سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با 10 میلیون تومان چه کاری میشه کرد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
ایده شما برای شروع یک کار پر درآمد با سرمایه 10م تومان چیست؟
به نظر من دوربین فیلم برداری بخر
کرایه بده به اتلیه دارها هر دوربین (البته خودتم فیلم برداری برو براشون )میتونه تو یک روز 100 تا 150 کار کنه
حسابش کن ماهش میشه حداقل 1 تا 2 درامدت میشه حداکثر هم 5 ماهه پولت برمیگرده دوربین هم تا 2 سال بدونه اذیت برات کار میکنه
(10-17-2013 01:02 AM)rezakakaei نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من دوربین فیلم برداری بخر
کرایه بده به اتلیه دارها هر دوربین (البته خودتم فیلم برداری برو براشون )میتونه تو یک روز 100 تا 150 کار کنه
حسابش کن ماهش میشه حداقل 1 تا 2 درامدت میشه حداکثر هم 5 ماهه پولت برمیگرده دوربین هم تا 2 سال بدونه اذیت برات کار میکنه

مرسی از راهنماییتون
راستش من بیشتر دنبال کاری هستم که خودم فعالیت داشته باشم
سلا
خواهش میکنم ، باز هم خواهش میکنم اول کل مطالب انجمن رو بخونید و بعد تایپیک درست کنید.بارها کسانی بوده اند و گفته اند اینقدر پول دارم و چکار کنم.لطفا مطالب انجمن را مطالعه فرمایید.دوستان بسیاری مثل شما بوده اند.در تایپیک ان دوستان ، جواب سوال شما هم هست
موفق باشید
سلام من بهت پیشنهاد میکنم که یک دستگاه تولید ظروف کاغذی بخر قیمتش بین 10تا15میلیون هست وبازار خوبی هم داه من سال گذشته این کارگاه رو تو اصفهان داشتم
لینک مرجع