سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: برای جعبه کادو و تزیینات عقد و عروسی چطور مشتری پبدا کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[b]برای جعبه کادو و تزیینات عقد و عروسی که کار دست خودمه چطور مشتری پبدا کنم؟که به شکل عمده ازم بخره.کسی رو سراغ دارید؟[/[/size]b]
دوستان کسی نیست که راهنمایی کنه؟
برید این مغازه هایی که خدمات عروسی ارائه میدن.مثلا جاهایی که سفره عقد خنچه و نامزدی دارن .این محصولات شمارو خریدارن.بعضی گلفروشیها هم دیدم ماشین عروس دسته گل عروس و سفره عقد دارن ،اونها هم میتونند مشتریتون بشن.
سلام دوست گرامی
به نظر من خوبه که به گل فروشی ها مراجعه کنی، چون اینجور تزیینات فقط برای عقد نیست در مراسم بله برون هم استفاده میشه. خوبه که اونها رو در مرحله اول به صورت امانی به گل فروش ها بدی تا در مرحله بعد سفارش بگیری. همین طور به مغازه هایی که خنچه و ... رو کرایه میدن مراجعه کن، به لباس عروس فروشی ها، آتلیه ها، قنادی ها ، محضر ازدواج و ... مراجعه کن و نمونه کارهات رو نشون بده، چه بهتر که خودت مسئولیت تزیین اتاق عقد و وسایل عروس و داماد رو به عهده بگیری. اگر برای خودت کارت ویزیت هم داشته باشی که خیلی بهتر میشه. ان شاءالله موفق باشی 10_004
[دوستان عزیز ممنونم از همفکریتون.ولی من بازاریابیم افتضاحه و روی اینو ندارم که برم بازاریابی.بعدشم یه پسر17 ماهه دارم کسی نیست بذارم پیشش.از نظر مالی هم در وضعبت 0 و شاید منفی هستیم
چیزی که مشخصه اینه که فعلا نباید به فروش مستقیم به مشتری فکر کنید .
تمام کسانی که سفره عقد کرایه می دهند، کارت عقد و عروسی فروشی ها وشرکت های برگزارکننده مراسم ، مشتریان دست به نقد شما هستند

اونها در حال حاضر هم دارن این محصولات را خریداری می کنند ، فقط شما باید براشون جذابیت ایجاد کنید تا بعد از این مشتری شما بشن ، حالا این جذابیت می توانه ، کار با کیفیت باشه ، خوش قولی باشه ، اخلاق خوب باشه ، و در مرحله آخر قیمت پایین تر باشه

پ ن : روی این را ندارم یعنی چه ، این حرف ها را بریزین کنار ، یک بسم الله بگید و از همین فردا بشین یک ادم جدید ، دقیقا کارهایی را بکنید که قبلا روتون نمی شد ، اونوقت می بینید که چقدر راحته و هیچ اتفاق بدی هم نمی افته
لینک مرجع