سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: برام یه کار مغازه ای پیشنهاد کنید(خواهش میکنم همتون نظر بدین)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستای عزیزم

من در حالی که غرق در بی پولی هستم دنبال ایجاد یه شغلی بودم دیدم از اون جایی که هیچ سرمایه ای ندارم به نتیجه نخواهم رسید ... تصمیم گرفتم کمی سرمایه جمع کنم واسه این کارم میخوام یه مغازه اجاره کنم.نمیدونم چه مغازه ای تو این شهر بسیار کوچیک ما رونق داره.اسم شهرمون (خامنه) اس.البته نزدیک شهرمون یه شهر نسبتآ بزرگی به اسم شبستر هست.حالا من از شما بزرگان میخوام پیشنهاد یه کار مغازه ای بدین.البته یه کاره بهتر از مغازه هم به ذهنتون رسید بگین. (ممنون از همتون)
پدرام-20ساله-دانشجو-(آ.ش)
من اگه جای شما بودم سرمایه جمع نمیکردم برای مغازه ، یه هفته وقت میذاشتم نیازهای مردمم میفهمیدم مخصوصا قشر کودک و خانم ها بعد وسایل یا مواد خوراکی که کمه و مورد نیاز هست یا اصلا گرون هست عمده و بیعانه ای خرید میکردم و با سود کم تو شهرم میفروختم . اگه پخش باشی میتونی تو پارکینگ یا انباری خونه هم اینکارو انجام بدی در عوض دیگه پول جا نمیدی و اول کار سرمایه خوبی جمع میکنی .

به قول یکی از استادان عزیزم وقتی تو این موقعیت ها هستی باید از داشته هات استفاده کنی و کسب درآمد کنی .
با گگروه راهکار شروع کن.
بازاریابی
(08-04-2013 12:41 PM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]با گگروه راهکار شروع کن.
بازاریابی

بنظر من هم شروع کار با بازاریابی بهترین گزینه است به دلایل زیر:
1- برای شروع هرکاری شما باید هنر فروشندگی رو یاد بگیری فرقی نمی کنه بخوای آدامس بفروشی یا برای قراردادچند میلیونی وارد جلسه ای بشی
2- بازاریابی باعث رشد و بالارفتن روابط عمومیت میشه که در آینده در تمام مراحل زندگیت بدردت میخوره
3- وقتی یکجا ثابت باشی (مغازه) باید به انتظار مشتری بشینی ولی در بازاریابی تو میری سراغ مشتری ! تو تصمیم میگیری که امروز سراغ 20 نفر بری فردا 30 نفر و.... پس درآمدت هم باتوجه به میزان وقت وانرژی که میزاری زیادتر میشه!
4- اگربه هر دلیلی دیدی اون کار برات مناسب نیست بدون از دست دادن هیچ سرمایه ایی وهیچ ضرری وارد کار دیگه میشی
5- برای شروع نیاز به سرمایه مالی نداری! سرمایه تو اعتماد بنفس وپشتکارخودته!
6-برای شروع سرمایه گذاری های بزرگ باید از کارهای کوچیک شرع کنی این یه قانونه! واونهایی هم که از قانون خوششون نماید میرن ویه ضرر وزیان سنگین رو باتجربه شخصی بدست میارن!
7- وقتی دوره میوفتی برای بازاریابی موقعیتهای خوبی رو برای سرمایه گذاری و... که قبلا نمیدیدی رو پیدامیکنی!
8- بازم بگم!؟ بسه دیگه بلند شو برو شروع کن!به لطف خدا حتما موفق میشی!
[/size]

یک پیشنهاد :کتاب فروشنده یک دقیقه ایی نوشته اسپنسر جانسون و کتاب 25توصیه درفروشندگی نوشته استفن شیفمن رو حتما بخون

---------------------------------------------------------------
از راه شگفت خداوند پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده [size=large]12_00212_00212_002
به نظرم اگر بتونی یه هنری یاد بگیری که بهش علاقه داشته باشی میتونه با کمترین سرمایه بهت کمک کند.

