سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: منم شروع کردم، بازسازی و نوسازی ساختمان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(11-30-2013 05:00 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]آیا توانایی نصب نما کامپوزیت رو هم دارید ؟

به هر حال روی سابقه کاری ام مشتریان متعددی درخواست کار می کنند می توان با هم همکاری کرد .

سلام
بله در این زمینه هم اکیپ های مجربی داریم که قبلا باهاشون کار کردیم و به کیفیت کارشون اطمینان داریم.
در خدمتتون هستم.
دوستان خوبم احتمالا اگه اوضاع مالی یاری کنه برای دی ماه یک روز در میون توی روزنامه همشهری آگهی بدم
تا رسیدن به موفقیت دست از تلاش نمی کشم Blush
خب دوستان خوبم
همونطور که گفته بودم قصد دارم برای دی ماه توی روزنامه همشهری آگهی بدم
منتها برای متنش به جمع بندی نرسیدم.
من با توجه به بودجه خودم میخوام یه آگهی کوچیک توی همشهری بدم (آگهی یه خونه ای)
متن هایی که به ذهنم رسیده:

متن شماره 1:
بازسازی، نوسازی، دکوراسیون داخلی
به همراه هدیه ویژه عید نوروز

متن شماره 2:
طرحی نو در کالبد خانه شما می دمیم
بازسازی، نوسازی، دکوراسیون داخلی
توسط کارشناس عمران

نظر شما چیه دوستان خوبم؟
بازسازی ، دکوراسیون داخلی
بالاترین کیفیت - ارزان

ارزان را با چیز دیگه عوضش نکن ، قیمت مناسب و ازین جور قرتی بازی ها جواب نمی ده دی:
ممنونم آقا مهدی
میدونی میخوام چیکار کنم؟
میخوام 5 نوع هدیه برای عید درنظر بگیرم که حدود قیمت هر کدوم لااقل 300هزار تومن هست
مثلا:
از این لوسترهای LED کنترلی(از این کوچولوها که قطرش 35 سانت هست)
آباژور
قاب عکس
یا...
اونوقت میخوام هر کسی که بازسازی خونه شو برای عید به ما داد، یکی از اینارو به انتخاب خودش به عنوان عیدی بهش بدیم (احتمالا از هرکدوم یه نمونه تهیه میکنم و داخل دفتر میذارم تا موقع قرارداد انتخاب کنه)
منتها میخوام این عیدی دادن رو بطور واضح توی آگهیم نشون بدم که ترغیب بشن.
ضمنا بازدید رایگان رو هم بدم نمیاد بنویسم
منتها چون آگهی کوچیک هست یه مقدار محدودیت تعداد کلمات هم هست دیگه...
سلام خدمت شما حميدرضاي عزيز

شما خانوم محترم تون در چه كاري مشغول هستند؟؟

خودتون دقيقا الان چه كاري در طول روز انجام ميدين؟؟؟

ايا از ان مدت كه اين تاپيك رو ايجاد كرديد و اقدام به فعاليت هاي تبليغاتي كرديد ايا سفارشي هم گرفتيد؟
(12-16-2013 04:09 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت شما حميدرضاي عزيز

شما خانوم محترم تون در چه كاري مشغول هستند؟؟

خودتون دقيقا الان چه كاري در طول روز انجام ميدين؟؟؟

ايا از ان مدت كه اين تاپيك رو ايجاد كرديد و اقدام به فعاليت هاي تبليغاتي كرديد ايا سفارشي هم گرفتيد؟

سلام خدمت شما

همسر بنده کارشناس مدیریت بازرگانی هستن و الان توی دفتر یه کارخونه تولید دستمال کاغذی، مدیر فروش هستن.

من بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه توی چند تا شرکت مهندسی کار کردم و کار اصلیم طراحی سازه های اسکلت فلزی، بتنی، سوله های صنعتی و ورزشی و همچنین طراحی تصفیه خونه های آب و فاضلاب هست.

الان هم توی همین دفتری که مستقر هستم به کار طراحی و محاسبات سازه مشغولم و از اوقات مرده برای پخش تراکت و تبلیغ کار بازسازی استفاده میکنم.

تا الان هیچ پروژه ای رو از راه تبلیغات نگرفتم (قبلا چند تا کار بازسازی انجام دادم اما بعد از استقرار توی این دفتر هنوز کاری نگرفتم) منتها چون دم عید زمان مناسبی برای بازسازی هست تصمیم دارم که تبلیغاتم رو توی دی ماه و بهمن ماه گسترش بدم و توی روزنامه هم احتمالا آگهی میدم.
ميخواستم اگر خانوم تون بيكار بود بهتون شغل پرده دوزي رو پيشنهاد بدم. بخصوص در هنگام عيد استقبال زيادي از اين محصول ميشه و سفارشات هم كمتر از 1 ميليون نيست.
همينطور كار ديگه كه ميخواستم به خودتون پيشنهاد بدم شست شوي اپارتمان ها و مكان هاي از اين دست هست.
در كنار هردو اين كارا ميتونيد سفارشات كار بازسازي رو هم بگيريد و هم فعال تر باشد.

موفق باشيد
(12-16-2013 05:44 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط: [ -> ]ميخواستم اگر خانوم تون بيكار بود بهتون شغل پرده دوزي رو پيشنهاد بدم. بخصوص در هنگام عيد استقبال زيادي از اين محصول ميشه و سفارشات هم كمتر از 1 ميليون نيست.
همينطور كار ديگه كه ميخواستم به خودتون پيشنهاد بدم شست شوي اپارتمان ها و مكان هاي از اين دست هست.
در كنار هردو اين كارا ميتونيد سفارشات كار بازسازي رو هم بگيريد و هم فعال تر باشد.

موفق باشيد

ممنون از پیشنهادتون
منتها اون دوتا کار در زمینه کاری هیچکدوم از ما نیست
بنا دارم یکی دوتا کار که گرفتم همسرم رو به عنوان مدیر بازاریابی و همچنین حسابدار بیارم پیش خودم.
خب دوستان امروز برای روزهای زوج ماه آینده توی روزنامه همشهری آگهی دادم.
برای متن آگهی هم سعی کردم از قالب رسمی خودم!! بیرون بیام و کمی عامیانه تر بنویسم (با تشکر از مهدی 1 عزیز)
متن آگهی:
بازسازی، نوسازی، دکوراسیون
ارزانتر از همه جا
به همراه هدیه ویژه به انتخاب شما

برای هدیه ویژه دوستان چه نظری دارن؟
میخوام قیمتش بین 250 تا 400 هزار تومن باشه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع