سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاسیس شرکت خدماتی (راهنمایی بفرمائید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان بزرگوار
از اینجا شروع کنم که من راهی تهران شدم و درسم تموم شده دنبال کار گشتم ولی کار درست حسابی که بتونم خرج خودم و اجاره خونه ام رو بدم و یه پس اندازی هم بکنم نشده تا الان و به مدت 8 روز که بیکارم تو فکر تاسیس یک شرکت خدماتی هستم...که اگهی بدم نظافت منزل و راه پله و خدمات ساختمانی و لوله باز کنی و تخلیه چاه و قالی شویی و همه این ها رو میخوام راه بندازم اول میخوا با سرمایه کم شروع کنم و تراکت پخش کنم برای شماره تلفن که خط ثابت ندارم میشه اگر کسی با اینجور کارا اشنایی داره منو راهنمایی کنه که چجوریه ... تعرفه ها ...حقوق کارگر ها ...ساعات کاری ...وسرمایه اولیه...سرمایه در گردش....جذب مشتری....و بقیه چیز های فنی خیلی کارم جدی هست و باید تا اخر هفته راش بندازم ممنون میشم توضیح بدید اولش هم میخوام بدون مجوز کار کنم تو خونه و بعد دفتر بزنم
خیلی از اعتماد به نفست خوشم اومد.
ولی شرایطت چیه؟ سرمایه چه قدر داری؟ روابط عمومیت چه طوره؟ می تونی چندتا کارگر اکثرا با فرهنگ پایین تر رو اداره کنی؟ می تونی هم مهربون باشی باشون هم جذبه داشته باشی؟
تو همین انجمن در موردش قبلا بحث شده. سرچ کن پیدا می کنی.
ولی اگر بتونی مدیریت قوی و سرمایه مناسبی داشته باشی، کار خوبی انتخاب کردی.
ممنون چون کارم قبلا تبلیغات بوده روابط عمومی نسبتا خوبی دارم ....شرایط خاصی ندارم...ما 3 نفر هستیم که به این موضوع فکر کردیم ولی دنبال موانع و بنبست های اولیه و درون کار هستیم سرمایه هم داریم برای این کار جمع میکنیم و چون یه خونه خونه سه طبقه داریم که طبقه اولش رو اجاره کردیم و صابخونه اونقدر به ما اعتماد داره که طبقه دومش هم میتونیم اجاره کینم ....ولی مهربون باشم ولی اون جذبه رو نه چون یا با کسی خوبه خوبم یا ناراحت شم بلا نسبت بلا نسبت به قول دوستان سگ میشم...از لحاظ سرمایه نمیدونم چقدر باید داشته باشم برای شروع کارم...چقدر هرینه در گردش نیاز دارم ...چقدر برای اول کار خرج تبلیغ کنم....چجوری چندتا خط رو با منطقه های مختلف یک جا ممنتقل کنم و چقدر پورسانت از کارگر بگیرم ...و چجوری با کارگری که خواد کار کنه قرار داد ببندیم تا فردا برامون مشکل ساز نشه راستی من نمیدونستم که تو انجمن همچین تاپیکی بوده اگه هست ممنون میشم لینکشو قرار بدید چون نمیدونم چه عنوانی رو سرچ کنم
داداش می خوای نیرو بفرستی تو خونه مردم
هم خودت باید مطمئن باشی و هم کارگرت این مورد را چطوری می خوای به مشتریهات ثابت کنی ؟

قاعدتا خودت باید دفتر و دستک و مجوز و .. داشته باشی و از کارگرت هم چک و سفته و ضمانت و ... داشته باشی

در مورد بقیه سوالاتت هم بهترین کار اینه که فردا صبح باشی بری دفتر یکی از همکارها توی یک فاصله دور از خودت و خیلی صاف و ساده این سوالات را از مسئول اونچا بپرسی
دقیقا من هم رفتم چندتا دفتر نظافتی دیدم که اصلا مجوز ندارن و خیلی معروفا....ولی از کارشون هیچی به ادم نمیگن خیلی حسودن خیییلیی تازه اگه بفهمن میخوای این کارو بزنی نون بری هم میکنن زیر اب می زنن بدجور جور ماهم که میخوایم تازه شروع کنیم نمیتونیم با این گنده ها در بیوفتیم
آقا اولش برای این که کار دستتون بیاد خودتون سه نفری کار رو شروع کنید بعد یواش یواش کارگر بگیرید.
از کارگر شناسنامه یا کارت ملی با چند تومن سفته می گیرن.
با شماره تلفن چندتا از اقوام نزدیک که بعدا زنگ می زنی ببینی تلفن رو درست داده یا نه.
چند خط از مناطق مختلف تهران می خری همه رو دایورت میکنی رو سه تا خط خونتون مثلا.
آگهی تو همشهری تراکت و آگهی تو پیک برتر هم از روش های تبلیغات هست.
پورسانت 20 درصده فکر کنم. تازه پول کرایه خونه هم از کارگر ها درمیاد چون هر شب برای جاخواب باید 3 تومن بگیری.
احتمالا 15 تا 20 کارگر هم نیازت میشه که اکثرا کسایی میان تو این کار که تازه از شهرستان اومدن و جاخواب ندارن.
دعوا و پلیس بازی هم داره. دزدی هم داره.
لینک مرجع