برادرم کارهای الکترونیک علاقه داشت خیلی هم باهوش ولی سرمایه نداشت یکی از دوستان بهش پیشنهاد داد کار برق ماشین و عیب یابی ماشین بوسیله دستگاه دیاگ را یاد بگیره عالی است اونم رفت تهران و تقریبا 15 روز فشرده یاد گرفت و برگشت الان هم خداراشکر مشتری داره و راضی هست.
امیدوارم موفق باشی.
من تازه خدمت ام تموم شده سرمایه حدود 6 میلیون دارم + یک مغازه در قلعه حسن خان تهران ، یک مدت نمایندگی شیرین عسل رو زدم و جواب نداد و بعدش به صورت عمده همه قلم شکلات رو پخش میکردم که حتی جلو ضررم هم نداد و مجبور بودم در بازار های محلی مثل جمعه بازار بفروشم تا عید هم صبر کردم که شاید برای سال نو بیان و بخرن اما خبری نشد.
حالا یه پیشنهاد خوب میخوام برای راه اندازی مغازه ، پا خوره مغازه خیلی خوب نیست ولی صد درصد روی بازاریابی ام فکر میکنم فقط لطفاً‌ یک ایده مناسب بدید من حداقل تا الان 200 مقاله خواندم فکر های زیادی رو پرورش دادم اما در اول کار میخوام یه کسب و کار کوچیک راه بندازم تا هم مستقل شم هم اعتماد به نفس ام بالا بره...
(06-21-2014 09:19 AM)amirhosseingh18 نوشته شده توسط: [ -> ]من تازه خدمت ام تموم شده سرمایه حدود 6 میلیون دارم + یک مغازه در قلعه حسن خان تهران ، یک مدت نمایندگی شیرین عسل رو زدم و جواب نداد و بعدش به صورت عمده همه قلم شکلات رو پخش میکردم که حتی جلو ضررم هم نداد و مجبور بودم در بازار های محلی مثل جمعه بازار بفروشم تا عید هم صبر کردم که شاید برای سال نو بیان و بخرن اما خبری نشد.
حالا یه پیشنهاد خوب میخوام برای راه اندازی مغازه ، پا خوره مغازه خیلی خوب نیست ولی صد درصد روی بازاریابی ام فکر میکنم فقط لطفاً‌ یک ایده مناسب بدید من حداقل تا الان 200 مقاله خواندم فکر های زیادی رو پرورش دادم اما در اول کار میخوام یه کسب و کار کوچیک راه بندازم تا هم مستقل شم هم اعتماد به نفس ام بالا بره...

به فروش ظروف یکبار مصرف فکر کردی؟
میوه فروشی چطور؟
مغازه براي كسي خوبه كه چندسال شاگرد بوده و به چم و خم بازار آشنا باشه در غير اين صورت ضرر
من كه از مغازه داري غير از ضرر نديدم
سلام
شما مثل بنده هستین، جوان / دانشجو...
شور و اشتیاق تون رو برای ورود به بازار درک میکنم، اما عجولانه وارد نشید. بازار جای بی رحمیه، اگه بدون تجربه و حمایت وارد بشین احتمال شکست تون زیاده.
بنظر من بهترین کار میتونین توو یه مشاور املاک شاگردی کنین، چون یه کار نیمه وقت هست، یا توو هتل و تالار بصورت نیمه وقت کار کنین.
کارهای مغازه ای اغلب جوری هستن که کاملا وقت و توجه شما رو می طلبه و باتوجه به اینکه شما دانشجو هستین اصلا مناسب نیست که یه مغازه برای خودتون تاسیس کنین چون فعلا وقتش رو ندارین.
به کارهای نیمه وقت فکر کنین، حتی خود دانشگاه هم کار دانشجویی میده.
موفق باشین.
لینک مرجع