سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کمک برای کارگاه بسته بندی حبوبات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

چند وقت است که به فکر ایجاد یک کارگاه خیلی کوچک برای بسته بندی حبوبات مثل عدس یا نخود و...افتاده ام.
یک سری تحقیقات اولیه را هم شروع کردم اما به کمک دوستان آشنا به این کار نیازمندم.

اول این که این کار جز مشاغل خانگی تعریف میشود؟یعنی صدور مجوز و...از ضوابط مربوط به مشاغل خانگی انجام میگیرد؟

دوم مشکل تهیه مواد اولیه مثل ماش عدس نخود و... که نمیدونم میشه مستقیم از خود کشاورز تهیه کرد؟ و این که هر کدوم رو از کجای ایران تهیه کنیم به صرفه تر است؟

در پایان هم اگر از دوستان کسی با این کار آشنایی دارد از تجربیات خود در این کار مارو مطلع کنه ممنون می شم.
سلام نه جزء مشاغل خانگی حساب نمی شود وباید مجوزبهداشت داشته باشی واینکه ازکشاورز بخواهی بخری باید تناژبالا بگیری
(08-13-2013 03:50 PM)babaknik نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

چند وقت است که به فکر ایجاد یک کارگاه خیلی کوچک برای بسته بندی حبوبات مثل عدس یا نخود و...افتاده ام.
یک سری تحقیقات اولیه را هم شروع کردم اما به کمک دوستان آشنا به این کار نیازمندم.

اول این که این کار جز مشاغل خانگی تعریف میشود؟یعنی صدور مجوز و...از ضوابط مربوط به مشاغل خانگی انجام میگیرد؟

دوم مشکل تهیه مواد اولیه مثل ماش عدس نخود و... که نمیدونم میشه مستقیم از خود کشاورز تهیه کرد؟ و این که هر کدوم رو از کجای ایران تهیه کنیم به صرفه تر است؟

در پایان هم اگر از دوستان کسی با این کار آشنایی دارد از تجربیات خود در این کار مارو مطلع کنه ممنون می شم.

راجع به مورد اول باید بگم که،بله بسته بندی حبوبات جز مشاغل خانگی هست و مجوزش رو میتونین بگیرین و دستگاه مربوطه هم جهاد کشاورزی و وزارت بهداشت هست که باید به این دو جا مراجعه کنید.
این سایتها هم میتونه کمکتون کنه :
http://mashaghelkhanegi.ir/Tozihat.aspx
http://mashaghelkhanegi.ir/Default2.aspx
برای شروع بسته بندی حبوبات حتما از کم شروع کنید و نیاز بازار را بسنجید و به مرور کارتان را گسترش دهید.
بسته بندی حبوبات جزء مشاغل خانگی هست و به راحتی میتوانید جواز بسته بندی را بگیرید ولی اگر بخواهید ادویه جات بسته بندی بکنید حتما پروانه و تایید بهداشت را نیاز دارد.
برای تهیه محصول مورد نیازتان حتما نیاز نیست در شروع از کشاورز و یا تولید کننده بخرید ،شما میتوانید از عمده فروشهای حبوبات شهرتان و یا اگر تهران تشریف دارید از چهارراه مولوی تهیه کنید،قیمتهای خوبی میدن.
در بازار بسته بندی حبوبات و ادویه جات دست زیاده حتما باید توجه کنید نسبت به رقبا از یک مزیت قابل توجه برخوردار باشید.
دوستان از همه ممنونم که وقت گذاشتین راهنمایی کردین...کسی از نوع دستگاه های بسته بندی و حدود قیمتشون اطلاع داره؟
))))))

دوست من سلام .... بهت تبریک میگم .... ولی باید اول نقسه کارهاتون رو از قبل بنویسی و مرحله به مرحله مدیریت پروزه انجام بدی ...بهترین بازار خرید برای شما شرکت های خریدار از کشاورز است که با قیمت بسیار عالی تحویلتون میدن ...به نظرم از مولوی خرید نکن چون اونها هم از اون شرکتهایی که گفتم خرید میکنن و قیمت شما بالاتر میفته براتون .....پیروز باشی و سلامت
(08-15-2013 05:25 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط: [ -> ]))))))

دوست من سلام .... بهت تبریک میگم .... ولی باید اول نقسه کارهاتون رو از قبل بنویسی و مرحله به مرحله مدیریت پروزه انجام بدی ...بهترین بازار خرید برای شما شرکت های خریدار از کشاورز است که با قیمت بسیار عالی تحویلتون میدن ...به نظرم از مولوی خرید نکن چون اونها هم از اون شرکتهایی که گفتم خرید میکنن و قیمت شما بالاتر میفته براتون .....پیروز باشی و سلامت

lمرسی از شما دوست عزیز به نکته خیلی خوبی اشاره کردین میشه یکم بیشتر درباره این شرکت ها اطلاعات به من بدید ممنون میشم
(08-13-2013 03:50 PM)babaknik نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

ممنون ازمقاله بسیار خوبتون.من مدتی برای شغل پدرم دنبال بسته بند برای حبوبات میگردم اما اکثر کسانیکه اطراف هستن این شغل را بسیار بد میدونن.
حتی در سایت های تبلیغات رایگان کار در منزل اینترنتی آگهی ثبت کردم .بخصوص دانشجویانی که شاید نیاز مالی بالای داشته باشند اما قبول نمیکنند با درآمد بسیار مناسب هم این کار را انجام بدن.
بسته بندی حبوبات درمنزل اهواز
این شغل باید فرهنگسازی بشه. بسته .ممنون میشم مقاله ای در این رابطه بنویسید.
برای پیدا کردن و دیدن بهترین شغل هایی که متقاضیان بالایی دارند ایجا کلیک کنید: استخدام کار در منزل
لینک مرجع