سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سایتی برای کار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید

من می خوام سایتی بزنم که کسانی که دنبال کار می گردنند و کسانی که کارآفرینی می کنند و دنبال کارگر هستند بیاند.

نظرتون چیه آیا خوبه بده ؟

میشه همچین کاری کرد؟

اصلا کسی تو اینترنت میاد دنبال کار یا نه فقط تو نیازمندی های روزنامه دنبال کار می گردنند؟

اگه کسی اطلاعاتی داره دیغ نکنه!
سلام
سايتاي مشابه هستش، اينكه موفق ميشي يا نه، بستگي داره به نوع خدماتت، توصيه نمي كنم اين كارو كني چون سايتهاي قوي اي تو اين مورد هست، حتي روزنامه بازار كار كه هرروز ايميل آگهي هاي جديد رو برات ايميل ميكنه.
سلام دوست عزیز

کار بسیار خوبی انجام میدی

چرا که نه . اتفاقاً این کار توسط چندین سایت در حال انجام شدنه که می تونی با یه جستجوی ساده تو اینترنت پیداشون کنی و ازشون ایده بگیری. الان زمونه ای شده که آدم های زیادی به کسب و کار اینترنتی دارن رو میارن. بیشتر از اون خیلی هاشون تو اینترنت دنبال کار مورد علاقشون می گردن
ضمناً خیلی از روزنامه ها مثل همشهری آگهی های استخدامش رو تو اینترنت هم می تونید پیدا کنید
موفق باشید
سلام من خودم مدیر چندتا سایت هستم ایده خوبی هست اما کارهایی که دست توش زیاده باید یه ایده بدی که بقیه نداده باشن ما تو این مسائل همیشه میگیم سیاست گاو بنفش یعنی تو چشم اومدن و متفاوت بودن . تو فضای مجازی باید به خیلی مسائل نگاه کرد زدن سایت یه چیزه اما سئو کردن و بالا رفتن تو مطلب کلیدی بحث دیگه ای هست که نیاز به زمان هم داره دوستم مشاوره خواستی در خدمتم
نمونه یکی از این سایتها بخشی از انجمن مجید انلاین هست
به نظرم رو موضوعی کار کن که درخواستش زیاده و دست توش کمه.
تو بحث سئو می گن اول رو کلمات کلیدی که رقابت توشون زیاد نیست شروع کنید بعد که تو اون ها قوی شدید برید سر وقت کلمات کلیدی اصلی تر. می تونی رو موضوعی که رقابت سرش کمتره کار کنی بعد که قوی شدی توش بری سر وقت موضوعات اصلی تر و دارای رقیب بیشتر.
در ضمن در اینترنت سایت های گنده ضعف های گنده هم دارن. شما اگر بتونی اون ضعف ها رو پوشش بدی سریع تر پیشرفت می کنی. مثلا ایستگاه گرافیکش مال عهد دقیانوسه و هنوز عوض نشده. مثل پفک می مونه که الان جاشو داده به چی توز
ممنون از کمکتون
ممنون از کمک همه ی دوستان
در این زمینه می توانید از کمکهای حناب aliramzantabar عزیز که در اینگونه حرکتها استاد هستند , استفاده فرمائید.
لینک مرجع