سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تازه چه خبر؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
احساس مي كنم جاي اين تاپيك در انجمن خاليست مثلا بعضي از اعضاي محترم بواسطه گرفتاريهاي شغلي و غيره نميتوانند مدتي در انجمن حضور داشته باشند وقتي برمي گردند با نوعي سردرگمي مواجه ميشوند كه مثلا وقتي من نبودم چه اتفاقات مهمي در انجمن افتاده و چه بحثهاي حائز اهميتي مطرح شده كه من نوعي بعلت عدم حضور از آنها بي بهره بوده ام وجود اين تاپيك باعث ميشود كه اگر دوستان فعال انجمن قبول زحمت فرموده و هرازچندگاهي چكيده طرحها و بحثهاي جديد وكاربردي ( البته بصورت تيتروار) مطروحه را در اين قسمت قرار بدهند و آنرا به روزرساني نمايند درپيشبرد اهداف متعالي انجمن براي موفقيت روزافزون همه اعضا گامهاي موثري برداشته خواهد شد.
خبر تازه اينكه ...
خبر تازه اينكه من امشب بدجوري بي حوصله ام و ميخوام با يكي درددل كنم اما اينوقت شب كه همه خوابيده ان من از كجا يه جفت گوش مفت گير بيارم و براش لغز بخونم؟! نه مثل اينكه دارم اشتباه مي كنم اونيكه بايد حرفامو بشنوه هرگز نميخوابه آره درست فهميدين هموني رو ميگم كه يكي از صفاتش اسمع السامعينه و وقت و بي وقت و شب وروز آماده است كه دردلهاي بندگانش رو بشنوه و اتفاقا در خلوت شب بيشتر سراغ اونايي ميره كه دلشون از دنيا پره و ميخوان حرف بزنن و اشك بريزن و سبك بشن پس هميشه يادم ميمونه
"زهريست عطاي خلق هرچند دواباشد- حاجت زكه ميخواهي آنجا كه خداباشد"
لینک مرجع