سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با 50 تا 150 میلون چه میشود کرد ؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

من دیپلم هنرستان دارم و فوق دیپلم مکانیک و لیسانس مکانیک و کارشناسی ارشد هو اکذا

به دنبال کار بودم و یک مدت توی یک اداره دولتی کار کردم دیدم با حقوق کارمندی 1.200 به هیچ جایی نمیرسم و روحیات هم این نیست که موقع حلال و حروم شدن خفه خون بگیرم و چشم ببندم ، به همین خاطر بعد تموم شدن قرار دادم ، همکاریمون قطع شد ، راستس من اصلا بله قربان گو نیستم ....

یک سرمایه 50 میلیونی نقد از خودم دارم ، یک سرمایه 100-200 میلیونی از طرف پدر که گفته هر کمکی بتونه میکند (منبع : سرمایه گذاری زمین بوده نه کار آزاد ...)

مهارت های من هم از مکانیک خودرو ، الکترونیک ، برنامه نویسی و .... (هر کاری بلد نباشم اگر پاش بیفته حداکثر بین یک هفته تا یک ماه به درجه خیلی خوب میرسم !)

به دنبال یک شغل که خودم اقای خودم باشم و پایدار باشه و بشه روی درامد حساب کرد (کم زیاد شدنش مهم نیست)

به نظر شما برم در مود تولیدی یا یک سرقفلی مغازه بخرم ؟؟

راستی من کرجم !
میتونی شرکت کامپیوتری بزنی! منم ببری توی این شرکت، سرمایه از شما کار از من سودم یه بلایی سرش میاریم.

میتونی بزنی تو کاره صادرات! من آشنا و ایده دارم! سودم یه بلایی سرش میاریم.

میتونی بزنی تو کاره واردات و از استاد قربانیان راهنمایی بخوای! سودشم با ایشون یه بلایی سرش بیارین.

میتونی با استاد قربانیان بزنی تو کاره خرید و فروش زمین توی شمال کشور! سودشم یه بلایی سرش بیارین.

میتونی بزاری بانک سودشو بگیری خودت یه بلایی سرش بیاری حالشو ببری!
لینک مرجع