سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی در مورد تدریس خصوصی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
خوبین؟
وقتتون بخیر
دوستان لطفاً کسانی که در زمینه تدریس خصوصی تجربه دارند، منو راهنمایی کنند تا شروع کنم؟
و سؤال دیگه اینکه تدریس خصوصی همه وقت سال هست؟مثلاً الان هست؟
رشته دبیرستان علوم تجربی بود و فوق لیسانس منابع طبیعی دارم.
سلام دوست عزیز.شما خوبید؟در چه زمینه ای راهنمایی میخواید؟؟ من تقریبا دوسالی میشه تدریس خصوصی میکنم.البته الان جدی تر دارم کار میکنم.من ریاضی تدریس میکنم.
بله تدریس خصوصی همه وقت سال هست به خصوص اگه توی شهرای بزرگ باشید...
با سلام . لطفاً راهنمایی کنید :
- معمولاً کدام درس ها بیشتر تقاضا داره؟ (ریاضی، فیزیک، کامپیوتر، و..)
- معمولاً در چه مقطعی، تقاضا بیشتر برای تدریسِ خصوصی هست؟ (ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان و..)
- چطور تبلیغ کنیم تا برای تدریس خصوصی، مشتری پیداکنیم؟ (شیوه تبلیغ ؟)
- مکان تدریس معمولاً کجاست؟ (منزل دانش آموز ، منزل مدرس یا جای دیگه؟)
- هزینه هر ساعت تدریس الان چقدره؟(کمترین و بیشترین)
- آیا تدریس ها به صورت تضمینی و تعهدی هست یا فقط تدریس بدون تضمین قبولی ؟
آقای رضا من در حدی که میدونم پاسخ میدم .مطمینن دامنه اطلاعات من اونقدرا وسیع نیست که بخوام کامل توضیح بدم.تجربه ام هم کوتاهه اما تا جایی که میدونم جواب میدم.انشالله دوستانی که تجربشون بیشتره توضیحات بیشتری بدند تا همه استفاده کنیم.
-هر درسی مشتری خودشو داره اما تقاضا بیشتر روی درسهای اصلی هستش:ریاضی،فیزیک،زیست شناسی،شیمی
-تا اونجایی که من متوجه شدم و تجربه کردم بیشترین تقاضا برای مقطع دبیرستان و همینطور آمادگی برای کنکور هستش.
-فکر میکنم برای تبلیغات بهتره چندتایی پوستر چاپ کنید و روی دیوارهای اطراف مدارس،کتابفروشی ها،کانون های زبان و ... بچسپونید.حتی میتونید با مسیول کتابخانه ها هم صحبت کنید و وقتی دانش آموزی برای ثبت نام در کتابخونه میره یکی از پوسترهای شما رو هم بهشون بدن.
-مکان تدریس معمولا توافقی هستش اما وقتی از لحاظ کاری روبراه شدید بهتره جای خاصی رو اختصاص بدید.
-هزینه بستگی به شهری که زندگی میکنید داره.باید تحقیق کنید.
-نه همیشه تضمینی نیستش.این بستگی به خودتون داره که چقدر به نحوه تدریس خودتون اطمینان دارید.

ببخشید منه کم تجربه دخالت کردما Yosef.gif بازم سوالی بود اگه بتونم جواب بدم در خدمتم Yosef.gif منتظر تجارب بقیه هم هستیم Yosef.gif Yosef.gif
آیا تدریس فقط به صورت ساعتی هست، یا به صورت حجمی-زمانی (پروژه ای یا پیمانکاری) هم تدریس میشه؟
ممنون از دوستان (هم اونهایی که سؤال کردن و هم اونهایی که جواب دادن)
minoo محترم
لطفاً بفرمایید که الان تدریس ساعتی چقدر هست؟مثلاً دروس تخصصی مانند زیست شناسی، ریاضی، شیمی، فیزیک.
سؤال بعدی: تدریس در مقاطع مختلف دارای دستمزد مختلفی است؟
آیا می شود از دوره راهنمایی شروع کرد؟دوره ابتدایی چطور؟
آقای سپهری بستگی به خودتون داره،هم میتونید ساعتی بگیرید هم میتونید حجمی بگیریدو هم اینکه میتونید جلسه ای بگیرید ،اما اگه میخواید تازه شروع کنید باید تحقیق کنید ببینید در شهرتون بابت اون درسی که میخواید تدریس کنید چقدر میگیرند بعدش شما یه مقدار کمتر بگیرید تا جا بیفتید بعدش هزینه هاتونو با بقیه هماهنگ کنید.گرچه توی این کار هر کسی یه نرخ تعیین میکنه اما سعی کنید برای شروع خیلی گرون حساب نکنید..

آقای ذوالفقار زاده هر درسی هزینه مربوط به خودش رو داره و همونجور که برای آقای سپهری هم گفتم باید تحقیق کنید ببینید بقیه چه مقدار میگیرند .. مثلا من شنیدم برای ریاضی توی تهران ساعتی 60 -120 هزار تومن هم میگیرن."البته خصوصی"
بله تدریس در مقاطع مختلف هزینه های مختلفی داره،مسلما دبستان و راهنمایی کمتر از دبیرستان هستش و برای کنکور از همه گرونتره.
بله شما از هر مقطعی میتونید شروع کنید.فرقی نداره.میتونید هم در کلیه مقاطع درس بدید تا دامنه فعالیتتون وسیع تر باشه.
بازم سوالی بود در خدمتم Yosef.gif
ممنون
ممنون
دوره راهنمایی چه درسهایی معمولاً بهتر و مشتری خیز(!) هست؟
شما چه درسهایی رو تدریس می فرمایید؟
چه مقطعی؟کجا هستید؟دستمزدها چطوره؟
سلام.
-فکر میکنم برای دوره راهنمایی دروس "ریاضی و علوم" مشتری خیز تر باشند.
-من ریاضی و فیزیک درس میدم."البته بیشتر ریاضی"
-در همه مقاطع درس میدم.برام فرقی نداره.شیراز هستم.دستمزدها هم بسته به مقطع و میزان تدریس متفاوته.مثلا من برای ریاضی اول و دوم دبیرستان جلسه ای 50 تومان میگیرم،البته من هنوز دستمزد زیاد نمیگیرم.اینجا دستمزدها خیلی بالاست.
بازم سوالی بود در خدمتم. Yosef.gif
موفقتر باشید.
از دیدن این تاپیک خیلی خوشحال شدم
من مکالمه ی زبان رو خصوصی تدریس میکنم اما فکر میکنم تدریس زبان دبیرستان و کنکور هم الان تقاضای زیادی داشته باشه. ممنون مینو خانم بابت راهنمایی هایی که نوشتید.
امیدوارم بشه به کمک این تاپیک فرصت های شغلی بیشتری پیدا کنم و تدریس زبان مقاطع تحصیلی رو هم مثل مکالمه و آیلتس تجربه کنم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع