سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش و. پخش محصولات روستا در تهران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلآم دوستان میخواستم ببینم از دوستان یا اشناییتان کسی بوده که محصولات تولید شده در روستا مانند محصولات سنتی یا پنیر و خیار شور محلی را در تهران بفروشه و کسب درامد بکنه?
سلام دوست عزيز من مدتهاست دراين فكرم راهكاري به نظرشما ميرسه كه پيشنهاد بديد؟
راهکار که معلومه محصولاتی که در روستایتان تولید میشود به تهران یا استانها و یا شهرهای دیگر ببرید و فروش و بازاریابی کنید تا مشتری های دائمي پیدا کنید باید ببینید چه محصولات و چیزهایی در روستایتان تولید میشود تا بیشتر راهنمایی کنم?
محصولات شامل پنير.گردو.بادام و...
http://www..../component/mtree/%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87/5/%D9%86%D9%8A%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%D9%8A%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7.html
در شهر ما کسانی که محصولاتی چون ماست محلی( طعمش قابل قیاس با ماست کارخانه نیست)
پنیر محلی دوغ و قدیما گوشت قرمز و ... دارن را میارن به میدانی به نام میدان ماست فروشها و خود محلی ها میفروختند
و چند نفر هم هستندکه این محصولات را همان میدان میخریدن و با قیمت کمی بالاتر از خود محلی ها مخصوصا" بعد ازظهرها
که روستاییها زودتر به روستا میرفتند آنها را میفروشن. واین میدان و محصولاتش برای همه جا افتاده برای کسانی که
بدنبال محصولات بامزه محلی هستن. شما هم اگه چنین محله ای ندارین خودتان با صبر و حوصله و مقداری زمان چنین
مکانی را بوجود بیارید.
علاوه بر مواردی که دوستمون گفتن گوشت و سبزی هم هست.

مادرم وقتی شهرستان خودشون میرن یه سر به بازار می زنن و سبزی ده میخرن میارن تازه تازه درست می کنن واقعا طعمش فرق می کنه. البته گوشت هم مستثنی نیست چون گوسفندایی که توی مراتع تغذیه کردن مزه گوشتشون خیلی خوشمزه است.

اگر برای سبزی خواستید شروع کنید پیشنهاد می کنم با یکی از خانمهای روستا هماهنگ بفرمائید که تمیز کنه و بدون گل و لای براتون بسته بندی کنه. شما پول گل و خاک و... نمی دین و تمیز و شیک تحویل می گیرید. ایشالا کارتون بگیره و کم کم بقیه محصولات رو هم براتون اماده کنن تا شما ازشون خرید بکنید. موفق باشید.
جناب حسن قجر شما همون گردو بادام را میتونید به صورت ارزان وعمده به شیرینی فروشی های تهران پخش کنید
سلام دوستان
من در تهران همچین کاری رو میکنم
کلیه محصولات زنان روستایی استان مازندران رو در تهران پخش میکنم
تمام محصولات ارگانیک و طبیعی و بدون ذره ای افزودنی هست
انواع سبزی قزمه و شکم پری و مرباهای خانگی و ترشیجات و برنج اصل شمال و گوشت غاز و اردک و مرغ محلی و تخم تمام پرندگان
در صورت سفارش به ادرس ذیل بهم ایمیل بدید
abouhashem.f@gmail.com
(07-28-2018 11:30 AM)ماندانا 2020 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من در تهران همچین کاری رو میکنم
کلیه محصولات زنان روستایی استان مازندران رو در تهران پخش میکنم
تمام محصولات ارگانیک و طبیعی و بدون ذره ای افزودنی هست
انواع سبزی قزمه و شکم پری و مرباهای خانگی و ترشیجات و برنج اصل شمال و گوشت غاز و اردک و مرغ محلی و تخم تمام پرندگان
در صورت سفارش به ادرس ذیل بهم ایمیل بدید
abouhashem.f@gmail.com
سلام
درمورد صنایع بافندگی دستی سنتی چطور؟این کار رو هم بازارشو دارین؟
لینک مرجع