سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: علاقه به فروش فیلم و انیمیشن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان عزیز
من دانشجو رشته کامپیوتر هستم،برنامه نویسیم خوبه
ولی علاقه خیلی زیادی به فروختن فیلم و انیمیشن،خصوصا انیمیشن دارم
دوست دارم در زمینه انیمیشن تخصصی کار کنم
در حال جمع کردن آرشیو انیمیشن هستم
نمیدونم به چه صورت باید کار کنم
سرمایه برای زدن فروشگاه ندارم
انیمیشن هاتون باید کیفیت HD داشته باشن.
الان زدن فروشگاه اینترنتی فیلم و سریال هم دردسر داره
بنظرم اگه تخصصی بخوان کار کنید مغازه بزنید
بهترین راه برای شما اینه که یه آرشیو از انیمیشن درست کنید و به مغازه دار ها بفروشید
سرمایه مغازه زدن رو ندارم...باید برم دست فروشی؟؟
کسی نطری نداره؟
فروشگاه اینترنتی بهترین راه حل است .
فک کنم با 100 هزار تومان میتونید یک فروشگاه اینترنتی با هاست و دامین راه اندازی کنید .
بعد باید تبلیغات انجام بدید .
سعی کنید یک فروشگاه با ایده های جدید ایجاد کنید .
خلاقیت ، ساده ترین و ارزان ترین تبلیغات برای فروشگاه شما است .
باید متفاوت باشید و خدمات اضافی به کاربران و مشتریان تان بدید .
نه مغازه نه فروشگاه اینترنتی. اگر دنبال تپل ترین پولی بهترین راه اینه که بری مغازه به مغازه و نه تو خیابون فیلم های جدید رو بفروشی. برا امتحان با تعداد کم یک امتحان کن. آرشیو جمع کردن مهم نیست. مهم اینه که آثار جدید و توپ رو برا فروش داشته باشی. می تونی حتی با 5 تا دونه فیلم آس کارتو شروع کنی.
سود چندانی نداره فقط دردسره و حتی شاید مجبور بشی سیم کارتت رو عوض کنی.
چه جالب!
رشته منم کامپیوتره ولی از برنامه نویسی متنفرم65
من به فروش فیلم علاقه دارم و آرشیو نسبتأ کاملی از بهترین فیلم های جهان و 250 فیلم برتر دنیا دارم با دوبله فارسی و بدون ح ذ ف ی ا ت36 روز به روز هم آرشیوم رو دارم گسترش میدم با دانلود از اینترنت. اکثر فیلم هایی که دارم HD 720p هستن و کم و بیش 1080p هم دارم
این چند روز خیلی راجع به فروشگاه اینترنتی تحقیق کردم و نتیجه این شد که حدود 200 تومن برای طراحی فروشگاه ، نصب و کانفیگ اختصاصی و در کنارش باید سالیانه یا ماهیانه پول هاست پرداخت بشه که حدود 700 مگابایت برای هاست فروشگاه کافی هست
بعد باید یه قرارداد با پست بست برای تحویل جنس به خریدار و دریافت پول که تقریبأ 100 تومن هم هزینه این میشه و در آخر 30 تا 50 تومن خرج نماد اعتماد الکترونیکی باید بشه (که نمیدونم چیه!) ولی این مورد آخر در ابتدای کار لازم نیست و بعد از مدتی میشه عملیش کرد
این توضیحات رو از دوستم که توی یه شرکت طراحی سایت و فروشگاه کار میکنه به دست اوردم(کلی هم تخفیف دادA00 (109)) و فعلأ در حال تحقیق بیشتر هستم البته راه های کم خرج تر هم هست و بعضأ بی خرج! ولی خب قالب اختصاصی نیست و قوانین سفت و سختی هم وجود داره و نمیدونم در این موارد فروش فیلم و انیمیشن قانونی هست یا نه!
با فرض اینکه راه اندازی فروشگاه 300 تا 350 تومن خرج برداره نمیدونم چقدر باید فروش داشت تا به سود دهی رسید و اصلأ این سود دهی به ثمر میرسه یا نه! خیلی سر در گم شدم
فروش cd بدون هولوگرام و مجوز جرمه. سایتت هم ف/ی/ل/ت/ر میشه و مشکل پیدا میکنی. یکی دوسال هم هست برخوردشون زیادتر شده. تو سطح شهر هم نگاه کنی خیلی کمتر شدن که cd بساط کنن.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع