سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترين راه براي سرمايه گذاري با 600 تومن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام،
من طي 6ماه با انجام پروژه هاي برنامه نويسي و طراحي 8 هزار تومن حساب بانكي ام رو به 600 تومن افزايش دادم، ولي اين افزايش سرمايه خيلي بي حساب و كتابه مثلا ما پيشنهاد ميديم تا كارفرما تاييد كنه، اصلا هيچي معلوم نيست مثلا همين 600 بخش اعظمش طي 2 ماه آخر به دست اومد،‌مثلا يه 250 تومن تو يك هفته،‌ يه 160 تومن طي 4 روز بعدي و باز چند هفته كاملا راكد و ...

حالا از شما دوستان مي خوام كمك بگيريم، بهترين راه به نظرتون چيه كه بتونم با اين 600 تومن سرمايه گذاري كنم و بازدهي خوبي هم داشته باشه. لطفا كلاس هاي آموزشي و ... رو نگيد چون الان فقط نياز به افزايش سرمايه دارم. حالا نمي خواد حتما كار كامپوتري باشه هر چيزي باشه مشكلي نداره. البته بيشتر در حوزه آنلاين باشه بهتره چون تجربه بازار اصلا ندارم.

شهر محل زندگي ام اطراف مشهد است ولي مشكلي نداره مشهد هم ميتونم سرمايه گذاري كنم.

مخم تركيد اينقدر سبك سنگين كردم، اينقدر فكر كردم ...

ممنونم/.
دی وی دی آموزشی رایت و پک کن ببر جمعه بازار بفروش !!
یک نرم افزار تحت وب بنویس که کامل باشه یک دمو آنلاین هم ازش بزار بعد بزارش برای فروش
مثلا پیگیری گارانتی یا قطعات که هم تحت وب باشه و هم ویندوز.
ممنون، ولی می خوام زود بازده باشه، اصلا الان وقت طراحی چنین پروژه های سنگینی رو ندارم. یه چیزی باشه مثلا بخرم از یه جا ، بفروشم جای دیگه، یه چیز ساده و زودبازده ای باشه و صد در صد هم جواب بده.
ضمنا منظور شما از "پیگیری گارانتی یا قطعات" چیه؟ یعنی چه کاری انجام بده دقیقا؟
یعنی برای جاهایی که کارشون تعمیر سخت افزار هست.
یه همینجوری طی کار تیمی برای یکی از دوستان نوشتیم.
بعد از تحویل دادن قطعه یا... یه کد رهگیری و پسوورد به مشتری داخل فاکتور داده میشه که می تونه آنلاین از وضعیت تعمیر قطعه باخبر بشه مثلا این که هنوز در نوبت هست
یا در حال تعمیر یا تعمیر شده یا ....
که پس از ثبت تعمیر قطعه توسط سوپروایزر به صورت خودکار به مشتری پیام تعمیر شدن یا نشدن آن را همراه با هزینه ارسال می کنه.
همین حالت برای شرکت های ارایه دهنده گارانتی و خیلی جاهای دیگه جواب میده.

این یک ایده بود که با کار تیمی به اجرا در اومد و باعث سریع شدن روند کار و رضایت مشتری شد

10_004
جایی شبیه بوررس وجود نداره که سرمایه بزاریم بعد از مدتی سودش پرداخت بشه؟ البته بانک منظورم نیست چون نرخ سودش خیلی کمه و پول مدت زیادی باید بخوابه. بورس که همینجوری نمیشه، کارگزار اینترنتی نمی دونم هست یا نه برای اینکار اگه کسی تجربه داشته باشه
فیلم جدید هالیوود با زیرنویس برو مغازه مغازه بفروش
سلام دوست من ...
اولا که پولت رو حتی برای یک روز هم که شده سنتی نگهداری نکن .... دوما سعی کن تا پیدا کردن کار مورد نظرت و شروع اون از سود روزشمار موسسات معتبر استفاده کن .
(08-14-2013 05:55 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست من ...
اولا که پولت رو حتی برای یک روز هم که شده سنتی نگهداری نکن .... دوما سعی کن تا پیدا کردن کار مورد نظرت و شروع اون از سود روزشمار موسسات معتبر استفاده کن .
600 تومن سودش چی میشه !!!!!
به نظر من بهترین راه دلالی کردنه.
تو ایران این بهترین راه حله
(08-14-2013 06:54 PM)nbpa نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-14-2013 05:55 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست من ...
600 تومن سودش چی میشه !!!!!
به نظر من بهترین راه دلالی کردنه.
تو ایران این بهترین راه حله

دلالی چه چیزی بهتره؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع