سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گردهمایی و فعالیت های موثر بانوان موفق میلیاردر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستای موفق و خوشبختم

فکر نمیکنم جمعیت خانم های عضو چه فعال چه خاموش کم باشه .

پس بیایید با گردهمایی حضوری و مجازی اقدامات مفید انجام بدیم و به امید خدا نتایج عالی دریافت کنیم .

منتظر اعلام همکاری و پیشنهادات سازندتون هستم

یه عالمه عشق و محبت برای تک تک شما 12_00210_004
دوست خوبم خیلی ایده خوبیه من هم با جلسات حضوری موافقم
ماشاالله به بانوان فعال انجمن .
امروز فرداست که مهدی گل محمدی چشم و هم چشمی کنه و همچی تاپیکی رو برای اقایون بزنه ،حواستون باشه شما خودتون خواستید که اقایون تنها به تفریحات و گردشهای انفرادی برند!!!!!
درود بر بانوان فعال میلیاردرها که اگر حضور فعال و در صحنه شان نبود الان آقایون به موفقیت هاشون نرسیده بودند.

منم هستممممممممممممممممممممم
(09-04-2013 07:55 PM)mir abbas نوشته شده توسط: [ -> ]ماشاالله به بانوان فعال انجمن .
امروز فرداست که مهدی گل محمدی چشم و هم چشمی کنه و همچی تاپیکی رو برای اقایون بزنه ،حواستون باشه شما خودتون خواستید که اقایون تنها به تفریحات و گردشهای انفرادی برند!!!!!

آقا منم هستم. 4yajuyoمجردی عشقه آقای میر عباس لطفا برنامه گردشگری آقایونو بریزین
(09-04-2013 09:27 PM)Mr.ebadi نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-04-2013 07:55 PM)mir abbas نوشته شده توسط: [ -> ]ماشاالله به بانوان فعال انجمن .

آقا منم هستم. 4yajuyoمجردی عشقه آقای میر عباس لطفا برنامه گردشگری آقایونو بریزین
پس من اینجا چه کاره ام که مردا مجرد جایی برن؟؟
اصا کلا برنامه گردشا با منه!!!!
واقعا فکر کردین از این تصمیما می تونید بگیرید؟؟؟ یعنی می خوام ببینم جراتشو دارید؟؟؟
(09-04-2013 09:32 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]

واقعا فکر کردین از این تصمیما می تونید بگیرید؟؟؟ یعنی می خوام ببینم جراتشو دارید؟؟؟

کی جراتشو داره بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(09-04-2013 09:58 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-04-2013 09:32 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]

کی جراتشو داره بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکلی نداره دوستان ماهم باهاشون میریم کاری نداره Hiker

و اینکه از دوستای خوبم که اعلام آمادگی کردند سپاسگزارم 10_00412_002
اما بقیه خانم های میلیاردر ؟؟!؟؟؟؟
سلاااااااااااااممم خانومای میلیاردر عزیز و گل و بلبل Yosef.gif 10_004
منم هستمااااااااااااااااااااااااااااااا...
ولی بچه ها من فکر نکنم بتونم جلسات حضوری رو بیام ،به خاطر کلاسای فشرده دانشگاهDodgy

ولی کلا هستم دیگه 12_00212_00212_00212_002
با شوما خانما شوخی هم نمیشه کرد.
شماها برین دنبال موفقیتتون ما مردها هم قول میدیم مثل بچه های خوب تو خونه بشینیم و سیگار و قلیون و پیپ هم نمیکشیم و پاستور هم بازی نمیکنیم و دوستای مجردیمونو دعوت نمیکنیم خونه و سعی میکنیم پوست تخمه هایی که میخوریم هم رو فرش نریزیم.12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع