سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درد و دلی با خودم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
امروز " علی ضیاء ( مجری برنامه ویتامین c ، می دونید که کاشونیه ) اومده بود جلو مغازه گزارش تهیه می کرد ، در مورد آرزو به من هم گفتن بیا مصاحبه کن . یکم فکر کردم دیدم من که آرزو ندارم همش رو به هدف تبدیل کردم و نوشتم ، نرفتم مصاحبه کنم . البته بعدش پشیمون شدم ، باید می رفتم واین حرفا رو جلو دوربین می زدم .
پسرم میگوید چون پدرم با زحمت پول در می آورد پس من هم سمت کار خلاف نمی روم

پسر نبوده جواهر بوده..
خدا حفظش کنه..
خدا بهشون طول عمر برکت و سلامت بده..
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
فقط اینومیدونم که عرضه ی هیچ کاری روندارم.نه کاری ازدست خودم برمیاد نه کسی راهنماییم نمیکنه که بیااینکارو شروع کن. پشتیبانم باید یه کسی باشه که هیچوقت نبوده ونیست
ازهمه عذرمیخوام
(08-02-2013 02:31 AM)bi gham نوشته شده توسط: [ -> ]فقط اینومیدونم که عرضه ی هیچ کاری روندارم.نه کاری ازدست خودم برمیاد نه کسی راهنماییم نمیکنه که بیااینکارو شروع کن. پشتیبانم باید یه کسی باشه که هیچوقت نبوده ونیست
ازهمه عذرمیخوام

من سزاوار بهترین ها هستم.
من خودم را دوست دارم و به خود افتخار می کنم.
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
من ایده های بزرگی در سر دارم و آنها را به واقعیت تبدیل می کنم.
من انسانی توانا ، خلاق و دوست داشتنی هستم.
روز بروز اعتماد بنفس من بیشتر و بیشتر می شود.
من که انگار فقط منتظرم یکی از راه برسه یه ایده به من بده یا منو بزاره سریه کار خوب اینو صادقانه میگم از خودم خیلی راضی نیستم من حدود 6ماهه درسم تموم شده (لیسانس نرم افزارم)ولی هیچ کاره مفیدی که حداقل 1000تومان در آمدش باشه نداشتم واقعا میگم یه جورای از خودم خجالت میکشم من تازه با سایته شما آشنا شدم امیدوارم که تلنگره حسابی منم بیدار کنه
Idea
(08-02-2013 04:09 PM)moin80 نوشته شده توسط: [ -> ]من که انگار فقط منتظرم یکی از راه برسه یه ایده به من بده یا منو بزاره سریه کار خوب اینو صادقانه میگم از خودم خیلی راضی نیستم من حدود 6ماهه درسم تموم شده (لیسانس نرم افزارم)ولی هیچ کاره مفیدی که حداقل 1000تومان در آمدش باشه نداشتم واقعا میگم یه جورای از خودم خجالت میکشم من تازه با سایته شما آشنا شدم امیدوارم که تلنگره حسابی منم بیدار کنه
Idea

خداوند همیشه رهگشای بنده هاش بوده و هست
اول از همه فارق التحصیل شدن شما رو بهتون تبریک می گم
استاد عزیزمون جناب قربانیان عزیز می گن برای شروع کار یک مدت در مطالب انجمن دقت کنید و از تجربیات و شکستها و پیروزی دوستان خوبمون استفاده کنید . مطمئن باشید دوست خوبم انگیزه از این همه انرژی بچه ها پیدا خواهید کرد
من در زمینه ی نرم افزار فعالیتی نداشتم و از بازار کارش اطلاع آنچنانی ندارم
امیدوارم موفقیت رو در آغوش بکشید
مطمئنم توانایی های شما خیلی زیاده
با آرزوی بهترین ها
خوشبخت تر باشید
(08-02-2013 04:09 PM)moin80 نوشته شده توسط: [ -> ]من که انگار فقط منتظرم یکی از راه برسه یه ایده به من بده یا منو بزاره سریه کار خوب اینو صادقانه میگم از خودم خیلی راضی نیستم من حدود 6ماهه درسم تموم شده (لیسانس نرم افزارم)ولی هیچ کاره مفیدی که حداقل 1000تومان در آمدش باشه نداشتم واقعا میگم یه جورای از خودم خجالت میکشم من تازه با سایته شما آشنا شدم امیدوارم که تلنگره حسابی منم بیدار کنه
Idea

مقدمت گلباران10_004

اول باید ذهن خود را برای موفقیت آماده کنی.
ذهن چگونه آماده می شود؟
با بازی .Smile خندیدی؟ 25r30wiخوب من هم بودم می خندیدم.25r30wi من دارم جدی حرف می زنم و این جهان آگهی داره شوخی میکنه.
جهان آگهی من اسم ترا در بدها نوشتم.Smile
ننویس .Smile اجازه بده بگم.
عزیز من باور کنید موفقیت در گرو آماده شدن و تائید اهدافت توسط ذهن است. منظور از بازی :
1- تجسم بر تک تک خواسته های خودت.
2- تکرار جملات تاکیدی.
3- عشق و علاقه به مسیر پیدا کردن کار و اهداف
.
باور بفرمائید من هم اوایل باورم نمی شد و به این مسائل می خندیدم ولی از راه شگفت خدا شد.
می شود.
می توانی موفق شوی.
راهش را پیدا کن و عاشقانه مشغول شو. نوع کار مهم نیست بلکه عشق شما به انجام آن کار مهم است.
==================================
آقا , خانم بیائید جهان آگهی را نگهدارید. یکدم داره حرف می زنه.25r30wi
جهان آگهی جان , حالت خوبه؟
جهان آگهی : بله که خوبم.
استاد ممنون. دیشب دیدم کتاب اقای هیل روپیشنهاددادین. همین امروز رفتم گرفتمو فصل اولشو خوندم. بقیه اشم الان دارم میخونم تموم کنم البته بادرک صحیح. امشب اخرین بارم بود میام اینجا. میرم ووقتی به هدفم رسیدم.به خواسته هام رسیدم برمیگردم
ازهمه ی دوستانی که دراین مدت باحرفاشون با پیشنهاداتشون مارو راهنمایی کردن صمیمانه تشکرمیکنم.
گاهی حس میکنم که اوضاع سخت شده است
در این وسط هم چند نفر نیاز به کمک دارند که شاید نمیدانند خودت هم ذهنت را درگیر مشکلت کرده ای
ذهنم را ازاد میکنم
با آنها گپ میزنم تا برای مسئله آنها به یک راه حل برسیم
مدتی میگذرد
حالا لطف خدا بازهم همراه میشود
کم کم برای مسئله ام یک راه پیدا میکنم
این یک راز است ...
(08-02-2013 04:56 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
Idea

مقدمت گلباران10_004

اول باید ذهن خود را برای موفقیت آماده کنی.
ذهن چگونه آماده می شود؟
با بازی .Smile خندیدی؟ 25r30wiخوب من هم بودم می خندیدم.25r30wi من دارم جدی حرف می زنم و این جهان آگهی داره شوخی میکنه.
جهان آگهی من اسم ترا در بدها نوشتم.Smile
ننویس .Smile اجازه بده بگم.
عزیز من باور کنید موفقیت در گرو آماده شدن و تائید اهدافت توسط ذهن است. منظور از بازی :
1- تجسم بر تک تک خواسته های خودت.
2- تکرار جملات تاکیدی.
3- عشق و علاقه به مسیر پیدا کردن کار و اهداف
.
باور بفرمائید من هم اوایل باورم نمی شد و به این مسائل می خندیدم ولی از راه شگفت خدا شد.
می شود.
می توانی موفق شوی.
راهش را پیدا کن و عاشقانه مشغول شو. نوع کار مهم نیست بلکه عشق شما به انجام آن کار مهم است.
==================================
آقا , خانم بیائید جهان آگهی را نگهدارید. یکدم داره حرف می زنه.25r30wi
جهان آگهی جان , حالت خوبه؟
جهان آگهی : بله که خوبم.

یک بار دیگر با دقت مطالعه فرمائید.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع