟
ایا مجوز بهداشت نمیخاد؟
چطوری پخش میکنید خودتون مستقیم بازاریابی میکنید؟
ممنون میشم توضیح بدید
شاید منم به این کار مشغول بشم
(03-29-2014 03:21 PM)aminmh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام استاد بزرگ انشاالله که سال جدید خوبی داشته باشید من در کارهام پیشرفت کردم وآروم دارم پله های ترقی رو دارم طی میکنم وتو همین اواخر سال گذشته تو بازارهای بهاره غرفه زده بودم محصولات که من میفروختم شیرینی وشکلات بودکلی پیشرفت وسود کردم وبا سودم میخوام یک وانت مدل بالا برای کارهای پخش بگیرم درضمن ازسود خودم نیز کار خیر هم انجام دادم وکلی از بخشش خودم حال کردم.در ضمن استاد بزرگ آقای قربانیان، از تشویق شما برای پیشرفت اعضای گروه متشکرم.
سلام
الن کارتون بکجا رسیده؟تولیدتون چقدره
سلام به همه دوستان و اساتید محترم ؛من نزدیک دو سال مریض شدم البته مریضیم خیلی سخت بود دو سال از زندگی عقب افتادم نتونستم بیام تو گروه؛اما بعد از اینکه خدا شفام داد دوباره برگشتم با کلی تجربه ؛آهان یادم رفت بگم من سرطان داشتم سرطان روده بزرگ ؛تومور تو رکتوم روده بزرگ داشتم با کلی دعا و راز و نیاز و درمان و کلی خرج که تمام پس انداز زندگیم از دستم رفت البته طبیب طبیبان خداست با کمک خدا درمانم را شروع کردم و با روحیه ای که داشتم درمانم تا به امروز جواب داد؛جالب اینجاست با این حال بدم دو ماه پیش با کلی قرض و اقساطی یک کارگاه خیاطی برای خانومم ؛که خیاطی بلد بود راه اندازی کردم و الان خدا رو شکر به سود رسیده و انشالله میخوام تعداد چرخ ها رو زیاد کنم تا خانوم های خیاط بیان کار کنند البته این کارگاه رو برای خانومم راه اندازی کردم و هنوز خودم کار خودمو میخوام کسترش بدم؛من در دوران درمانم اینقدر کتابهای آنتونی رابینز و بریان تریسی خوندم که روحیه خودمو حفظ کنم تا درمانم جواب بده چون دکترم گفته بود استرس برات سم هستش.در مورد کارگاه خیاطی اگه سوالی داشتین در خدمتم.من از دوستانی که تو این مدت نتونستم جوابهاشون رو بدم عذرخواهی میکنم چون اون موقع هم گوشی و کامپیوترم رو به خاطر هزینه درمان فروخته بودم نتونستم جواب بدم.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع