سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشنهادی جهت یک سایت تجاری در شیراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
من شیرازی هستم.یه پیشنهاد دارم برای شروع یه کاری در شیراز.احتیاج به راهنمایی دارم و نمیدونم اصلا این کار عملی هست یا نه؟
من مدتی هست به فکر راه اندازی یه سایت برای سازماندهی رزو غذا در رستورانها و فست فودها هستم.
به این ترتیب که هر کس بتونه از طریق سایت تعداد افراد منتظر در رستوران را ببینه و بتونه از طریق سایت غذا رزو کنه و ساعت دقیق مراجعه به رستوران را بفهمه.و امکانات دیگه ای که میشه توی سایت قرار داد.
از دوستان اگه کسی تجربه ای توی این زمینه داره و یا علاقمند به همکاری هست لطفا اعلام کنید و نظرتون را بگید.
خوشحال میشم بتونم با شما همکاری داشته باشم.[/size]
سلام و خسته نباشید.

ایده خوبیه اگه دنبال ش بری.
به نظر من قبل از شروع:
1-یه سرچ تو گوگل کنید ببینید که سایت مشابه نیست؟
2-از رستوران ها نظر سنجی کنی ببینی موافق تو این ایده شرکت کنند؟(بازاریابی اولیه)
3-باید تبلیغات گسترده داخل اینترنت و داخل شهر بشود تا مردم و صاحب رستوران ها یه سری تو سایت بزنند
نیازمند کار سنگین و عقد قرارداد با رستوران های شهر شیراز هست اما ایده خوبیه
جهت شروع این حرکت پیشنهاد پوریای عزیز pooria026 -را حتما مد نظر داشته باشید.
ضمنا این موارد فراموش نشود.
بررسی
مطالعه
تحقیق

و در نهایت حرکت.
از راهنمایی همه عزیزان سپاسگزارم.
تمام تلاش خودم را میکنم ولی فکر کنم احتیاج به چند همکار دارم.
من فکر نمی کنم چنین ایده ای موفق بشه. چون خیلی دنگ و فنگ داره. در ضمن رستوران های ما هم اون قدر حرفه ای نشدن که بخوان همچین کارهایی بکنن و این قدر دقیق عمل کنند.
ولی اگر به فکر درآمد در اینترنت هستید من فکر می کنم امکان پذیره که یک آفیس خانگی ایجاد کنید و از طریق بازاریابی اینترنتی در یک موضوع کاری خاص که می تونه هر موضوعی باشه: بازاریابی برای یک آموزشگاه بازاریابی برای dvd های آموزشی برای یک وکیل برای یک شرکت آسانسورسازی و ... کسب درامد کنید. خصوصا که خانم هستید و معمولا خانم ها در بازاریابی موفق ترن
(08-17-2013 06:35 PM)sayeh80 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان
من شیرازی هستم.یه پیشنهاد دارم برای شروع یه کاری در شیراز.احتیاج به راهنمایی دارم و نمیدونم اصلا این کار عملی هست یا نه؟
من مدتی هست به فکر راه اندازی یه سایت برای سازماندهی رزو غذا در رستورانها و فست فودها هستم.
به این ترتیب که هر کس بتونه از طریق سایت تعداد افراد منتظر در رستوران را ببینه و بتونه از طریق سایت غذا رزو کنه و ساعت دقیق مراجعه به رستوران را بفهمه.و امکانات دیگه ای که میشه توی سایت قرار داد.
از دوستان اگه کسی تجربه ای توی این زمینه داره و یا علاقمند به همکاری هست لطفا اعلام کنید و نظرتون را بگید.
خوشحال میشم بتونم با شما همکاری داشته باشم.[/size]
سلام ازونجایی که من اینکارو واسه چند رستوران در تهران انجام دادم البته سایت کامل رستورانی طراحی کردم و تحویلشون دادم اما نکاتی که شما فرمودین هم در سایت گنجاندیم به درخواست صاحب رستوران. اما واسه کل رستوران های یک منطقه اگر بخواین یمقدار هزینه بر و وقت گیره ولی شدنی هست اما از نظر بار مالی دریافتی نیازمند زمان هست تا شما جا بیفتین در فضای مجازی و نیاز به تبلیغات هم داره. کلا دوستان زیادی هستن که پیشنهاد میدن سایت میخواییم بزنیم نکته مهم اینه که زدن سایت به یک طرف و بالا آوردن و هم رنج شدن با سایر رقیبان هم یک طرف.سپاس سوالی بود در خدمتم
ما داریم یه سایت برای یه رستوران زنجیره ای تو آلمان می زنیم که قراره همین سایت رو برای یک رستوران تو کیش هم فارسی سازیش کنیم

داره روش کار میشه

اینم آدرسش :
http://87.107.52.24:8888/Default.aspx
خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم

موفق باشید
اگر منظور سایتی برای سفارش غذا هست.این ایده رو سایت زودفود در تهران اجرا کرده.چند بار ازش سفارش دادم و راضی بودم.ایده قشنگی اجرا کردن و خدمات خوبی هم میدن.
سلام همشهری عزیز من
1-اسمش یادم نیست ولی همچین کاری تو شیراز شد و توی تبلیغاتشون هم به عنوان با کلاس ترین راه سفارش غذا ورزروجا معرفی می شد . می تونی از فست فود ژابیر توی خاک شناسی بپرسی تبلیغشو اونجا دیدم.
2- به عنوان کسی که در هفته 4-5 شب و 6 روز بیرون غذا می خورم می گم که ایده شما بسیار خوب می تونه باشه ولی برای کافی شاپ ها بالای 50 درصد از کافی شاپ های شیراز قبل از ورود باید رزرو کنی :استریت لانژ-هدایت - فروغ و.....تعدادشون هم داره هرزوز زیاد می شه شبهای خاصی مثل یلدا و یا ولنتاین که دیگه باید برای نیم ساعت از 1 هفته قبل رزرو کنی برای رزرو هم باید زنگ بزنی به موبایل یکی از دوستان مشغول در کافی شاپ
3- اگه بتونی در کنار سایت از یک نرم افزار اندروید هم بهره ببری خوب جواب می گیری
لینک مرجع