سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مغازه برای فروش سرویس خواب کودک و نوجوان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام خدمت همه دوستان و بزرگان
یک راهنمایی می خواستم در صورت لزوم
یکی از دوستان تولیدی سرویس خواب کودک و نوجوان داره و درخواست کرده برای شراکت کرایه یک باب مغازه ترجیحا در یافت آباد تهران
نمی دونم در شرایط اقتصادی الان صرفه اقتصادی داره یا نه ؟
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید10_004
سلام
سرویس کودک ، بیشتر تووی بازار عبدل اباد ، جنب خیابان اصلی به فروش میرسه.من تووی یافت آباد کم دیدم.یه سری هم اونجا بزنید...
از کمکتون خیلی خیلی ممنون
اما منظور من سرویس خواب شامل تخت و کمد و غیره هست که در این محلی که شمار می فرمائید بیشتر سیسمونی هست قبلا این محل و بازدید کردم تخت و سرویس خواب یکی ال دو مغازه دارد
کار ما هم در همین زمینه هست ، الان مشکل یا بهتر بگم سوال دقیقا چی هست ؟!
(10-19-2013 03:47 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]کار ما هم در همین زمینه هست ، الان مشکل یا بهتر بگم سوال دقیقا چی هست ؟!

خیلی ممنون که جواب دادین می خوام بدونم این کار چه مدت خواب داره؟ سود هی چطوره مخصوصا در زمان اقتصادی الان میشه اومیدوار بود که فروش خوبی داشت یا خیر؟
خواب جنس و ميزان فروش بستگي به بازاريابي داره، البته يكم زمان ميبره تا بتونيد تو بازار جا باز كنيد.... ميزان سود هم بستگي به كاري كه انجام ميديد داره، مثلاً اگه طرحتون فانتزي باشه و بيشتر از معمول روش كار شده باشه سود بيشتري داره، ولي معمولاً همون مقدار كه مواد اوليه استفاده ميشه همون مقدارم سودتون ميشه. البته واسه سري كاري ميزان سودتون بيشتر ميشه چون از بيشتر پرتيها دوباره استفاده ميشه.
[quote='rasoul.es1989' pid='112295' dateline='1382185035']
خواب جنس و ميزان فروش بستگي به بازاريابي داره، البته يكم زمان ميبره تا بتونيد تو بازار جا باز كنيد.... ميزان سود هم بستگي به كاري كه انجام ميديد داره، مثلاً اگه طرحتون فانتزي باشه و بيشتر از معمول روش كار شده باشه سود بيشتري داره، ولي معمولاً همون مقدار كه مواد اوليه استفاده ميشه همون مقدارم سودتون ميشه. البته واسه سري كاري ميزان سودتون بيشتر ميشه چون از بيشتر پرتيها دوباره استفاده ميشه.
[/qu

از لطفتون ممنون درمورد کار اطلاعات کافی دارم و میدونم سودش چطوره اما در مورد تقاضا شک دارم و اینکه میتونم با یک مغازه تو یافت آباد فروش داشته باشم یا نه؟ و اینکه خواب سرمایه چند ماه میتونه باشه؟
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

خیلی ساده بگم تهران رو نمیدونم اما تو مشهد واقعا طرحهایی که برای بچه ها میزنن جای کار زیادی برای بالا رفتن فروش داره .خودم به عنوان مادر برای خرید سرویس دخترم همیشه احساس خلا میکنم یعنی اون کاری که باید ندیدم.طرحی در این مورد دارم که خدا بخواد به موقع وارد میشم .و مطمئنم فروش واقعا بالا میره.
(10-19-2013 04:21 PM)sepideh2009_k نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-19-2013 03:47 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]کار ما هم در همین زمینه هست ، الان مشکل یا بهتر بگم سوال دقیقا چی هست ؟!

خیلی ممنون که جواب دادین می خوام بدونم این کار چه مدت خواب داره؟ سود هی چطوره مخصوصا در زمان اقتصادی الان میشه اومیدوار بود که فروش خوبی داشت یا خیر؟

با درود

خواب نمی دونم منظورتون چیه

شما 10 سرویس کار توی نمایشگاه می چینید ، ممکنه یک سال هم همونجور بمونه ، چون اونها را نمی فروشید ، از هر مدل که فروختید مستقیم از تولیدی بار می شه برای منزل طرف .
سود فروشگاه حداقل 30 درصد هست ، و تا 100 درصد هم به راحتی در برخی طرح ها ممکنه .

اصولا باید برید جایی که بورس اینکارهاست ، جایی که بورسش باشه مشتری برای خرید هم میاد داخل ، دیگه هنر شما و نمونه کارهای شماست که مشتری را دست پر از نمایشگاه بفرستیدش بیرون ، ولی اگر جایی برید که خودتون باشید و خودتون
اصولا مشتری ها خود قصد خرید فعلا ندارند میان قیمت می گیرن و میرن ، زمانی هم که موقع خرید می شه ، معمولا میرون جایی که بورس همین کار هست

پس پیشنهاد همون یافت آباد و ... هست

اما یک نکته اینکه ترجیحا نمایشگاه باید از خودتون باشه یا رهن کامل کنید ، چون کمی زمان می بره تا جابیفتید و ممکنه اجاره های سنگین ماه های اولیه ناامیدتون کنه
10_004

سرویس نوزاد و نوجوان ، بیشتر فروشش نیمه دوم سال هست ، ولی سرتاسر سال هم فروش در حد آب باریکه کماکان پابرجاست

10_004
(10-24-2013 11:37 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-19-2013 04:21 PM)sepideh2009_k نوشته شده توسط: [ -> ]

با درود

خواب نمی دونم منظورتون چیه

شما 10 سرویس کار توی نمایشگاه می چینید ، ممکنه یک سال هم همونجور بمونه ، چون اونها را نمی فروشید ، از هر مدل که فروختید مستقیم از تولیدی بار می شه برای منزل طرف .
سود فروشگاه حداقل 30 درصد هست ، و تا 100 درصد هم به راحتی در برخی طرح ها ممکنه .

اصولا باید برید جایی که بورس اینکارهاست ، جایی که بورسش باشه مشتری برای خرید هم میاد داخل ، دیگه هنر شما و نمونه کارهای شماست که مشتری را دست پر از نمایشگاه بفرستیدش بیرون ، ولی اگر جایی برید که خودتون باشید و خودتون
اصولا مشتری ها خود قصد خرید فعلا ندارند میان قیمت می گیرن و میرن ، زمانی هم که موقع خرید می شه ، معمولا میرون جایی که بورس همین کار هست

پس پیشنهاد همون یافت آباد و ... هست

اما یک نکته اینکه ترجیحا نمایشگاه باید از خودتون باشه یا رهن کامل کنید ، چون کمی زمان می بره تا جابیفتید و ممکنه اجاره های سنگین ماه های اولیه ناامیدتون کنه
10_004

سرویس نوزاد و نوجوان ، بیشتر فروشش نیمه دوم سال هست ، ولی سرتاسر سال هم فروش در حد آب باریکه کماکان پابرجاست

10_004

واقعا راهنماییتون عالی خوب خیلی ممنون
کاملا حق با شماست من هم در بررسی هام به این نتیجه رسیدم
الان در حال حاضر یک پاساژ در یافت آباد پیدا کردم که تقریبا بورس سرویس خواب کودک و نوجوانه ولی شک دارم میتونم اونجا فروش داشته باشم یا نه؟
میگن بازار شماره سه بهترین فروش و داره ولی نمی دونم چطور میشه اونجا مغازه اجاره کرد بیشتر باند بازی و پارتی بازیه و به هرکسی هم اجاره نمیدن Sad
در اینباره هم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم کمک کنید
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع