سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: معرفی خریداران معتبر قارچ دکمه ای در کشورهای همسایه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز از همکاریهای شما به یکدیگر در این سایت کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
خواهشمندم افرادی را جهت صادرات قارچ دکمه ای به کشورهای همسایه معرفی فرمایید تا به صورت مستقیم ما محصول تولیدیمان را با بهترین کیفیت به بالاترین قیمت صادر نماییم.در صورت امکان به ایمیلم ارسال نمائید. تشکر
سلام دوست عزیز
اگر در مورد پرورش قارچ اطلاعاتی دارید ممنون میشم ما رو هم در جریان بذارید

ممنون
(09-25-2011 11:34 AM)mamagani نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عزیز از همکاریهای شما به یکدیگر در این سایت کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
خواهشمندم افرادی را جهت صادرات قارچ دکمه ای به کشورهای همسایه معرفی فرمایید تا به صورت مستقیم ما محصول تولیدیمان را با بهترین کیفیت به بالاترین قیمت صادر نماییم.در صورت امکان به ایمیلم ارسال نمائید. تشکر

با توجه به تجربه ای که دارم بهترین کشور در رابطه با صادرات کشور آذربایجان و عراق است. فردی که میخواهد داوطلب شود باید خود به آن کشورها مسافرت کرده و بازاریابی نماید.ضمنا با تاسیس دفتر کوچکی در آن کشورها می تواند کار خود را توسعه دهد.
هدف - انگیزه و پشتکار در این کار باعث موفقیت است.
من میتونم در عراق بازاریابی کنم . ما به عراق نزدیکیم .
(09-27-2011 03:59 PM)دلشاد حسین پور نوشته شده توسط: [ -> ]من میتونم در عراق بازاریابی کنم . ما به عراق نزدیکیم .

دلشاد جان من بشما قول می دهم بهترین بازار را می توانی داشته باشی.بررسی و اقدام نمائید.
باز هم سلام

جالبه که بعد از پیامی که برای شما نوشتم تازه متوجه شدم که شما ممقانی هستید و این جای خوشبختی داره برای من!
من دانشجوی ترم آخر مکانیک آموزشکده سما ممقان هستم و مدتی هم میهمان ممقانی ها بودم
برای شما پیشنهادی داشتم ، نمیدونم شما پرورش قارچ دارید یا نه؟ اگر دارید که چه بهتر من هم میتوانم از تجربیات شما استفاده کنم
ولی اگر کارتان پرورش قارچ نیست من پیشنهاد میدم که تلاش کنید تا نخود ممقان را با روشهای جدید و خلاقانه صادر کنید و سعی کنید نخود ممقان را بیش از پیش اسم و رسم دار کنید
متاسفانه من احساس می کنم نخود ممقان آنطور که باید و شاید نتوانسته بازار رو در دست بگیره ولی شما میتوانید با پیاده سازی ایده های جدید این محصول شهرتون رو برای سالهای سال تضمین کنید.
البته درکل با صادرات محصولات غذایی به کشور عراق و مخصوصا کردستان عراق موافقم و تحقیقات زیادی هم در این رابطه انجام دادم و دوستانی هم انجا داشتم ، حتی خود من هم دوست دارم با بازار اربیل همکاری کنم، طبق تحقیق من سود سود مناسبی بخصوص در مواد غذایی داره
حتما روی اربیل سرمایه گذاری کنید
دلشاد جان با توجه به اعلام آمادگی و پشتکاری که در شما میبینم امیدوارم حتما برای این حرکت اقدام نمائید.جدا از اربیل , کرکوک هم محل خوبی برای فعالیت است.
(09-27-2011 03:59 PM)دلشاد حسین پور نوشته شده توسط: [ -> ]من میتونم در عراق بازاریابی کنم . ما به عراق نزدیکیم .

سلام دلشاد جان
شما فرمودید آماده اید ولی خبری نشد من منتظرم چند بار پیام خصوصی دادم برات.
تشکر من منتظرمHeartSmile
سلام در مورد بازاریابی محصولاتتان در کشورهای عربی من میتوانم اینکار رو انجام بدم ؛ ولی احتیاج به اطلاعات کامل دارم ؛ من ساکن انگلستان هستم و با پاسپورت انگلیسی به هر جا که بخوام میتوانم سفر کنم
سلام خدمت دوستان گرامی بنده تولید کننده قارچ دکمه ای در ماکو هستم خیلی دوست دارم قارچ خود رو به صورت بسته بندی و لوکس از 500 کیلو تا 1 تن در روز به کشورهای همسایه چون عراق و ترکیه صادر کنم هرکسی میتواند همکاری چون بازار یابی یا فعال این صنف یا آشنایی در اون مناطق داشته باشد به اینجانب از طریق ایمیل اطلاع دهد تا همکاری کنیم با تشکر soltanzadeh11@gmail.com موبایل 09148087032
لینک مرجع