سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: منم شروع کردم .
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
به امید و کمک خدا من مغازه فروش زیور الات و بدلیجات رو در یکی از پاساژهای پر رفت و امد شهر راه انداختم .
چند روز پیش با شوهرم رفتم تهران خریدامو از بازار بزرگ انجام دادم.سعی کردم اجناس شیک و تک رو انتخاب کنم و مطمئنم جنسامو رو هوا میزنن چون من ادم خوش سلیقه ای هستم (تعریف از خود نباشه !) و این چیزایی رو که اوردم توئ کل شهر نمونش نیست .خودم همیشه عاشق اینجور زیور الات بودم و امکان نداشته از جلوی مغازش رد شم و خرید نکنم12_002

انشاالله که کارم بگیره و مشتری ها سرازیر شن طرفم Blush
سلام،شروع کار جدیدتون را تبریک میگم .
میشه بفرمایین با چقدر سرمایه شروع بکار کردین؟
سلام. اتفاقا کار بسیار خوبی رو شروع کردین و مهمتر از همه اینکه فروشنده هم خودش خانوم هست که این تاثیر خوبی در ارتباط و راحتی با مشتری میزاره .
البته یک پیشنهاد هم داشتم و اون هم این هست که برای فروشگاهتون یک سایت فروش اینترنتی داشته باشید و سیستم همکاری در فروش راه اندازی کنید. البته اگه در این خصوص کمک خواستید من می تونم کمکتون کنم.
اینطوری هم مشتری حضوری دارید و هم غیر حضوری و در اصل یعنی فروشگاه 24 فعال خواهد بود

باز هم موفق باشید
سلام
امیدوارم موفق باشید
اگه میشه بگید چقدر هزینه کردید؟
چقدر جنس خریدید؟هزینه مغازه چقدر شد؟
و از کجا جنساتونو تهیه کردین ادرس؟
ممنون
(09-08-2013 12:19 PM)maryambanoo نوشته شده توسط: [ -> ]به امید و کمک خدا من مغازه فروش زیور الات و بدلیجات رو در یکی از

چون من ادم خوش سلیقه ای هستم (تعریف از خود نباشه !) و این چیزایی رو که اوردم توئ کل شهر نمونش نیست 12_002

انشاالله که کارم بگیره و مشتری ها سرازیر شن طرفم Blush

منم تبریک می گم انشالله که کارتون بگیره و خیلی زود پله های موفقیت را طی کنید.
فقط یک نکته کوچولو هم بگم ، به من بارها ثابت شده سلیقه مردم 180 درجه با هم فرق می کنه ، اون چیزی که به نظر شما زشت میاد در نظر دیگری بسیار زییاست.
و این مواردی که الان تهیه کردید و به نظر خودتون زیباترین هستند احتمالا در نظر خیلی از مشتریانتان زشت جلوه می کنند. پس در کنار سلیقه خودتون اجناس همه پسند و بازاری را هم اضافه کنید ضرر نمی کنید

موفق باشید
من مغازم تو یه شهر کوچیک تو خراسان رضوی هست .6 تومن جنس خریدم .1 تومن هم پول پیش مغازه هست.جنسارو از بازار بزرگ تهران خریدم.
منم تبریک میگم در ضمن شما چون در نزدیک حرم علی ابن موسی الرضا(ع)هستید و مشهد یک شهر زیارتی یک مزیت برای شما محسوب میشود و میتوانید به زائران ایرانی و حتی زائران زن عرب که به زیورالات علاقه دارند جنس بفروشید
موفق باشی
موفق باشین. نوع اجناستون بسیار پر طرفداره. مطمئنا موفق میشین
ممنون بچه ها از امید دادنتون
به امید موفقیت بیشتر براتون ، موفق باشید .
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع