سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
(09-02-2013 01:03 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]کی یادشه؟
میثاق با شهدا
سنگرسازان بی سنگر
ناموس آدم
شکرستان
واحد لوجستیک

...
و علی بی چاره؟؟؟؟؟
Yosef.gif Yosef.gif Yosef.gif Yosef.gif

پانتومیم این جملات را اجرا میکردند و باید حدس می زدی.25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi25r30wi

مگر می شود حدس زد؟25r30wi
خب حالا میریم سر اعتراف بعدی Yosef.gif

اون شب که داشتیم هات داگ رو درست میکردیم دست آخر متوجه شدم که این هات داگ ها به تعداد نیست و بر مبنای کیلو خریداری شده.Yosef.gif
رفتم سر منقل و یک عدد کامل در کنار دوست خوبم حمید با هم خوردیم و بعد اومدیم که غذای خودمون رو بخوریم.
واقعا چقدر لذت بخش بود...
(09-02-2013 01:17 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]خب حالا میریم سر اعتراف بعدی Yosef.gif

اون شب که داشتیم هات داگ رو درست میکردیم دست آخر متوجه شدم که این هات داگ ها به تعداد نیست و بر مبنای کیلو خریداری شده.Yosef.gif
رفتم سر منقل و یک عدد کامل در کنار دوست خوبم حمید با هم خوردیم و بعد اومدیم که غذای خودمون رو بخوریم.

مهدٌییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
(09-02-2013 01:17 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]خب حالا میریم سر اعتراف بعدی Yosef.gif

مهدی !!!!!
تو حمید رو هم داشتی خراب میکردی !!
خوب شد مسافرت طولانی نشد .
علی محمدی با اون پیپت!!!
بچه ها مچکریم

مهدی با این اعتراف دومتتتتت خونت حلال شد
شهرزادددددددد جونمممممم بیااااا به حساب این مهدی برس که دیگه کار کار خودته
(09-02-2013 12:50 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب طبق قولی که داده بودم این هم آخرین سری از عکس ها از ناهار روز دوم

به به ( جوجه کباب کتف و بال + یک اسلایس هات داگ پنیری ذغالی + دو نخود تن ماهی دی: )
[تصویر: wdfc.jpg]

(09-02-2013 12:28 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مهدی سفرهای قبلی ثابت کرده که وقتی برای بازدید تایم داده می شه شوما اگه با مدیریت بیای بیشتر فیض می بری و خوش می گذرونیاااا. ما هم قایق سوار شدیم هم آیس پک خوردیممممممممم 12_002

استــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد
آیــــــــــــــــــــس پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم بـــــــــــــــــــــــــوده 4yajuyo

استاد بده یک دود هم من بگیرم آب از سر منم گذشت 4yajuyo
آیس پک 4yajuyo
قایق 4yajuyo
دور دور 4yajuyo
ترکیه 4yajuyo
بچه ها 4yajuyo
ای خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا !

داداش مهدی بیا پیش خودم چی میخوای؟قیمت بدم؟
--------------------------------------------------------------------
تو پانتومیم انگار نبرد با دشمن خبیث داشتن میکردن این مهدی یه چیز هایی میگفت که ادم مخش سوت میکشید اما من همش رو درست اجرا میکردم

کی یادشه اجرای پانتومیم محمد برای کلمه ی عالی قاپو؟

خداییش معاونت محترم چه قوه ی تشخیص بالایی دارن اصلا شده بود یه دشمن بزرگ برای گروه مهدی اینا اجرای من و حدس های معاونت چی شده بود تا حدی که وقتی معاونت محترم صحبت میکرد بچه ی گروه حریف میترسیدن و میگفتن که شما که عضو گروه اینا نیسیتی !!!!وای وای
منم نبردن مرز ترکیه منم پیچ خوردم من حتی ایس پک هم نخوردم
من ایس پک
من مرز ترکیه
اوه اوه اوه باور کنین وقتی گفتن رفتیم مرز ترکیه و برگشتیم قلبم گرفت اصلا دل شده یه کاسه ی خون
(09-02-2013 01:50 PM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-02-2013 12:50 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب طبق قولی که داده بودم این هم آخرین سری از عکس ها از ناهار روز دوم

به به ( جوجه کباب کتف و بال + یک اسلایس هات داگ پنیری ذغالی + دو نخود تن ماهی دی: )
[تصویر: wdfc.jpg]

(09-02-2013 12:28 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مهدی سفرهای قبلی ثابت کرده که وقتی برای بازدید تایم داده می شه شوما اگه با مدیریت بیای بیشتر فیض می بری و خوش می گذرونیاااا. ما هم قایق سوار شدیم هم آیس پک خوردیممممممممم 12_002

استــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد
آیــــــــــــــــــــس پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم بـــــــــــــــــــــــــوده 4yajuyo

استاد بده یک دود هم من بگیرم آب از سر منم گذشت 4yajuyo
آیس پک 4yajuyo
قایق 4yajuyo
دور دور 4yajuyo
ترکیه 4yajuyo
بچه ها 4yajuyo
ای خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا !

داداش مهدی بیا پیش خودم چی میخوای؟قیمت بدم؟
--------------------------------------------------------------------
تو پانتومیم انگار نبرد با دشمن خبیث داشتن میکردن این مهدی یه چیز هایی میگفت که ادم مخش سوت میکشید اما من همش رو درست اجرا میکردم

کی یادشه اجرای پانتومیم محمد برای کلمه ی عالی قاپو؟

خداییش معاونت محترم چه قوه ی تشخیص بالایی دارن اصلا شده بود یه دشمن بزرگ برای گروه مهدی اینا اجرای من و حدس های معاونت چی شده بود تا حدی که وقتی معاونت محترم صحبت میکرد بچه ی گروه حریف میترسیدن و میگفتن که شما که عضو گروه اینا نیسیتی !!!!وای وای
منم نبردن مرز ترکیه منم پیچ خوردم من حتی ایس پک هم نخوردم
من ایس پک
من مرز ترکیه
اوه اوه اوه باور کنین وقتی گفتن رفتیم مرز ترکیه و برگشتیم قلبم گرفت اصلا دل شده یه کاسه ی خون

مهدییییییییییی کجایی باز این علی می خواد قیمت بده باید بیای ارشادش کنیییییییی

علی دادا انقد معاونت محترم کردی آدم یاد معاون اول رئیس جمهور میفته دادا من آبجی مریم هستمممااا Yosef.gif

اینجوریاسسسسسسس هر کس با ما تو سقرا همراه نشه بعداناش پشیمون می شه Yosef.gif
حالا بیشتر نمی خوایم لو بدیم کجاها رفتیم تو اون دو ساعت که دیگه دلتون نسوزه Yosef.gif
کی می تونه بگه بزرگترین سوتی لغوی آقا میرعباس چی بود؟؟؟؟؟؟؟ Yosef.gif
پی پی ها بیان بریم
مگه بده ابجی مریم من معاونت محترم ریاست جمهور این کشور مجازی باشه ؟
اگه امکان داره من رو هم استان دار مجازی کنید تازه در رزومه ی پر بار من سابقه ی چند دوره خدایی هم وجود داره
وای وای نگو دیگه کجا رفتین الانه که دیگه گریه کنم
نظرتون چیه یه جمعه بریم تنگه واشی با هم از صبح تا عصر؟؟؟ Yosef.gif
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع