سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پرینتر سوزنی دست دوم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من می تونم تعداد زیادی پرینتر سوزنی دست دوم تهیه کنم از یه ارگانی که تغیر کاربری داده به نظر شما چه جوری میتونم بفروشمش
جایی رو مشناسین که بخره میگن سود خوبی داره
پرینتر های اپسون هست که در بانکها و دفاتر بیمه به کار میره تعداد زیادی دارم
به راهنمایی دوستان نیاز دارم
کیلویی باید بخری ، ارزشی نداره ، بعد هم اوراقش کنی استپ موتورها و بقیه قطعات به درد بخورش را بکشی بیرون
قیمت هرکدوم چقدره؟
براساس مدل هاش از 700 تومن هست تا 2 میلیون
خوب اینا دست دومه ارزون تره ولی سالمه نمودونید بدرد کی میخوره؟
با توجه به اینکه در حال حاضر پرینتر سوزنی مصرف شخصی ندارد و سازمانها و حتی بانکها هم در حال تغییر سیستم های اولیه تحت داس به ویندوز هستند و به دلیل سرعت، کم صدا بودن و سهولت استفاده از پرینترهای لیزری، دیگر استقبالی از پرینتر سوزنی نمی شود البته این به معنی بی مصرف شدن پرینترهای سوزنی نیست من خودم یک سال پیش یک دستگاه EPSON LQ300 برای مصارف خاصی به قیمت 600هزار تومان خریدم چون برخی کارها مانند چاپ برگهای بهم پیوسته یا برگه های کاربن لس را فقط پرینتر سوزنی می تواند انجام دهد اما اینکه شما بتوانید برای این پرینتر ها آن هم دست دوم و در تعداد زیاد مشتری پیدا کنید کار ساده ای نخواهد بود راهی که به نظر بنده می رسد این است که در نیازمندی های محلی آگهی مبنی بر فروش پرینتر سوزنی فلان مدل چاپ کنید تا مشتریان خاص این دستگاه ها با شما تماس بگیرند یا اینکه سایتی به همین منظور راه اندازی کنید.
لینک مرجع