سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سرمايه گذاري پربازده و بدون ريسك(بازدهي 50درصدساليانه)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
باسلام به اساتيدودوستان محترم. يكي از موسسات مالي معتبر وزيرنظربانك مركزي طرحي رو داره كه شما مبلغي رو در حسابتون به مدت 7 ماه سپرده گذاري ميكنين .سپس اصل پولتونو برداشت ميكنين و يك وام بلندمدت 63 ماهه بانرخ سود 18 درصد به شماتعلق ميگيره .سپس بلافاصله وام تعلق گرفته رو در همونجا سپرده بلندمدت 5ساله بانرخ سود28درصد ميكنين.دراين حالت سودپرداختي به شما باقسط وامتون برابر خواهدبود وشما دراصل نه سودميگيرين ونه قسط ميدين ودرپايان كل مبلغ سپرده (كه همون وامتون هست)رو دريافت ميكنين. به نظر من طرح خيلي خوبيه اگه ميشه اساتيد ودوستان بنده رو راهنمايي كنن.ممنون [font=Arial][/font]
دوست عزیز اگه اسمه موسسه رو برای تحقیق بیشتر بگی ممنون میشم . . .
البته با وضعین تورم الان آخر سر هیچ تومن رو دریافت می کنید!!!
چیزی که باور کردنی نیست باورش نکن

به نظرتون چرا یک موسسه میاد و 7 ماه پول شما را می گیره ، و به ازاش 31 ماه (راس 63 ماه ) پولش را با سود 18 درصد به شما می ده . اونم موسسه ای که به سپرده هاش داره سود 28 درصدی می ده .

100 درصد یکجای کار می لنگه . چون از لحاظ اقتصادی منابع ورودی این صندوق با خروجیش هم خونی نداره
سلام دوستان .مي خواستم بگم كه من اين طرح رو انجام دادم 10 ميليون 7 ماه تو حساب گذاشتم كردم بعدش اصل پولمو برداشتم و امتياز وام 10 توماني رو 5 ساله همونجا سپرده كردم كه سودش با قسطش برابري ميكنه بعد 5 ساله ميتونم 10 تومان وام رو بردارم. به نظرتون چطوره؟اساتيد مضايقه نفرمايين
(04-24-2014 12:11 AM)alikamali نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان .مي خواستم بگم كه من اين طرح رو انجام دادم 10 ميليون 7 ماه تو حساب گذاشتم كردم بعدش اصل پولمو برداشتم و امتياز وام 10 توماني رو 5 ساله همونجا سپرده كردم كه سودش با قسطش برابري ميكنه بعد 5 ساله ميتونم 10 تومان وام رو بردارم. به نظرتون چطوره؟اساتيد مضايقه نفرمايين

چی شد؟
دوست من الان ده میلیون پولی نیست و ارزشی نداره اگه بتونی با همین ده میلیون الان کار کنی به نظر من میتونه تا 5 ساله دیگه 100 میلیون بشه ولی اگه دست رو دس بزاری و تا پنج سال دیگه بخوای صبر کنی نووووون اون موقه دونه ای یک میلون تومنه ، شک نکن که پول گذاشتن تو بانک تو این موقعیت بزرگترین اشتباهه ، البته این رو هم بگم این نظر شخصیه منه ، ولی من تجربش رو دارم پس بیشتر تحقیق کن و سعی کن همین الان با این ده میلونت کار کنی چوووون ارزش پول هر روز داره کمتر مبشه
شما 10 تومان رو تو هر بانکی بزاری بعد از 3یا 4سال 2/5 برابرش رو برداشت میکنی
آخرش بانک فایده نداره برای ما بلکه ماییم که برای بانک فایده و سود داریم!
به نظر من سود ناچیز بانک برای وقتیه که دیگه هیچ چاره ای نداریم و سودشو میگیریم و میخوریم تا بالاخره اصل پول هم ضایع بشه.
به نظرم تورم این چند ساله با این سود بانکی قابل جبران نیست!

موسسه ای که سود 25% به سپرده میده و یک هفته بعدش 100% سپرده رو وام 29% میده آیا بدرد میخوره ؟
این وسط فقط موسسه سود میکنه
در اصل به شما هیچ وامی نداده و پول شما 63 ماه در اختیاراونها قرار میگیره
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع