سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازاریابی اسانسور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان اگهی استخدام چند شرکت اسانسورسازی رو دیدم و بدم نمیاد که این کارو امتحان کنم
منتهی سوالی که دارم اینه که روش بازاریابی اسانسور چی میتونه باشه؟
اگه از دوستان کسی تجربه این کارو داشته اینجا تجاربشو مطرح کنه ممنون میشم
نقل قول :روش بازاریابی اسانسور چی میتونه باشه؟

اینطور که من می دونم باید راه بیافتید تو خونه های نیمه ساز ، با دربه دری مالک را پیدا کنید و پیشنهاد خودتون را بدید.

همچنین بعضی که کار نگهداری و سرویس را هم انجام می دن ، باید برید پیش هیئت امنا ساختمان و پیشنهاد خودتون را بدید

10_004
نظرتون راجع به ارائه پیشنهاد به شرکتهای پیمانکاری و یا بنگاههایی که خودشون ساخت و ساز میکنن چیه؟
البته به نظر خودم کسانی که کار ساخت و ساز میکنن حتما اشنا واسه اسانسور هم خواهند داشت!
از اینترنت می تونی استفاده کنی. قطعا جواب میده.
همچنین می تونی بری خیابونا تو تهران که مغازشون دوطبقه هست بگی که می تونی براشون مینی آسانسور بزنی خواهان زیاد داره.
بازاریابی برای این شرکت ها فکر نکنم سود زیادی بده تو این فکر باش که باسه خودت بازاریابی کنی.
ولی به نظر من شما تکنسین تعمیرات اسانسور بشید درامد بهتری داره
(09-27-2013 10:12 PM)سعید احمدی نوشته شده توسط: [ -> ]نظرتون راجع به ارائه پیشنهاد به شرکتهای پیمانکاری و یا بنگاههایی که خودشون ساخت و ساز میکنن چیه؟
البته به نظر خودم کسانی که کار ساخت و ساز میکنن حتما اشنا واسه اسانسور هم خواهند داشت!

نه اونها خودشون مو را از ماست می کشن ، انقدر ساختن و انداختن که دیگه بگی م رفتن مشهد و برگشتن ! . مطمئنا دورتون می زنند ، البته اغلبشون اینطوری هستند همه را نمی دونم

(09-27-2013 10:53 PM)mehdi62 نوشته شده توسط: [ -> ]از اینترنت می تونی استفاده کنی. قطعا جواب میده.
همچنین می تونی بری خیابونا تو تهران که مغازشون دوطبقه هست بگی که می تونی براشون مینی آسانسور بزنی خواهان زیاد داره.
بازاریابی برای این شرکت ها فکر نکنم سود زیادی بده تو این فکر باش که باسه خودت بازاریابی کنی.

(09-28-2013 12:21 AM)yunespc نوشته شده توسط: [ -> ]ولی به نظر من شما تکنسین تعمیرات اسانسور بشید درامد بهتری داره

اینم دو تا پیشنهاد عالی برای شما 10_004
ممنون از همه دوستان
آسانسور انواع گوناگون داره. برای اینکه در ابتدا بتونی با این همه شرکت رقابت کنی بهتره بری سراغ نوع خاصی از آسانسور.
مثال می زنم برات. ساختمان های زیادی ساخته شدن که آسانسور ندارن.
می تونی رو این ها کار کنی. تبلیغاتت هم روی همین کیس باشه: ساخت آسانسور برای ساختمان های فاقد آسانسور.
تو همه شهر تبلیغ نکن. روی یک منطقه خاص تبلیغات انبوه و ارزان داشته باش. این طوری به نظرم بهتره.
چون تو تبلیغات میگن مشتری با یک بار دیدن آگهی شما از شما نمی خره ولی برای بار پنجم احتمالا راضی شه باهاتون تماس بگیره.
یک منطقه مثلا نارمک.
با تراکت های دیواری و دستی. یا حتی بنری که رو ماشینت زدی. یا حتی تیشرتی که تبلیغ خودت روشه که تا حالا کسی نکرده. همش زوم روی یک منطقه در ابتدا.
لینک مرجع