سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کوتاه ترین و مهمترین تایپیک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(08-13-2013 07:23 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]امروز عزیز ی پرسید در روز چند بار جملات تاکیدی را تکرار کنیم؟

اول خود شما عزیزان جواب دهید تا بعدا من خدمت برسم.

به قول عمو هوشنگ جونم صبح و ظهر و شب بعد از صرف یک لیوان اب Big Grin

جملات تاکیدی باید اینقدر و اینقدر تکرار شه تا ذهن باورش کنه
با سلام به همه دوستان گلم

به نظر من باید به هر طریق ممکن خودمون رو توشرایط روحی مثبت نگه داریم .
با تکرار جملات تاکیدی مثبت A00 (123)
با مطالعه مثبت A00 (20)
حفظ ظاهر یک آدم مثبت121fs725372
گوش دادن به موسیقی مثبتA00 (7)
با ارتباط با آدمهای مثبت A00 (109)
و........
و دوری از هرچیزی که مثبت نیست!129fs3867689

طبیعت از خلاء نفرت داره. یعنی همیشه ذهن ما خودش رو درگیر مسائل پیرامونمون میکنه! اگه خودمون به افکارمون جهت مثبت ندیم ، خوب ذهن هم بیکار نمیشینه و هرچی گیرش بیاد رو تحلیل می کنه!ومعلوم نیست از کجاسر در بیاره!

خدای مهربون من هر روز منتظر یک معجزه جدید توزندگیم هستم !
10_004
خدایا شکرت که لبی برای لبخند زدن ودلی برای دوست داشتن بندهات به من عطا کردی12_00212_002A00 (85)
من دست به هر حرکتی بزنم می توانم موفق شوم

من می توانم موفق شوم.
چون بخودم ایمان دارم. به دانسته هایم ایمان دارم. به توانائیهایم ایمان دارم .به قدرت فکری خود ایمان دارم. در درون من انقلاب عظیمی جاری شده است.
من قادر به حل تمام مشکلاتم هستم. تمام وجودم را انرژی مثبت فراگرفته است.من لبریز از شادی و نشاط هستم. من همیشه لبخندی بر لب دارم.

هر روز متن بالا را تکرار فرمائید.
من انسانی توانا ، خلاق و دوست داشتنی هستم.

من می توانم موفق شوم.
چون بخودم ایمان دارم.
به دانسته هایم ایمان دارم.

به توانائیهایم ایمان دارم .
به قدرت فکری خود ایمان دارم.
در درون من انقلاب عظیمی جاری شده است.
من قادر به حل تمام مشکلاتم هستم.
تمام وجودم را انرژی مثبت فراگرفته است.
من لبریز از شادی و نشاط هستم.
من همیشه لبخندی بر لب دارم.

من می توانم موفق شوم.
چون بخودم ایمان دارم. به دانسته هایم ایمان دارم. به توانائیهایم ایمان دارم .به قدرت فکری خود ایمان دارم. در درون من انقلاب عظیمی جاری شده است.
من قادر به حل تمام مشکلاتم هستم. تمام وجودم را انرژی مثبت فراگرفته است.من لبریز از شادی و نشاط هستم. من همیشه لبخندی بر لب دارم.
من می توانم موفق شوم.
من قادر به حل تمام مشکلاتم هستم. تمام وجودم را انرژی مثبت فراگرفته است.من لبریز از شادی و نشاط هستم. من همیشه لبخندی بر لب دارم.[/b]
ضمن تبریک مجدد سال نو 10_004
متن این تایپیک هدیه انجمن به تک تک شما عزیزان است. چندین بار روزانه این متن را با ایمان و باور کامل مطالعه فرمائید.

من می توانم موفق شوم.

مهيار: به قول عمو هوشنگ جونم تكرار عبارات تاكيدي صبح و ظهر و شب بعد از صرف یک لیوان اب Big Grin

واقعا لذت بردم مثل هميشه عالييييي

من می توانم موفق شوم.
من می توانم موفق شوم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع