سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: این کار نیاز به مجوزداره؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من چند نفرو میشناسم که استاد کاره عایق کار هستند و به صورت فردی خونه یهای مردم رو ایزوگام میکنن و بازار کارشون تقریبا بین پایین و متوسطه
یه روز به فکرم افتاد که با اینا حرف بزنم و بهشون پیشنهاد بدم که من واسشون کار میارم و درصدی از درآمد رو برمیدارم
اونا هم قبول کردن حالا 5000برگه واسه تبلیغ چاپ کردم و میخوام توی خونه ها پخش کنم که کارمون به مردم معرفی شه
حالا میخوام بدونم این کار نیاز به مجوز داره
یا نیازی نیستو شروع به کار کنم
اگه میشه راهنمایی کنید
توی ایران مقدمات کار چیده بشه ، بعد اگه لازم شد مجوزهاش . چاپ کن اگه گیر دادن بگو نمی دونستم و ... ( کوچه علی چپ برا این مواقع هست ) ، ایرانه دیگه
موفق باشید
مجوز چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو کارت رو شروع کن اکثر ادمها شروع کنند هستند و عده کمی ادامه می دهند
نه مجوز نمي خواد
فقط كار رو خوب انجام بديد تا كسي شاكي نشه
نه بابا عزیزجان برو کارتو بکن. مجوز دیگه چیه. خیلی هم کار توپی رو شروع کردی. البته ایده ناقصه باید خیلی وسعتش بدی.
اگر بخوام مثال بزنم مثل این می مونه که شما یک سرنخ رو پیدا کردی که می رسونتت به معدن ثروت.
شما بیا یک کاری کن. چندین آیتم مثل همین ایزوگام رو که برا خونه ها مصرف داره مثل لوله کشی نقاشی کابینت و کلا هر خدماتی که منازل بهش احتیاج دارن رو لیست کن بعد برو در موردشون اطلاعاتت رو زیاد کن از طریق سرچ.
بعد برو بهترین شرکت و کننده های اون خدمات در نزدیک اون محل رو پیدا کن.
باهاشون صحبت کن که در ازای معرفی کار بهت پورسانت بدن.
بعد یک سیستم بازاریابی قوی در منطقه شکل بده از طریق تراکت درب منازل اس ام اس - تماس با تلفن های اون منطقه و بازاریابی تلفنی البته حتما توسط خانم که آیا شما نیاز به این خدمات ندارید- تراکت های دیواری و ...............
یک دفتر کار که می تونه بخشی از خونه خودت باشه تشکیل بده شامل تلفن فکس اینترنت کامپیوتر و ...
کار بگیر - معرفی کن - پورسانت بگیر
فقط کیفیت رو سعی کن بالا باشه که بهترین شیوه بازاریابی دهان به دهان هست. اگر یک خدماتت توپ باشه مطمئن باش ده تا کار دیگه مشتری برات میاره.
سود عایق کاری تو فروش خود ایزوگامش هست ، دستمزدش زیاد سودی نداره
بعد از اینکه یک مدت کارکردی و به چم و خمش وارد شدی ، یک سرمایه جور می کنی و ایزوگام را مستقیمن از کارخانه ها که بیشتر هم دلیجان هستند تهیه می کنی و یک دفتر و یا انبار یا هر جای دیگه ای که برات مقدوره تخلیه می کنی ، از اون به بعد هم هر کاری که گرفتی ایزوگامش را خودت تامین می کنی و به مجری ها اجرتی متری دستمزد می دی . شغل بسیار خوب و پر درامدی هست

در مورد دوستانی که پیشنهاد می دن این کارو و اون کار را هم بزن تنگش !! ، دوستان کار تخصصی همیشه تا بوده پرسود تر و کم دردسرتر و نتیجه اش موفقیت بیشتر بوده ، برای افزایش درامد لازم نیست حتما چند تا کار داشت

موفق باشید
مجوز رو بي خيال، شروع كن حالشو ببر
مرسی اینم ایده ی خوبیه
میتونمم بعدا یه دفتر خدمات بزنم و ثبت شرکت کنم
که کارهای لوله کشی و ایزوگام و رنگ کاری و ... بزنم
ایول
درسته به نظر من هم شما شروع کن...بعدا میتونی ثبتش کنی و کارت رو بزرگتر و گسترده تر کنی مثلا واسه شهرهای اطراف هم کار کنی
لینک مرجع