سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی درمورد شغل دوم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام
ما تو یه شهرک نوساز زندگی میکنیم لطفا نظر بدید برای بعداز ظهر ها تو همچین جایی چکار میتونیم بکنیم که درامد داشته باشه امکانات دراینجا کمه ممنون اگه راهنمایی کنید
توضيحات بيشتر لطفا
نام استان و شهر
منظور از شهرك به چه صورت هست؟؟ ايا بلوك هاي ساختماني چند طبقه در كنار هم يا منازل مسكوني در يك منطقه خاص كنار شهر!!!

تقريبا چند حدود خانوار زندگي ميكنيد؟؟
ايا قشر خاصي زندگي ميكنيد يا خير همه نوع ادمي وجود داره؟؟؟

در دور اطراف چه فعاليت هاي وجود دارد؟؟
بطور مثال قرار باشد فروشگاه مواد غذايي بزنيد. ايا وجود دارد يا خير.

به چه كاري علاقمند هستيد.
چقدر سرمايه داريد؟
خودتان چه كسب و كاري رو دوست داريد ايجاد كنيد.؟؟
اون شهرك تازه تاسيسه يا قديميه؟
من خودم رفتم هشتگرد رو ديدم و ديدم افرادي كه خونه مهر رو تحويل مي گيرن دنبال كابينت كار و ... بودن اگر تازه تاسيس هست كارهاي ساختماني، اونم نه فقط يك حوزه بايد چند تا مورد رو تحقيق كنيد و بهترين رو انتخاب كنيد. موفق باشيد
ممنون از اینکه قصد کمک وراهنمایی دارید راستش ما تو منازل سازمانی زندگی میکنیم وفروشگاه موادغذایی ولوازم خانگی داره ولی یه شهرک هم به ما نزدیکه که جای رشد داره ولی نمیدونیم دست به چه کاری بزنیم که برام خوب باشه درضمن ما کرمانشاه زندگی میکنیم حوالی بیستون واین شهرک هم به صورت منازل مسکونی دریه منطقه خاص هستش همه قشری دراونجا زندگی میکنن واونم امکانات اولیه مثل فروشگاه موادغذایی وقصابی ولوازم خانگی داره دنبال یه چیز نو هستیم
در بررسي اوليه به نظر خودتان چه فروشگاهي كم هست؟؟
البته اگر هدفتان ايجاد فروشگاه هست!!!
نگفتيد چه مواردي در ذهن براي فعاليت داريد.و به چه كارهاي علاقمند هستيد؟؟
راستش خودم به سرویس چوب علاقه دارم ودر این منطقه همچین مغازه ای موجود نیست ولی نمیدونم چکار باید بکنم واز کجا شروع کنم واینکه احتمال پیشرفت داره یانه
خوب ابتدا همين علاقه خودتان را پيگيري كنيد.
منظورتان از سرويس چوب دقيقا چه چيزي هست؟؟
ايا فروش اين محصولات مانند ميز -صندلي تخت!!!
يا ساخت انها؟؟

اگر فروش هست. كه خوب احتمال فروش مياد پايين اما اگر ساخت هست كه احتمال موفقيت بيشتر خواهد بود.البته سختي كار كمتر ميشود تنها كافيست يك فروشگاه اجاره كنيد و با گرفتن محصولات انهارا به فروش برسانيد. كار ديگري لازم نيست انجام دهيد.
اما اگر بخواهيد بسازيد فعاليت بيشتر و سخت تر ميشود

بطور مثال شما ميتونيد با اجاره دو در فروشگاه يا تنها يك در مغازه محصولاتي كه را كه مي سازيد فروش برسانيد.
در كارگاه ميتونيد با سفارش گرفتن اقدام به ساخت انواع اقسام وسايل كنيد.
فعاليت نجاري كار پرسودي هست. براي اموزش و يادگيري به مكان هاي مانند فني حرفه اي و صنايع دستي مراجعه كنيد.براش ميتونيد فكر كنم وام هم بگيريد.

اينكه سازنده باشيد بهتر از فروشنده هست.ميتونيد با سفارش هاي مختلف از شهرهاي اطراف هم مشغول كار باشيد. بطور مثال ساخت انواع مبلمان و ميز تخلت_ساخت تنها قاب انها منظورم هست بخصوص مبل كه كارهاي ديگري رو ان انجام ميشود.

ساخت كابينت ووو رو ميتونيد انجام بديد.
هايپر ماركت
پوشاك
اينا هم جاي بررسي داره
باسپاس فراوان از همه که قصد کمک وراهنمایی داشتین
حالا میخواستم بدونم اگه همین کارو بخوام تو شهر کرمانشاه انجام بدم نظرتون چیه
(11-02-2013 06:26 PM)قاصدک2 نوشته شده توسط: [ -> ]باسپاس فراوان از همه که قصد کمک وراهنمایی داشتین
حالا میخواستم بدونم اگه همین کارو بخوام تو شهر کرمانشاه انجام بدم نظرتون چیه

از شهر مورد نظر شناختي ندارم اما بايد ببنيد ايا اين شهر كشش بار اين كار را دارد يا خير. مثلا اگر اقدام به ايجاد فروشگاه يا كارگاه كنيد محصولات خوب به فروش ميرسد يا سفارشات خوب ارائه ميشود؟؟؟
همه اينهارو بايد بصورت حضوري در شهر مورد نظر بدست بياريد.

دوستاني كه اهل اين شهر هستند از اوضاع و احوال ان اطلاعاتي رو بدهند.
لینک مرجع