سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: باز من شروع کردم اما این بار با تجربه ای بیشتر و فکری برتر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام مجدد به همه دوستان انجمن. بارها و بارها گفته ام من شروع کننده خوبی هستم.
پس شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای توانا.
شکست و باخت پول سخته ولی بجاش کلی تجربه به دست آوردم.
زیر فشار بدهی هستم ولی ابرو به خم نمی یارم.
من قسم خوردم که موفق می شم پس مطمئن هستم سر افراز می یام بیرون و خیلی چیزارو به خیلی کسان ثابت می کنم.
آیا راه سختیه؟
آیا راه دشواریه؟
آیا درد داره؟
آیا عذاب آوره؟
جواب هر چهار سوال مثبته.
من قسم خوردم پس سختی و دشواری و عذاب این راهو به جون می خرم و دردشو تحمل می کنم.
مگه نه این که بدنسازان برای ساخت عضوله تمرین می کنند و دردشو تحمل میکنند تا عضوله بسازند؟
اونا از دردی کی میکشند حتی لذت هم می برند چون می دونند این به این معنیه که بدنشان در حال ساختنه عضولست.
پس من هم برای ساختن پول و ثروت وامپراطوریم این رنج عذاب نه ساله رو با کمال میل تحمل می کنم و عینن برام عشق و لذته.
چون می دونم روزی به چنان زندگی ای می رسم که حتی پادشاه ها هم آرزوشو می کشند.
سلام آقا کاوه
معلومه که موفق میشی به قول والت دیسنی: همه رویاهای ما می توانند محقق شوند، مشروط بر اینکه ما شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم
(10-03-2013 04:05 PM)artkiani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام مجدد به همه دوستان انجمن. بارها و بارها گفته ام من شروع کننده خوبی هستم.
من قسم خوردم که موفق می شم پس مطمئن هستم سر افراز می یام بیرون و خیلی چیزارو به خیلی کسان ثابت می کنم.
آیا راه سختیه؟
آیا راه دشواریه؟
آیا درد داره؟
آیا عذاب آوره؟
جواب هر چهار سوال مثبته.
من قسم خوردم پس سختی و دشواری و عذاب این راهو به جون می خرم و دردشو تحمل می کنم.
مگه نه این که بدنسازان برای ساخت عضوله تمرین می کنند و دردشو تحمل میکنند تا عضوله بسازند؟
اونا از دردی کی میکشند حتی لذت هم می برند چون می دونند این به این معنیه که بدنشان در حال ساختنه عضولست.
پس من هم برای ساختن پول و ثروت وامپراطوریم این رنج عذاب نه ساله رو با کمال میل تحمل می کنم و عینن برام عشق و لذته.

اگر به این صحبت های خودتون ایمان داشته باشید و در هر شرایطی ازش دست نکشید ، 100 البته که موفق می شید ، ولی اگر در حد یک پست باشه و چند روزی یا ماهی هم براش تلاش کنید ، ولی با دیدن مشکلات ناخواسته کم کم از هدف دور بشید ، هیچ فایده ای نداره.
ایمان داشته باشید مطمئن باشید یه نتیجه می رسید
ايشالله
حتماً موفق ميشي
منم برات آرزوي موفقيت ميكنم.
(10-03-2013 11:50 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-03-2013 04:05 PM)artkiani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام مجدد به همه دوستان انجمن. بارها و بارها گفته ام من شروع کننده خوبی هستم.
آیا راه سختیه؟
آیا راه دشواریه؟
آیا درد داره؟
آیا عذاب آوره؟
جواب هر چهار سوال مثبته.

اگر به این صحبت های خودتون ایمان داشته باشید و در هر شرایطی ازش دست نکشید ، 100 البته که موفق می شید ، ولی اگر در حد یک پست باشه و چند روزی یا ماهی هم براش تلاش کنید ، ولی با دیدن مشکلات ناخواسته کم کم از هدف دور بشید ، هیچ فایده ای نداره.
ایمان داشته باشید مطمئن باشید یه نتیجه می رسید

البته که ایمان دارم واس همین به خودم ضرب الاجل می دهم که هفته ای یک ایده عملی کنم ونتایجشو داخل سایت می گذارم.
کاوه جان ضمن خیرمقدم مجدد.
چون از شما شناخت دارم , می دانم که می توانی .
- یکی از تایپیکهای اگر بمن اعتماد داری و یا یکی از آن تایپیک ها را مطالعه و تمرینات آنرا انجام دهید.
تغییر نگرش کمی سخت است ولی شما توانائی آنرا دارید.
به روی چشم استاد. حتما. من 43 تا عبارت تاکیدی دارم که توی گوشی سیو کردم.هر شب قبل خواب و هر صبح بعد از بیداری از هر کدوم 20 بار می خونم. این قد مقید به این عبارت تاکیدی هستم که قبل از گفتنه عبارت تاکیدی صبونه نمی خورم.
همش نیم ساعت کلش طول می کشه.
مشکلات آدمو جدی می کنه . الان به این نتیجه رسیدم که مهمترین خصیصه ی آدم های موفق جدی بودنشونه. من از آقای goldman یک خورده شاکی بودم که چرا اینقده جدیه.
الان خودمو می بینم حس می کنم نسبت به قبل خیلی جدیتر شدم.
لینک مرجع