سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: حساب کتاب شخصی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز

در این پست یک فایل اکسل قرار میدم که خودم برای حساب کتاب شخصی ام استفاده می کنم.

این پست هم می تونه ی آموزش باشه و هم سوال Yosef.gif
  • آموزش برای کسایی ک دنبال ی راه حل ساده برای حساب کتاب می چرخن
  • سوال از اساتید و دوستان درباره اینکه چ موارد دیگه ای رو برای تکمیل این فایل پیشنهاد می دن.

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید!

پ.ن۱: این فقط یک قالب هست و دیتای داخل آن فقط جهت این می باشد که چگونه باید بنویسیم. اصطلاحا دیتای نمونه است.
پ.ن۲: خوشحال میشم در مورد این فایل نظرات و پیشنهاداتتون رو بدونم. :-)
آقا يوسف دانلود كردم
به نظرم جالب مياد
تاحالا با اكسل فقط جداول و اينارو ميزديم
يه توضيح ميدي؟
راستي چقد با موبايل حرف ميزنيSmile
(07-31-2013 12:24 PM)آقا محسن نوشته شده توسط: [ -> ]آقا يوسف دانلود كردم
به نظرم جالب مياد

Yosef.gif

تاحالا با اكسل فقط جداول و اينارو ميزديم

يه توضيح ميدي؟
از لحاظ طراحیش ک کار خاصی نکردم. فقط ستون هارو جمع و تفریق کردم.
از لحاظ کاری هم اینکه همونطور ک مشخص هست تو هر قسمت عنوان (درآمد/هزینه/پس انداز/سرمایه گذاری) به همراه مبلغ و زمانش مشخص میشه. بعد برنامه خودش جمع و تفریق هارو میکنه. مهمترین نکته اش اینه ک کوچک ترین هزینه هارو هم بنویسید. ب عنوان مثال هزینه کارت ب کارت رو هم می بینید ک نوشتم.
تفاوت پس انداز و سرمایه گذاری هم در اینه ک پس انداز با پول نقد انجام میشه ولی سرمایه گذاری تبدیل پول به یک جنس یا خدمت یا ... هست.
۳ قسمت پایینی هم یکی (درآمد-هزینه) هست. یکی (سرمایه گذاری+پس انداز) و پایین ترین بخش ([درآمد-هزینه] - [سرمایه گذاری+پس انداز]) هست
توضیح بیشتری لازم بود بفرمایید در خدمتم.

راستي چقد با موبايل حرف ميزنيSmile
25r30wi25r30wi
یک اصلی در هزینه تلفن همراه دارم. چقدر از تلفن همراه در می آوری ک در قبالش انقدر هزینه قبض تلفن می کنی؟
بیشتر بخاطر تماس های کاری هست. Yosef.gif

آقا محسن عزیز، در داخل متن پاسخ دادم Yosef.gif
ممنون، كامل و كوبنده بودBig Grin
عالیه ! بسیار ساده و روان!

من دنبال یه همچین چیزی می گشتم!
مرسی عالی بود
سلام
یوسف جان برنامه اوپن سورسه؟Yosef.gif
به نظر من بیایید هر کس چیزی از اکسل بلده تو این فایل پیاده کنه کم کم توسعه ش بدیم!
اگه اجازه بدین من یه تغییراتی توش بدم بعد آپش کنم ببینید.
البته بعد از افطار!
الان حسش نیستYosef.gif
حمزه جان یعنی ب ۲ تا جمع و ی تفریق بگم سورس؟ Yosef.gif اگه آره ، جواب مثبته پس Yosef.gif Tongue

دوست دارم بدونم چی می خواید بهش اضافه کنید. چ مواردی لازم میشه؟ می خوام در عین سادگی کاملترش کنم.
انشاالله بعد افطار وقت کنید اعمال تغییرات کنید Yosef.gif
خیلی خیلی عالی بود ممنون
(07-31-2013 05:03 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]حمزه جان یعنی ب ۲ تا جمع و ی تفریق بگم سورس؟ Yosef.gif اگه آره ، جواب مثبته پس Yosef.gif Tongue

دوست دارم بدونم چی می خواید بهش اضافه کنید. چ مواردی لازم میشه؟ می خوام در عین سادگی کاملترش کنم.
انشاالله بعد افطار وقت کنید اعمال تغییرات کنید Yosef.gif

برنامه با همان فیلدهای اولیه ولی قدری پیشرفته تر و مرتب تر شد.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع