سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پخش نایلون، نایلکس و ظروف یکبار مصرف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت همه دوستان
راستش من یک مغازه 130 متری در میدان بار دارم که می خواهم در آن به پخش و توزیع نایلون، نایلکس، کیسه زباله و نایلونهای مخصوص کشاورزی و ..... بپردازم. به شخصه فکر میکنم بازار وسیعی داره و خیلی پر مصرفه.
می خواستم ازتون خواهش کنم اگر اطلاعاتی در خصوص بازار این محصولات، بازاریابیش، تولید کننده هاش و محل فروش قیمت پایینش در تهران دارید لطف کنید و بنده را راهنمایی کنید.
توجیه اقتصادی این کار چطوره؟ چه جنسهایی به نظرتون پر مصرف ترن؟ اگر یه ماشین و یک ویزیتور بگیرم و تک تک مغازه ها رو ویزیت کنم به نظرتون خوبه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید. متشکرم.
سودش خوبه به شرطی که فروش روزانه نایلکست بالای 200 کیلو باشه
خیلی بخوای کم حساب کنی هر کلیو 500 میکشی رو قیمت خرید
در بهترین حالت تا 1500 هم میتونی روی هر کیلو سود حساب کنی

اکثر تولید کنندها تو باقرشهر هستند اما دفتر و مغازشون تو خیابان باستان هست
این هم نایلون سپید که دفترش تو خیابان مولوی هست
http://www.sepidco.ir/
(09-17-2013 08:46 AM)YashaR1989 نوشته شده توسط: [ -> ]سودش خوبه به شرطی که فروش روزانه نایلکست بالای 200 کیلو باشه
خیلی بخوای کم حساب کنی هر کلیو 500 میکشی رو قیمت خرید
در بهترین حالت تا 1500 هم میتونی روی هر کیلو سود حساب کنی

اکثر تولید کنندها تو باقرشهر هستند اما دفتر و مغازشون تو خیابان باستان هست
این هم نایلون سپید که دفترش تو خیابان مولوی هست
http://www.sepidco.ir/

ممنونم
والا اینجوری که حداقل در ظاهر دیده میشه، خیلی جنس پر مصرفیه. خصوصا میوه فروشیها و سوپریها. البته تقریبا 90 درصد مغازه ها از نایلکس استفاده میکنند، حالا در انواع مختلفش.
باقر شهر کجاست؟؟ قیمتاش خوبه؟؟
کارخونه سپید رو تو اینترنت دیدم. تنوع محصولاتش خوبه. به نظرتون با شرکت کار کنم بهتره یا با عمده فروشای بازار تهران و ...؟؟
به نظرتون اول کار با 20 میلیون جنس میشه شروع کرد؟
(09-17-2013 08:28 AM)vox00vox نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه دوستان
راستش من یک مغازه 130 متری در میدان بار دارم که می خواهم در آن به پخش و توزیع نایلون، نایلکس، کیسه زباله و نایلونهای مخصوص کشاورزی و ..... بپردازم. به شخصه فکر میکنم بازار وسیعی داره و خیلی پر مصرفه.
می خواستم ازتون خواهش کنم اگر اطلاعاتی در خصوص بازار این محصولات، بازاریابیش، تولید کننده هاش و محل فروش قیمت پایینش در تهران دارید لطف کنید و بنده را راهنمایی کنید.
توجیه اقتصادی این کار چطوره؟ چه جنسهایی به نظرتون پر مصرف ترن؟ اگر یه ماشین و یک ویزیتور بگیرم و تک تک مغازه ها رو ویزیت کنم به نظرتون خوبه؟

با درود

میدان بار کجاست ؟ منظورتون میدانی هست که میوه و تره بار می یارن برای پخش عمده بین خرده فروش ها یا جای دیگه ای منظورتون هست
(09-17-2013 09:17 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]

با درود

میدان بار کجاست ؟ منظورتون میدانی هست که میوه و تره بار می یارن برای پخش عمده بین خرده فروش ها یا جای دیگه ای منظورتون هست

درسته. همون میدان باره. البته این میدان جدید احداث شده و هنوز شلوغ نیست. توش میوه و خوار و بار توزیع میشه. ولی من قصد دارم از اونجا با ماشین در سطح شهر ویزیت و پخش کنم.
سلام
باقرشهر جنوب تهران میشه از قم که میری سمت راست
اونجا مرکز خرید و فروش گرانول و مواد اولیه و بازیافتی و همچنین مرکز خرید و فروش دستگاه های بازیافت پلاستیک و غیره هست چه نو چه مستعمل
نایلکس هم از انواع مختلف اونجا می تونید با قیمت درب کارخانه بخرید.
(09-17-2013 10:41 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اونجا مرکز خرید و فروش گرانول و مواد اولیه و بازیافتی و همچنین مرکز خرید و فروش دستگاه های بازیافت پلاستیک و غیره هست چه نو چه مستعمل

ممنون دوست عزیز
حالا کلا این کار رو چطور میبینید؟ به نظرتون بازده مالی خوبی داره؟
(09-17-2013 10:48 PM)vox00vox نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-17-2013 10:41 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

ممنون دوست عزیز
حالا کلا این کار رو چطور میبینید؟ به نظرتون بازده مالی خوبی داره؟

ببینید هرکاری اگر در آن خلاقیت و ابتکار داشته باشید و بتوانید مشتری جذب کنید عالی خواهد بود.
تا آنجا که اطلاع دارم تمام کسانی که نایلکس می فروشند ظروف یکبار مصرف هم می فروشند ضمناً شما می توانید نایلکس چاپ شده هم عرضه کنید یعنی به مشتریان پیشنهاد بدهید که با قیمت مناسب تبلیغ فروشگاه آنها را روی نایلکس چاپ میکنید کار چاپ را هم به کارگاه های چاپ سیلک میدهید برایتان چاپ بزنند بصورت کیلویی حساب می شود و فروشگاه های لباس، لوازم دیجیتال، کادوئی، کفش فروشی ها، فست فودها و... مشتریان خوبی هستند.
در کل باید طرح های خلاقانه ای برای جذب مشتری در کارتان داشته باشید تا انشالله موفقیت تان حتمی باشد.
(09-17-2013 10:05 PM)vox00vox نوشته شده توسط: [ -> ]

با درود

درسته. همون میدان باره. البته این میدان جدید احداث شده و هنوز شلوغ نیست. توش میوه و خوار و بار توزیع میشه. ولی من قصد دارم از اونجا با ماشین در سطح شهر ویزیت و پخش کنم.

کار نایلون خوبه ، به شرط اینه دست فروشش را هم داشته باشی ، با فرض اینکه می فرمایید می خواهید درب مغازه ها ویزیت کنید مطمئنا موفق می شید ، یک وانت حاوی انواع نایلون و نایلکس های پر مصرف و ترمز درب مغازه ها ، تک تک اونها مشتری های دست به نقد شما هستند فقط باید طرز برخورد را یاد بگیرید.

اما در مغازه هم اگر بیفتید توی کار خرید و فروش سبد پلاستیکی میوه و همچنین کارتن موزی ، سود بسیار عالی داره و مشتری هاش همیشه دست به نقد آماده به خریدند
(09-21-2013 10:13 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-17-2013 10:05 PM)vox00vox نوشته شده توسط: [ -> ]

با درود

کار نایلون خوبه ، به شرط اینه دست فروشش را هم داشته باشی ، با فرض اینکه می فرمایید می خواهید درب مغازه ها ویزیت کنید مطمئنا موفق می شید ، یک وانت حاوی انواع نایلون و نایلکس های پر مصرف و ترمز درب مغازه ها ، تک تک اونها مشتری های دست به نقد شما هستند فقط باید طرز برخورد را یاد بگیرید.

اما در مغازه هم اگر بیفتید توی کار خرید و فروش سبد پلاستیکی میوه و همچنین کارتن موزی ، سود بسیار عالی داره و مشتری هاش همیشه دست به نقد آماده به خریدند

با تشکر از جوابت
راستش دقیقا میخوام با یک وانت که روی اتاقش تبلیغات خواهم کرد همین کارو که شما میگید رو انجام بدم
فقط یک سئوال؟
فروش نایلکس نقدیه دیگه؟ آخه خرده فروشی و پخش مبلغ زیادی نمیشه هر مغازه...
میشه لطفا در مورد سبد و کارتن موزی بیشتر توضیح بدی دوست عزیز. ممنون میشم
راستی نظرتون راجع به ظروف یکبار مصرف چیه؟؟؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع