سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان . خوشحالم که همراه شما هستم .
نظر عزیزان در مورد جمله کنایه آمیز (( کاری را که نمی توانی انجام دهی ،آموزش بده)) چی میتونه باشه و چطور میشه از تئوری به واقعیت رسید ؟
(( کاری را که نمی توانی انجام دهی ،آموزش بده))
دوست عزیز این جمله را فردی گفته که شاید خود هم تعجب کند که در چند جا مطرح شده است.
جمله :
اگر کاری را که نمی توانی انجام دهی, کاری را که می توانی انجام بده.
این می شود شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها.

باز اگر توضیحی بیشنری دارید ممنون می شوم مرقوم فرمائید.
به نظر من تا وقتی که کسی کاری رو انجام نده به درستی نمیتونه اونو آموزش بده (آموزش با پیشنهاد و راهنمایی تفاوت داره) .
اگر کسی هم این کارو بکنه یعنی کاری که خودش انجام نداده یا توانایی انجامش رو هیچوقت نداشته به کسی یاد بده به نظر من کسی از آموزشش اونطوری که باید نمیتونه استفاده کنه..
(07-28-2013 03:03 AM)farzin9007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان . خوشحالم که همراه شما هستم .
نظر عزیزان در مورد جمله کنایه آمیز (( کاری را که نمی توانی انجام دهی ،آموزش بده)) چی میتونه باشه و چطور میشه از تئوری به واقعیت رسید ؟

این جمله در بعضی شرایط درسته مثلا ( هستند مربیان بزرگ فوتبال که خودشون نمیتونن فوتبال بازی کنن و یا بسیار بد بازی میکنن (البته در جوانی منظورمه ) ولی تو آموزش آن بسیار موفق هستند و یا کارگردانان و اساتید بزرگی که خودشون یا بازی بسیار بدی دارن یا اصلا بلد نیستن بازی کنن ولی ...)

ولی این موضوع در همه چیز صدق نمیکنه مثلا آموزش کامپیوتر و ... که تخصص میخواد تا وقتی کسی خودش بلد نباشه که نمیتونه به دیگران آموزش بده
موفق باشید
من فکر میکنم شاید مدیریت یا انجام کار به وسیله ی دیگران با آموزش اشتباه گرفته شده..
در بازارهای مالی این جمله خیلی استفاده می شود و منظور کنایه زدن به کسانی است که ادعای مهارت در ترید کردن دارند ولی بجای خرید و فروش واقعی در بازار , به دادن مشاوره و آموزش می پردازند و به این طریق خود را از ریسک بازار دور می کنند . اصطلاحا این افراد همیشه برنده اند ! چون به نوسانات بازار کاری ندارند . چه بازار رونق داشته باشد چه رکود , آنها کمیسون یا حق التدریس خود را می گیرند .
سلام
به نظر من منظور این جمله اینکه کاری را که بلد نیستی اونقدر تلاش کن که اون یاد بگیری و به حد استادی برسی تا بتونی همون کاری که بلد نبودی به دیگران اموزش بدی4yajuyo
(07-29-2013 07:59 PM)habib1400 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
به نظر من منظور این جمله اینکه کاری را که بلد نیستی اونقدر تلاش کن که اون یاد بگیری و به حد استادی برسی تا بتونی همون کاری که بلد نبودی به دیگران اموزش بدی4yajuyo

به نظر من بهرین راه رسیدن به هدف داشتن یک مدیریت زمان و برنامه ریزی است.
لینک مرجع