سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شماره 24 ماهنامه سایت - تیر 1392 منتشر شد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
دومین سال فعالیت و انتشار ماهنامه نیز به پایان رسید.
بازهم به رسم همیشه, از جناب دهنوی عزیز بخاطر همراهی همیشگی ایشان تشکر ویزه دارم و از خداوند برای ایشان و خانواده بزرگوارشان, آرزوی توفیقات معنوی و مالی را دارم.
خوشحال میشویم که با نظرات زیبای خوانندگان و علاقمندان, انتشار ماهنامه در سال سوم, با تحولاتی همراه باشد.
شاد و پیروز باشید

[تصویر: No_24.jpg]

دانلود شماره بیست و چهارم (کلیک کنید.)
احسنت
جناب مهندس کاظمی عزیز , جناب دهنوی دوست داشتنی و همه عزیزانی که در نشریه مطلب دارند ممنون. موفقتر باشید.
(07-25-2013 01:10 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دومین سال فعالیت و انتشار ماهنامه نیز به پایان رسید.
بازهم به رسم همیشه, از جناب دهنوی عزیز بخاطر همراهی همیشگی ایشان تشکر ویزه دارم و از خداوند برای ایشان و خانواده بزرگوارشان, آرزوی توفیقات معنوی و مالی را دارم.
خوشحال میشویم که با نظرات زیبای خوانندگان و علاقمندان, انتشار ماهنامه در سال سوم, با تحولاتی همراه باشد.
شاد و پیروز باشید

سلام
ممنون از زحمات همه دوستان.
با اجازه تون از مطالب نشريه البته با اشاره به منبع ، در كلاس هايم استفاده خواهم كرد.
اميدوارم سال سوم بهتر از سال هاي گذشته باشد. سرافراز باشيد و برقرار
جناب کاظمی و همه دوستان دست اندر کار ، دست مریزاد . مثل همیشه عالی .
ولی چقدر خوب بود مطلبی در مورد مستند شوک و اون مز.... که در باره سایت گفته بودن هم می نوشتین . چون انتشار این مجله بالاست می تونه نتیجه خوبی داشته باشه
ممنون
آقا چه جوري امتياز ويژه و اعتبار آدم زياد ميشه
(07-25-2013 01:10 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دومین سال فعالیت و انتشار ماهنامه نیز به پایان رسید.
شاد و پیروز باشید

سلام و خدا قوت
از شما استاد عزیز و دلسوز به خاطر راه اندازی سایت و این همه هفته نامه ها کمال تشکر و قدردارنی را دارم و امیدوارم اجرش را ازپروردگار متعال دریافت کنید و از همه دست اند کاران مجموعه سپاس گذارم
خیلی خیلی عالی بود و بهتر از این نمیشه
شاد پیروز و سر بلند باشید
R.H 1392.5.3
بسیار عالی بود از زحمات همه دوستان متشکرم
از آقای علیرشا داداشی بخاطر مطلب زیباشون که حلقه ی مفقوده این روزهای ماست هم متشکرم.استفاده کردیم..
جناب کاظمی عزیز و جناب دهنوی بزرگوار خیلی ممنون از زحمات شما
نشریه در مدت کوتاهی 140 بار دانلود شده است.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع